Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

Cilvēku samaitātība
Nodevība pret Kristu
Atbildes uz klausītāju jautājumiem: „Ko par to saka Bībele?” (71.daļa)


Izdrukai

Arhīvs

Mēs iesim ar saviem jaunajiem

Raidījumu vada:
Rinta Bruževica un Andis Apsītis

Pirmdienās 12:15
Pirmdienās 22:00 atkārtojums


"Māci savam bērnam viņa ceļu, no tā viņš neatstājas arī tad, kad viņš jau vecs kļuvis." (Sālamana pam.22:6)

Skolotāji, vecāki un bērni – visi kopā iesim pa izglītības un kristīgās mācības ceļu, kas ir gudrības un svētību ceļš!

Andis Apsītis: "Vecāku rokās ir atbildība  par viņu bērnu izvēlēm un dzīves ceļu. Kristīga dzīvesveida nodošana nākamajai paaudzei ir ciešu attiecību veidošana starp pieaugušo un bērnu, kurās bērns pārņem viņa uzskatus, vērtības un, protams, arī zināšanas, prasmes un iemaņas.  Bērni izglītības sistēmā kopumā pavada aptuveni 60-70% no sava nomoda laika. Vecāki, kuru bērni  ikdienā atrodas izglītības un kultūras vidē, kas piesātināta ar elkdievību, jūtas kā izmisušais pravietis Elija, kas izsaucas: "es vienīgais esmu atlicies"! (1.Ķēniņu 19:14). Kā nākamo paaudzi vest pa Dieva ceļiem? Lai gan "pēdējās dienās iestāsies grūti laiki" tomēr Dievs ir sagatavojis risinājumu. Mozum bija jāpāršķeļ jūra, lai ietu ar saviem jaunajiem ārā no Ēģipes verdzības uz Apsolīto zemi. Tas nenotika bez ticības pielietošanas un cīņas."

Radio raidījumā "Mēs iesim ar saviem jaunajiem" klausītājiem ir iespēja uzzināt par kristīgās izglītības iespējām Latvijā. Runāsim par bērnu audzināšanu Bībeles skatījumā, kā arī par praktiskiem jautājumiem, likumdošanu, finansējuma iespējām un citām aktualitātēm.

Savus aktuālos jautājumus un ierosinājumus varat sūtīt elektroniski uz e-pastu andis.apsitis@universum.school vai zvanot uz 28380104.
Pieteikties uz podcast podcast
Pievienot iTunes

11.mar.2019


4.mar.2019