Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

Ko par to saka Bībele
Kas ir cilvēks - Nesatricināmās valstības mantinieki
Ja mani ļaudis - Patiesa atzīšana
Gaismas ceļš - Reformācija Livonijā 16.gs. 1.daļa
Laika Zīmes - Dieva un cilvēka brīvā izvēle
Ko par to saka Bībele


Izdrukai

Arhīvs

LKR 24 gadu jubileja


LKR prezidenta Tālivalža Tālberga uzruna

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs ar īpašo svētku ikgadējo uzrunu LKR klausītājiem.


Jubilejas ieraksts 10:00

Latvijas Kristīgā radio 24. dzimšanas dienas ētera ieraksts (plkst.10.00-12.00). Ginta Linmeijere un Lauris Vilcāns atklāj radio jubilejas īpašo programmu un uzklausa klausītāju apsveikumus un svētku
sveicienus!


Jubilejas ieraksts 13:00

Latvijas Kristīgā radio 24. dzimšanas dienas ētera ieraksts (plkst.13.00-15.00). Mums zvana no tuvām un tālām Latvijas pilsētām, kā arī priecājamies par svētku zvaniem no ārvalstīm. Liene Ozolkāja un Kaspars Žavners kopā ar klausītājiem turpina svinēt dzimšanas dienu un aicina dalīties par LKR nozīmi un vērtību.


Jubilejas ieraksts 15:00

Latvijas Kristīgā radio 24. dzimšanas dienas ētera ieraksts (plkst.15.00-17.00). Kristīna Soloha un Jānis Bērziņš, turpinot pieņemt tiešajā ēterā sirsnīgos klausītāju zvanus, ielūkojas arī Kristīgā radio Facebook lapā un iepazīstina klausītājus ar tur saņemtajiem apsveikumiem.


Jubilejas ieraksts 17:00

Latvijas Kristīgā radio 24. dzimšanas dienas ētera ieraksts (plkst.17.00-19.00). Kristīna Soloha un Jānis Bērziņš turpina sarunas ar klausītājiem un tiešajā ēterā kopā svin radio dzimšanas dienu.


Jubilejas ieraksts 19:00


Jubilejas ieraksts 19:30

Svētku programmas noslēgumā ar klausītājiem kopā ir LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs. Paldies katram, kas šajā svētku dienā piezvanīja vai uzrakstīja savus sveicienus! Jūs, klausītāji, šo dienu mums padarījāt īpašu un neaizmirstamu! Paldies Dievam par Viņa žēlastību! Paldies jums, klausītāji, par uzticību un atbalstu!