Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

Ja Mani ļaudis - Tā Kunga varenība
Evaņģēliskās draudzes ceļš līdz reformācijai IV
Ko par to saka Bībele?
Laika Zīmes


Izdrukai

Arhīvs

Atrasts arhīvā

Sestdienās 10:00

Kas Latvijas Kristīgā radio ēterā skanēja pirms desmit, divdesmit vai - pat nepilniem trīsdesmit gadiem? Ko var atrast Latvijas Kristīgā radio arhīva plauktos? Atklāsim to, kopā pārskatot radio vēsturiskos ierakstus.

Pieteikties uz podcast podcast
Pievienot iTunes

6.mar.2021

Saruna ar bērnu grāmatu autori Ievu Samausku, kas tieši pirms pieciem gadiem ierakstīta raidījumam "Dodies misijā".


27.feb.2021

Ir izdota jauna kristīgās dzejas grāmata "Tā Kunga dotais Vārds", kuras autore ir Līna Kempe. Pirms diviem gadiem viņas liecība skanēja Aijas Sniķeres vadītajā raidījumā "Būsim kopā" divās daļās. Šoreiz - fragments no šīs intervijas.


20.feb.2021

Pirms dažiem gadiem tapis raidījuma "Celies un staigā" ieraksts, kurā par Dieva brīnumu savā ģimenē liecina Kārlis un Ruta Lindes, sarunājoties ar Lasmu Jēgeri.


13.feb.2021

Pirms vairākiem gadiem tapis raidījuma "Būsim kopā" ieraksts, kurā par savu dzīvi liecina Pauls Oleksa, sarunājoties ar Aiju Sniķeri.


30.jan.2021

Edītes Tankelsones saruna ar mācītāju Edgaru Maži par to, ko nozīmē - nest citam cita nastas?


23.jan.2021

Pirms vairak nekā desmit gadiem tapusi intervija ar Pīteru Danielu no Austrālijas. Viņš savulaik no analfabēta kļuvis par multimiljonāru, savukārt Kristum sācis sekot pēc Billija Grehema evaņģelizācijas sapulces. Pīters Daniels runā par biznesu, ģimeni un ticību. Intervē - Viktorija Slavinska-Kostigova, tulko - Zanda Bomfina Oliveira da Silva.


16.jan.2021

Šogad Latvijā svinam 30 gadus kopš Barikādēm.
Raidījumā atskatāmies uz raidījumu "Aktuāla Diskusija", kurā pirms pieciem gadiem LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs sarunājās ar Andaru Ignacu un Mārtiņu Zeimani par tematu "25 gadi pēc Barikādēm. Ko tālāk?"


9.jan.2021

Savulaik LKR ēterā skanēja raidījums "Cilvēki jums līdzās", kas stāstīja par tiem cilvēkiem, kas atrodas ieslodzījuma vietās vai kalpo ieslodzītajiem. Šoreiz spēcīga liecība par piedošanu. Raidījuma vadītāja Iveta Škutāne sarunājās ar Tamāru Krēsliņu.


2.jan.2021

Aizvadītajā gadā Romas katoļu baznīcas kardināls Jānis Pujats nosvinēja savu 90.dzimšanas dienu. Šoreiz iespēja noklausīties 2015.gada pavasarī tapušu vēsturisku ierakstu, kurā LKR prezidents Tālivaldis Tābergs sarunājas ar kardinālu Jani Pujatu.


19.dec.2020

Vēsturisks fragments no svētku programmas, kas ēterā skanēja tieši pirms desmit gadiem, 2010.gada 22.decembrī, svinot LKR 17.gadadienu. Studijā bija LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs, DJ Mārtiņš Kalējs un DJ Andris Magazeins, kā arī notika īpaša sazvanīšanās ar ASV dzīvojošu radio atbalstītāju.


12.dec.2020

Vēsturiskais raidījums "Kristus mūzikā" šosezon atgriezies LKR ēterā, bet tā pirmssākumi meklējami pirms daudziem gadiem. Kāds ir mācītāja Ulda Liepiņa stāsts par šo raidījumu? Kā šis raidījums iepriekš skanējis tieši Adventa laikā?


5.dec.2020

Gada tumšākajā laikā atskatāmies uz vienu no LKR vēsturē gaišākajiem raidījumiem - vārda tiešajā nozīmē, jo šoreiz ēterā skanēs fragmenti no savulaik klausītāju ļoti iemīļotā raidījuma "Gaisma nakts tumsā", ko veidoja adventistu draudžu kapotāju komandas.


28.nov.2020

Pirms pieciem gadiem raidījumā "Dodies misijā" skanēja liecība, kur par Dievu savā dzīvē stāstīja Nauris Albins. Savukārt šoruden viņa balsi var dzirdēt jaunā audio projektā "Apustuļu Vēstules".


21.nov.2020


14.nov.2020

Pirms 13 gadiem tapusi intervija ar Valsts prezidenta amata kandidātu Valdi Zatleru.
Ar viņu sarunājās LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs.


7.nov.2020

Raidījuma "Atrasts arhīvā" otrā sērija ļaus atskatīties uz savulaik ļoti iemīļoto raidījumu "Vērtību Rīga", ko veidoja viena no Latvijas Kristīgā radio dibinātāju komandas dalībniecēm - žurnāliste Sendija Burka.
Pirms dažiem gadiem "Vērtību Rīgā" Vita Dreijere no Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes draudzes stāstīja par Bāreņu svētdienu, kas Latvijas draudzēs šogad notiks jau septīto reizi.
Savukārt sadaļā "Ticības stāsti" reiz viesojās Agnese Nazareca no draudzes "Prieka Vēsts", stāstot arī par biznesu, bērniem un brīvdienām.


31.okt.2020

Intervija ar ģimeņu konsultantu Kārsonu Pārsonu no ASV.
Ar viņu sarunājās tā laika LKR programmas direktore Viktorija Slavinska-Kostigova un dīdžejs Andris Suščiks (Taubers), savukārt no angļu valodas tulkoja Zigmārs Atvars.