Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

Gaismas Ceļš
Dievs pār visiem dieviem
Anabaptisti Reformācijas laikā 16.gs. sākumā
Gaismas Ceļš: Valdensiešu skolas un anabaptisti


Izdrukai

Ingūna Ķikute


Ēterā darbadienās 10:00-17:00

 

Pirmo reizi pie mikrofona es apsēdos... Un tā vien šķita, ka tūlīt sirds no krūtīm izleks!!! Atceros, ka biju ļoti satraukusies- domas lidoja uz visām pusēm, un vienīgā vēlēšanās bija, lai tas viss ātrāk beidzas. Toreiz man vajadzēja lasīt Nozaru ziņas... Bet tagad jau esmu iedraudzējusies ar mikrofonu.

 

Dj ir cilvēks, kurš rokas pa neskaitāmām interneta lappusēm, daudz smaida, runā un padara klausītāju ikdienu gaišāku.

 

Man patīk Dj darbs, jo to uzskatu par savu hobiju,  kuru darot nenogurstu, bet gan izbaudu katru mirkli, kad varu būt kopā ar LKR klausītājiem!

 

Sēžot pie mikrofona, es koncentrējos, lai manis izteiktie vārdi neizskan kā „tukšā mucā”, bet gan aizsniedz klausītāju sirdis un domas. Ceru, ka man arī nedaudz izdodas...

 

Labākā atziņa, ko esmu guvusi Dj darbā ir, ja kaut ko dari, tad dari to no visas sirds!

 

Mūzika, kas mani iedvesmo – pilnīgi noteikti ir slavas un pielūgšanas dziesmas. Nav pat tik ļoti svarīgi, vai tās ir nedaudz ātrākas, vai lēnākas - pats galvenais, lai tajās ir jūtama mīlestība un prieks par mūsu Dievu. Augsti vērtēju profesionāli izpildītas dziesmas angļu un jo īpaši latviešu valodā.

 

Brīvajā laikā es aktīvi iesaistos savas draudzes dažādās aktivitātēs. Viena no manām kalpošanām ir dejošana, kur man nav sveši tādi deju stili, kā Hip-Hop, funky, klasika, modernā deja, kā arī slavēšanas un ebreju  dejas. Dejoju jau no 12 gadu vecuma un vēl pāris gadus vēlos ar to nodarboties.

 

Manas dzīves lielākais piedzīvojums ir ikdienas, kad lūgšanā un Dieva Vārda studijās sastopos ar Kristus klātbūtni. Šīs reizes nespēj aizvietot nekādi labumi uz visas pasaules!

 

Sevi es raksturotu kā radošu, aktīvu un ekstravertu personību, kurai patīk pavadīt laiku ar dažādiem cilvēkiem, reizēm arī izdarīt kaut ko neordināru, bet pats galvenais dot citiem to, kas man ir dots, lai Dieva svētība vairotos manā un citu dzīvēs.

 

Būt kristietim 21.gs. nozīmē aizliegt sevi, ņemt savu krustu un sekot Kristum, ikdienas Viņam paklausot.

 

Kas Ingūnai sakāms LKR klausītājiem: