Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

Laika Zīmes
Ko par to saka Bībele
Ja mani ļaudis
Gaismas ceļš: Reformācijas reformācija Anglijā, baptisti II
Reformācijas reformācija Anglijā. Puritāņi. Brownisti


Izdrukai

Latvijas lielāko kristīgo konfesiju vadītāji Lieldienās vēl ticēt nākotnei

6.apr.2021
Latvijas Kristigais radio/
leta.lv

Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts, Latvijas Pareizticīgo baznīcas metropolīts, Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps un Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps šodien Latvijas Televīzijas 1.kanālā izteica savus vēlējumus Lieldienās.

Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs novēlēja cilvēkiem atvērties augšām celtā Kristus klātbūtnei, jo viņš šeit un šobrīd esot sācis mūs pārveidot.
Latvijas Pareizticīgo baznīcas metropolīts Aleksandrs, uzrunājot Latvijas iedzīvotājus, aicināja lūgt Dievu par Latvijas zemi, par Valsts prezidentu, par valdību, par tautu, par katru cilvēku. Viņš novēlēja ikvienam garīgu prieku un stipru veselību.
Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags vēlēja Latvijas iedzīvotājiem dzīvas un spēkpilnas Lieldienas. Viņš aicināja neļaut atdzist ilgām reiz atkal dievkalpojumā satikties ar dzīvo Kristu un mācekļu pulkā dziedāt pateicības dziesmu.
Savukārt Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Kaspars Šterns aicināja cilvēkus meklēt glābiņu tajā, kas ir mūžīgs, nevis tiekties pēc tā, kas ir pārejošs un laicīgs, pēc kā cilvēki piedzīvos vilšanos un vēl lielāku tukšumu.