Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

Laika Zīmes - Kas atrodas pūlī?
Ko par to saka Bībele?
Ja Mani ļaudis - Pie Dieva nav vidusceļš
Gaismas Ceļš - Henrijs IV, Nantes edikts 1598, reliģijas brīvība
Kas ir Cilvēks - Kultūras mandāts


Izdrukai

Kristieši no 17 valstīm pievienojas Tālo Austrumu jauniešu konferencei "Penuel"

12.jan.2021
Latvijas Kristigais radio/invictory.org


Neskatoties uz brīvdienām un karantīnas laiku, šī gada sākumā, 5. janvārī dažādās Tālo Austrumu pilsētās simtiem jauniešu pulcējās konferencē “Penuel”. Konferences galvenais mērķis bija katra dalībnieka personiska satikšanās ar Dievu.

Zoom savienojums un tiešraide paplašināja dalībnieku skaitu un ģeogrāfiju. Tālo Austrumu jauniešu konference "Penuel", kas šogad notika pirmo reizi divos formātos: bezsaistē un tiešsaistē, pulcēja vairāk nekā 500 dalībnieku no 17 valstīm.
„Paldies Dievam, ka mēs sākam šo gadu kopā konferencē "Penuel", mēs meklējam Dievu un vēlamies atrasties Viņa klātbūtnē. Šī konference ir īpaša ar to, ka tā notiek jaunā apvienotā bezsaistes un tiešsaistes formātā. Jaunieši, kuri nevarēja ierasties Habarovskā, pievienojās ar interneta starpniecību. Un tas ir pārsteidzoši, bet mēs visi piedzīvojam Svētā Gara klātbūtni. Paldies Dievam, ka Tas Kungs ir tuvu un Viņš mūs iedvesmo, Viņš mūs mudina iet un rīkoties kopā ar Viņu, ”sacīja Jurijs Zamorins, Tālo Austrumu konferences #PENUELCONF administrators.