Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

391. Laika Zīmes - Dieva veidota laulība
135. Gaismas ceļš - Brāļu draudžu process Anglijas parlamentā 2.d.
381. Ja Mani ļaudis - Viss no Dieva žēlastības
Atbildes uz klausītāju jautājumiem: „Ko par to saka Bībele” (199.daļa)
373. Kas ir cilvēks? - Maranata


Izdrukai

„Laiks pielūgt 2”

 

Klajā nācis Rīgas Mateja draudzes pielūgsmes mūzikas albums „laiks pielūgt 2”. Albumā dzirdēsiet 14 kompozīcijas, kas ierakstītas pielūgsmes vakarā „Laiks pielūgt” Rīgas Mateja baznīcā.

 

laiks pielūgt – tas ir dievkalpojums

laiks pielūgt – tā ir ikdienas dzīve ticībā

laiks pielūgt – tas ir netverams mirklis no Mūžības

laiks pielūgt – tas ir Kristus, kurš nāk, lai satiktos ar mums

 

Šie vārdi ir atrodami pirmajā Rīgas Mateja draudzes pielūgsmes mūzikas albumā „laiks pielūgt”, un tie turpina dzīvot arī albumā „laiks pielūgt2”.

 

Pirmais pielūgsmes albums „laiks pielūgt” iznāca 2007. gada janvārī, un tajā tika iekļautas dziesmas, kas skanēja Mateja draudzes dievkalpojumos kopš 1998.gada, kad svētdienās papildus tradicionālās formas dievkalpojumam tika uzsākti dievkalpojumi ar pielūgsmes mūzikas grupu līdzdalību.

 

„laiks pielūgt 2” ir pirmā pielūgsmes albuma turpinājums. Tas ir apliecinājums tam, ka cilvēku sirds turpina pienest pateicību un godu Dievam ar mūziku. Tā ir arī iespēja pielūgt un pateikties Dievam ne tikai draudzē, bet arī ikdienā.

 

Albumā iekļautas dziesmas, kas skanēja pielūgsmes vakarā 2008.gada 9.februārī Rīgas Mateja baznīcā, kur cilvēki no dažādām draudzēm vienojās kopīgā pielūgsmē. Pielūgsmi vadīja Valdis Indrišonoks, Māris Dravnieks un Kristaps Tālbergs, kā arī Filips Baumanis no Vīlandes draudzes un Jānis Zābaks ar savu grupu Man-hu. Albuma ierakstā piedalījās arī Mateja draudzes Pielūgsmes kora, kamerkora „Matejs”, Baltijas Pastorālā Institūta muzikālo vadītāju skolas dziedātāji un diriģente Rudīte Tālberga. Ieraksts miksēts un māsterēts Latvijas Kristīgā radio ierakstu studijā, ieraksta producents Valdis Indrišonoks.

 

Iegādāties albumu varat šeit.

 

Klausieties dziesmu „Viņš valda” un „Cik liels mūsu Dievs” fragmentus:


Pieteikties uz podcast podcast
Pievienot iTunes

„Viņš valda” – Man-hu


„Cik liels mūsu Dievs”- Valdis Indrišonoks