Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

391. Laika Zīmes - Dieva veidota laulība
135. Gaismas ceļš - Brāļu draudžu process Anglijas parlamentā 2.d.
381. Ja Mani ļaudis - Viss no Dieva žēlastības
Atbildes uz klausītāju jautājumiem: „Ko par to saka Bībele” (199.daļa)
373. Kas ir cilvēks? - Maranata


Izdrukai

Grupai Jorspeis jauns Ziemassvētku dziesmu albums Arvien tuvāk


Grupai Jorspeis jauns Ziemassvētku dziesmu albums Arvien tuvāk

Gada nogalē grupa Jorspeis saviem klausītājiem sarūpējusi jaunu Ziemassvētku dziesmu albumu Arvien tuvāk, kurā iekļautas ne tikai pašu mūziķu oriģinālkompozīcijas, bet arī pazīstamas svētku himnas un melodijas jaunās aranžijās.

„Albuma dziesmas krātas lēnām, pārdomāti un ilgākā laika posmā. Lai arī oriģināldziesmas sacerētas no 2007.-2012.gadam un līdz šim jau vairākkārt izskanējušas koncertos, pilna diska formātā tās līdz šim netika izdotas. Šogad šīm svētku noskaņas dziesmām pievienojušās arī gadsimtiem ilgi dziedātās un visā pasaulē iepazītās Ziemassvētku himnas jaunā skanējumā,“ atklāj grupas Jorspeis dalībnieki. „Novēlam, lai šī mūzika sniedz to, ko Ziemassvētkos nevar sniegt rotājumi, dāvanas un svētku ēdiens.“

Albumā skan grupas mūziķu sacerētās dziesmas Arvien tuvāk, Kristāli un citas  kompozīcijas, kuru radīšanā piedalījies mūziķis Jānis Strapcāns (Intro, Priecīgus Ziemassvētkus), kā arī tādas pazīstamas svētku himnas kā Debess pulks dzied apstarots, Ne šūpulī greznā, Jūs, ticīgie, nāciet un citas. Diskā iekļauta arī dziesma Zvaigžņu lietus ar dzejnieka Imanta Ziedoņa vārdiem un Jorspeis dalībnieces Lindas Seļavas-Prindules mūziku.


Ieraksts tapis grupas Jorspeis studijā,
Ierakstā piedalījušies ne tikai Jorspeis dalībnieki Māris Prindulis, Linda Seļava-Prindule, Jolanta Kanašķe, bet arī daudzi Latvijā pazīstami mūziķi – ģitārists Kaspars Zemītis, saksofonists Artis Gāga, Jānis Strapcāns, basģitārists Norberts Skraucis, bundzinieki Artis Orubs, Miķelis Vīte, multi-instrumentālists Migels Hernandezs Giraldi, koris Mūza un daudzi citi.  
Albuma producenti - grupas Jorspeis dibinātāji Māris un Linda Prinduļi, par skaņu un albuma māsteru rūpējās Armands Treilihs.
Albuma Arvien tuvāk dziesmas var noklausīties http://jorspeis.bandcamp.com/
un jau šobrīd iespējams iegādāties digitāli grupas interneta mājas lapā www.jorspeis.com,
no 14. decembra albums diska formātā būs pieejams tirdzniecības vietās
Papildu informācijai:
Māris Prindulis, mob.t.22186842

Klausieties dziesmas Kristāli fragmentu