Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

391. Laika Zīmes - Dieva veidota laulība
135. Gaismas ceļš - Brāļu draudžu process Anglijas parlamentā 2.d.
381. Ja Mani ļaudis - Viss no Dieva žēlastības
Atbildes uz klausītāju jautājumiem: „Ko par to saka Bībele” (199.daļa)
373. Kas ir cilvēks? - Maranata


Izdrukai

„One Way” singls „ Tevi slavēju”


Slavēšanas grupa „One Way” no Ventspils Your Studio Records ierakstījusi jaunu singlu – „Tevi slavēju”. Dziesmas teksta un mūzikas autors ir Oskars Sproģis.

 

Grupas sapnis ir ierakstīt pašiem savu slavēšanas albumu, lai pielūgsme atskanētu ne tikai uz skatuves, bet arī radio, daudzās mājās, automašīnās, lai cilvēki to dzirdot, godinātu un slavētu Dievu un svētītu savu zemi.

 

Slavēšanas grupas „One Way” pirmsākums ir meklējams 2000. gada vasarā, kad Ventspilī tika atvērta baznīcas „Jaunā Paaudze” Ventspils draudze. Slavēšanas vadīšanu uzņēmās Eduards Rubīns (foto), kurš ar savu balsi un akustisko ģitāru pielūdza un pagodināja Dievu. Drīz vien Eduardam pievienojās viņa brālis Andrejs, kurš spēlēja basģitāru, un skaistās balss īpašniece Jana Rudņicka. Pavisam drīz mūziķiem pievienojās Sanijs, kurš ir grupas jaunākais dalībnieks un ir mācījies spēlēt bungas jau no 8 gadu vecuma. Laikam ejot, Dievs grupu svētīja gan ar jaunām telpām, kvalitatīviem instrumentiem, gan ar talantīgiem mūziķiem. 2006.gadā notika lielas pārmaiņas - grupas sastāvam pievienojās taustiņnieks Aigars Ābelītis ar sievu Jolantu, kura grupā dzied un spēlē flautu. Sekojot vecāku piemēram, drīz vien grupā iestājās arī talantīgais Mārtiņš Ābelītis, kurš ir skaistas balss īpašnieks un Vineta Pērkone, grupas „Pret straumi” soliste. 2007.gada nogalē grupā iesaistījās arī ģitārists Andrejs Smilšarājs.

 

Grupa „One Way” regulāri piedalās evaņģelizācijas pasākumos un ar savu mūziku pagodina Dievu un iepriecina cilvēkus dažādos labdarības pasākumos, veco ļaužu pansionātos, invalīdu nometnēs un skolās.

 

Iegādāties dziesmu varat šeit.

 

Klausieties singla "Tevi slavēju" fragmentu: