Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

391. Laika Zīmes - Dieva veidota laulība
135. Gaismas ceļš - Brāļu draudžu process Anglijas parlamentā 2.d.
381. Ja Mani ļaudis - Viss no Dieva žēlastības
Atbildes uz klausītāju jautājumiem: „Ko par to saka Bībele” (199.daļa)
373. Kas ir cilvēks? - Maranata


Izdrukai

„Zemes mala“ albums – „Ģeometrija“


Klajā nācis grupas „Zemes Mala“ albums „Ģeometrija“. Tajā ir 12 kompozīcijas, kas ierakstītas Latvijas Kristīgā Radio Ierakstu studijā. Albuma producents - Valdis Indrišonoks, miksēšana un māsterēšana Studijā Codex. (Māris Priede).

 

Grupā “Zemes Mala” muzicē Mareks Sarnovskis (ģitāra, vokāls), Andris Ungurs (bass) un Juris Lanavojs (bungas). Albuma tapšanā piedalījās arī Edgars Rubenis (ģitāra), Valdis Indrišonoks (ģitāra, vokāls), Raimonds Macats (taustiņi dziesmai “Turp un atpakaļ”).

 

Uz jautājumu, kāpēc šāds albuma nosaukums – “Ģeometrija”, grupas solists Mareks Sarnovskis atbild: “Pasaule ir pilna ar ģeometriju. Katrs cilvēks ir šī filozofiskā jēdziena dalībnieks. Cilvēku savstarpējās attiecības ir pilnas ar konfliktiem, nezināmajiem, mainīgajiem. Parasti mums ir katram sava ģeometrija. Tad nu arī “peramies un cepamies” savā starpā un sevī. Taču pāri visam šim cilvēciskajam ir  konstantas lietas, likumi, koordinātes. Tā ir Dieva autentiskā ģeometrija. Jo agrāk mēs savu niecīgo ģeometriju atzīsim par nederīgu, jo ātrāk spēsim “iederēties” šīs pasaules Radītāja ģeometrijā. Tāpēc ir daudz, par ko runāt. Albums raksturo šīs savstarpējās saskares un krustpunktus. Tāpēc - Ģeometrija.”

 

Ieādāties albumu varat šeit.

 

Klausieties albuma “Ģeometrija” dziesmas “Asnu Burti” fragmentu: