Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

391. Laika Zīmes - Dieva veidota laulība
135. Gaismas ceļš - Brāļu draudžu process Anglijas parlamentā 2.d.
381. Ja Mani ļaudis - Viss no Dieva žēlastības
Atbildes uz klausītāju jautājumiem: „Ko par to saka Bībele” (199.daļa)
373. Kas ir cilvēks? - Maranata


Izdrukai

Anetes „Balti Ziedi”


Balti ziedi, krāsas, miers un prieks - skropstās sabiris kā sniegs...

Pirmssvētku laikā miera, prieka un iedrošinājuma pilnu dziesmu "Balti Ziedi" draugiem, paziņām un ikvienam klausītājam dāvina dziedātāja Anete.

 

Par dziesmu Anete saka: "Gribējām ierakstīt mieru un prieku un to dot tālāk!" Dziesma tapusi pirms astoņiem gadiem, taču ierakstīta šī gada rudenī.


Mūzika un balss - Anete Kozlovska, aranžējums - Edgars Rubenis, tekstu autore - Zane Džeriņa.

Ierakstā piedalījās: Edgars Rubenis (ģitāra, bandžo), Gundega Gulbe (klavieres), Artis Orubs (bungas), Toms Poišs (kontrabass), Kaspars Majors (trombons), Jānis Porietis (trompete), Anete Kozlovska (vokāls).

Kopš 1996. gada Anete ir muzicējusi gan viena pati, gan kopā ar dažādām muzikālajām apvienībām.

 

Deviņdesmito gadu beigās, uzsākot studijas Latvijas Mākslas akadēmijā, viņa iepazinās ar nākošajiem biedriem grupā "Palm" – Pēteri Lundi, Pēteri Līdaku un Uldi Kozlovski, kurš kļuva arī par Anetes dzīvesbiedru. Tolaik Anete vēl bija meitene no Kandavas, kura, vecāku mudināta, bija apguvusi klavieru un ģitāras spēli, sākusi saviem dzejoļiem darināt muzikālus pavadījumus un piedalījusies dažādos folk mūzikas festivālos. Rīgā iepazītie cilvēki un "Palm" bija kā solis uz priekšu, solis kārotajā virzienā. Tobrīd visiem draugiem šķita, ka Anetes dziesmas, četru vai pat vairāk cilvēku izpildītas, skanētu labāk un pilnīgāk nekā uz vientuļas akustiskās ģitāras.


Pēc ilgāka pārtraukuma muzikālajā darbībā un Anetes meitiņas piedzimšanas, Anete nolēma atgriezties pie sākotnējā solo skanējuma akustiskās ģitāras un klavieru pavadījumā. Nākamgad Anete plāno strādāt pie solo albuma ierakstīšanas. Paralēli tam, Anete ir arī grupas "Tramplīni" dalībniece.

 

Iegādāties dziesmu varat šeit.

Klausieties dziesmas „Balti Ziedi” fragmentu: