Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

391. Laika Zīmes - Dieva veidota laulība
135. Gaismas ceļš - Brāļu draudžu process Anglijas parlamentā 2.d.
381. Ja Mani ļaudis - Viss no Dieva žēlastības
Atbildes uz klausītāju jautājumiem: „Ko par to saka Bībele” (199.daļa)
373. Kas ir cilvēks? - Maranata


Izdrukai

Grupai „Xenos” jauns singls „Vai tu zini, kas ir mīlestība?”


Kristīgās mūzikas grupa „Xenos”, kura līdz šim izdevusi divus albumus un sevi veiksmīgi pieteikusi ar vairākiem singliem, izdod jaunu singlu „Vai tu zini, kas ir mīlestība?”. Dziesmai tapis arī grupas pirmais videoklips.

 

Grupas „Xenos” mūziķi priecājas, ka singls iznāk tieši februārī, mīlestības mēnesī, tuvojoties Valentīndienai, jo dziesma ir par pilnīgu mīlestību, pēc kuras mēs šajā dzīvē varam tiekties, kuru piedzīvot; tā uzdod jautājumu, vai tu pazīsti tādu mīlestību, kura atdod visu, cer uz visu, pārvērš sirdi, liek mainīties, kura nebeidzas un atjauno. Dziesmas videoklipa projekcijās var redzēt, ka dzīve ap mums rit savu gaitu un ir piepildīta ar dažādiem piedzīvojumiem un notikumiem, bet tam cauri vijas izdziedātais vēstījums, ka mīlestība ir tā, kura piešķir dzīvei jēgu un dara cilvēku laimīgu.

 

Singla ieraksts veikts LKR Skaņu Ierakstu studijā, producenta Valda Indrišnoka un inženiera, radošu ideju ģeneratora Edgara Rubeņa vadībā.

 

Ierakstā piedalījās grupa „Xenos”: Santa Lozinska (vokāls), Māris Veliks (elektriskā ģitāra), Sandis Feteris (bass), Sean Karcher (elektriskā ģitāra), Zane Fetere (fona vokāls), David Lozinsky (bungas), kā arī Inese Bane (čells).

Singla miksu un māsteru veica Craig Ross no Austrālijas.

Singla dizains: David Lozinsky, foto: Romans Kundeckis.

 

Videoklipa režisore: Linda Olte

Operators: Mikus Meirāns

Stils: Ingrīda Martini

Grims: Maija Gundare

Admnistratore: Sabīne Andersone

 

Grupa „Xenos” saka lielu paldies visiem, kas atbalstīja un piedalījās dziesmas „Vai tu zini, kas ir mīlestība” videoklipa tapšanā.

 

Iegādaties albumu varat šeit.

 

Klausies dziesmas „Vai tu zini, kas ir mīlestība?” fragmentu: