Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

391. Laika Zīmes - Dieva veidota laulība
135. Gaismas ceļš - Brāļu draudžu process Anglijas parlamentā 2.d.
381. Ja Mani ļaudis - Viss no Dieva žēlastības
Atbildes uz klausītāju jautājumiem: „Ko par to saka Bībele” (199.daļa)
373. Kas ir cilvēks? - Maranata


Izdrukai

Grupai “Jorspeis” jauns albums


Grupai “Jorspeis” jauns albums

Klajā nācis kristīgās mūzikas grupas “Jorspeis” mūzikas albums „Ābele baltā“. Albumā iekļautas deviņas muzikālas kompozīcijas, tostarp arī klausītāju jau iemīļotas dziesmas – „Debesis ir tuvu klāt“, „Sākums“ un „Beautiful“.

Grupas “Jorspeis” dalībnieki Māris un Linda Prinduļi darbu pie albuma sākuši 2007. gada pavasarī. Albums tapis salīdzinoši ilgā laika periodā, jo ģimene bija aizņemta, apgūstot jauno vecāku lomu – 2008. gada Valentīndienā pasaulē nāca abu pirmais dēls Stefans.

Dziemas, kas iekļautas albumā „Ābele baltā“, ir sarakstītas pēdējo septiņu gadu laikā visdažādākajās vietās. Piemēram, vienu no dziesmām - „Heaven”, Māris Prindulis sarakstīja, kad mācījās Austrālijā.

Linda un Māris Prinduļi priecājas, ka beidzot izdevies apkopot dziesmas, un ir iespēja ķerties pie jaunām muzikālām idejām. „Mums pašiem šis albums ir vairāk kā apkopojums mūsu iepriekšējiem gadiem, nekā koncepta albums,” saka Māris.

Albuma “Ābele baltā” nosaukumu iedvesmojis stāsts, kas reiz publicēts 1961.gada “Reader's Digest” žurnālā, kurā kāda vīra ģimene izmantojusi baltas lentītes ābelē kā piedošanas zīmi.

Informāciju par to, kur nopērkams jaunais grupas “Jorspeis” mūzikas albums “Ābele baltā”, varat iegūt, apmeklējot www.jorspeis.com

Klausieties dziesmas "Cel mani augstāk" fragmentu: