Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

391. Laika Zīmes - Dieva veidota laulība
135. Gaismas ceļš - Brāļu draudžu process Anglijas parlamentā 2.d.
381. Ja Mani ļaudis - Viss no Dieva žēlastības
Atbildes uz klausītāju jautājumiem: „Ko par to saka Bībele” (199.daļa)
373. Kas ir cilvēks? - Maranata


Izdrukai

Grupai Xenos jauna dziesma Lieldienu noskaņās


Grupai Xenos jauna dziesma Lieldienu noskaņās

Lieldienu noskaņās tapis grupas Xenos jaunais singls „Tuvāk“. 
“Bieži vien mēs tiekam pārņemti ar ikdienas steigu un darbiem, ka neatliek laika apstāties, pārdomāt. Nespējam sev atzīt, ka mums nav miera, kuru kārojam,“ par jauno singlu „Tuvāk“ stāsta dziesmas autore un grupas soliste Santa Lozinska. „Lieldienu laiks mūs īpaši aicina nesteigties, bet tuvoties Dievam - miera avotam. Par to arī šī dziesma.”

 
Jaunais singls noskaņas ziņā sniedz ieskatu arī grupas topošajā albumā, ar ko klausītājus plānots iepriecināt vasaras sākumā.
Albumā Tuvāk paredzētas desmit dziesmas. Starp kurām būs klausāmas gan jaunas kompozīcijas, gan arī jau dzirdētas dziesmas, piemēram, “Vai tu zini, kas ir mīlestība?” un “Ūdens”.
Singla mūzikas un vārdu autore ir Santa Lozinska, dziesmu aranžējis Aigars Āboliņš. Tās tapšanā piedalījušies vairāki viesmūziķi: Aigars Paulis – klavieres, Lauma Ilsuma – flauta, Līga Ilsuma – vijole, Austra Klotiņa – vijole, Maija Prēdele – čells. Ierakstā piedalījās „Jēzus draudzes jauniešu koris”. Ieraksts veikts: „Free Sound” studijā. Mikss un māsters: Valdis Indrišonoks.

 

Klausieties singla "Tuvāk" fragmentu: