Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

391. Laika Zīmes - Dieva veidota laulība
135. Gaismas ceļš - Brāļu draudžu process Anglijas parlamentā 2.d.
381. Ja Mani ļaudis - Viss no Dieva žēlastības
Atbildes uz klausītāju jautājumiem: „Ko par to saka Bībele” (199.daļa)
373. Kas ir cilvēks? - Maranata


Izdrukai

Iznācis Elijas albums „Kas ir šis bērns?”


5.decembrī klajā nāk kristīgās mūziķes Elijas albums ,,Kas ir šis bērns?’’. Projekta idejas autore un vadītāja ir Elija, albuma tapšanā piedalījās - Raimonds Tiguls, Līga Priede, Elizabete Vētra, Valters Gleške, Valdis Indrišonoks, Deniss Paškevičs un Gints Saulītis.

 

Albumā ietvertas divas oriģināldziesmas latviešu valodā, kuru autore ir Elija, pārējās ir tulkotas no angļu valodas. Skaņdarbi tapuši dažādos gadsimtos: gan seni, pazīstami korāļi, kuru autori ir John Newton (1779), William Dix (1865), Charitie Bancroft (1863), gan mūsdienu slavenas himnas, kuras sarakstījuši Stuart Townend, Keith Getty, Vikki Cook un citi. 

 

Par albumu „Kas ir šis bērns?” Elija saka: „Pateicoties Rīgas reformātu Bībeles draudzes atbalstam un sadarbībai ar daudziem dažādiem māksliniekiem, tapis krāsains mūzikas albums, kas klausāms ne tikai Ziemassvētku laikā. ”Kas ir šis bērns?” - tas nav tikai deviņpadsmitā gadsimta slavenā korāļa nosaukums, kas, protams, ir iekļauts šajā diskā un kalpo kā ievads, bet arī jautājums, uz kuru tiek atbildēts ar ikvienas albumā esošās dziesmas vārdiem. Neapstājoties tikai pie brīnumainajiem un pārdabiskajiem notikumiem Betlēmē, kad Dieva Vārds tapa miesa, ikvienā skaņdarbā var sadzirdēt atbildi KĀPĒC šim īpašajam bērnam bija jādzimst.”

 

Albums ierakstīts LKR studijā – Valdis Indrišonoks

Miksēts Moonlight Sound Design studijā – Raimonds Tiguls

Māsterēja - Normunds Šnē.

Izdevējs - SIA ,,Izteiksme”

 

Albums „Kas ir šis bērns?” ir nopērkams kristīgās literatūras veikalos un draudžu grāmatu galdos!

 

Iegādāties albumu varat šeit.

 

Klausieties dziesmu „Gods Tēvam, Dēlam un Svētajam Garam” un „Pāri visam” fragmentus.

 

„Gods Tēvam, Dēlam un Svētajam Garam”


„Pāri visam”