Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

391. Laika Zīmes - Dieva veidota laulība
135. Gaismas ceļš - Brāļu draudžu process Anglijas parlamentā 2.d.
381. Ja Mani ļaudis - Viss no Dieva žēlastības
Atbildes uz klausītāju jautājumiem: „Ko par to saka Bībele” (199.daļa)
373. Kas ir cilvēks? - Maranata


Izdrukai

Jorspeis iznācis pielūgsmes albums Dzīvības upē


Jorspeis iznācis pielūgsmes albums Dzīvības upē

15.jūnijā grupa Jorspeis nāk klajā ar savu jaunāko darbu - pielūgsmes mūzikas albumu Dzīvības upē. Albumā iekļautas pēdējā gada laikā tapušās oriģinālkompozīcijas, kā arī vairākas klausītājiem jau zināmas dziesmas jaunā Jorspeis mūziķu interpretācijā.
“2010. gada nogalē izgājām cauri nāves ielejai, kurā paguruma brīžos spēkus varējām smelt ticībā pārdabiskajam Dieva spēkam, kā arī pielūgsmes mūzikā. Kad mūsu vētra norima, dzima vēlme radīt mūziku, kas stiprinātu tos, kuri iet cauri problēmām un smagiem dzīves brīžiem,” par albuma tapšanu stāsta M. Prindulis. „Albuma Dzīvības upē ieraksts tapis gada laikā. Tapšanas procesā esam sadarbojušies ar mūsu draugiem – dziedātāju Jāni Strapcānu, ģitāristu Edgaru Rubeni, bundzinieku Miķeļi Vīti, mūziķi un producentu Valdi Indrišonoku, basģitāristu Uldi Kozlovski, akordeonisti Lieni Dravnieci un, protams, arī ar Jorspeis pamatsastāva mūziķēm - Lanu Ludiņu un Jolantu Kanašķi.”
Dzīvības upē apkopotas desmit dziesmas latviešu valodā. Šī ir pirmā reize, kad līdz šim tikai radiostacijās spēlētais singls Tavas domas nonāks pie klausītājiem ieraksta formā. Viena no albuma kompozīcijām – pasaulslavenā Jana Sibēliusa korāļa Ved mani, Dievs aranžija tapusi sadarbībā ar pieredzes bagāto ģitāristu Kasparu Zemīti.
Dziesmas ir gan līdzi dziedamas, gan arī tādas, kas raisa pārdomas un atgādina par Dieva uzticamību, labestību un klātbūtni katrā dzīves mirklī. Ticam un ceram, ka Dzīvības upē atspirdzinās un stiprinās klausītāju dvēseles!”

Par albuma kopskaņu – miksu un māsteru parūpējies skaņu vīrs un basģitārists Armands Treilihs.
Albuma producenti ir grupa Jorspeis.
Pie albuma dizaina strādājuši grupas mūziķi Linda un Māris Prinduļi, savukārt grupu bildēs iemūžinājis fotogrāfs Romāns Kundeckis.
Albums būs pieejams grāmatnīcās, draudžu grāmatu galdos, kā arī pie grupas Jorspeis.

Informācijai:
grupa “Jorspeis”,
Māris Prindulis
mob.tālr. 22186842;
e-pasts: jorspeis@gmail.com
web: www.jorspeis.com