Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

391. Laika Zīmes - Dieva veidota laulība
135. Gaismas ceļš - Brāļu draudžu process Anglijas parlamentā 2.d.
381. Ja Mani ļaudis - Viss no Dieva žēlastības
Atbildes uz klausītāju jautājumiem: „Ko par to saka Bībele” (199.daļa)
373. Kas ir cilvēks? - Maranata


Izdrukai

Linda Balcere – dziesma „Neaizej”


Kristīgā mūziķe un „Īsta Mīlestība Gaida” kustības Latvijā vadītāja Linda Balcere septembra sākumā ierakstījusi jaunu dziesmu – „Neaizej”. Dziesmas mūzikas un vārdu autore ir Linda Balcere. „Neaizej” dzirdama arī Latvijas Kristīgā radio ēterā!

 

„Pavisam nesen, esot Somijā, uzrakstīju dziesmu “Neaizej”. Tā plašu klausītāju atzinību guva Somijas draudzēs un pasākumos, kur tā tika dziedāta TIKAI latviešu valodā! Atbraucot uz Latviju dziesmu ierakstīju studijā, lai arī klausītāji Latvijā to varētu dzirdēt”, tā par savu dziesmu saka Linda Balcere.

 

Par vietu un laiku, kad tapa dziesma, Linda stāsta: „Divus gadus man Dievs deva fantastisku iespēju strādāt kādā kristīgā skolā Somijā. Viens no maniem galvenajiem uzdevumiem bija mācīt studentiem mūziku un slavēšanu, tāpēc pie klavierēm sēdēju diezgan bieži. Šī dziesma tapa tieši šajā skolā, pēc kādas no manām lekcijām, sarunājoties ar Dievu. Es vienkārši sapratu, kāda tā ir privilēģija, ka varu būt attiecībās ar savu Radītāju, sapratu, cik patiesībā radikāli Viņš ir mainījis manu dzīvi.”

 

Uz jautājumu, kāda ir tā vēsts, ko klausītāji dzirdēs un saklausīs dziesmā „Neaizej”, Linda Balcere atbild: „Ar šo dziesmu vēlējos pateikt Dievam, ka ir reizes manā dzīvē, kad šķiet, nejūtu Viņa klātbūtni, taču saprotu arī to, ka manas attiecības ar Jēzu nav balstītas tikai uz manām jūtām. Viņš savā Vārdā ir apsolījis, ka nekas mūs nespēs šķirt no Viņa mīlestības (Romiešiem 8:38,39) un, ka Viņš būs ar mums līdz pašam pasaules galam.”

 

Iegādāties dziesmu varat šeit.

 

Klausieties dziesmas „Neaizej” fragmentu: