Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

Ja mani ļaudis - Liec man saprast Tavu Vārdu!
Ko par to saka Bībele?
Kas ir Abrahama svētība un, kā to iemantot?
Sirdī ticēt, ar muti apliecināt!
Evanģēliskā baznīca Vidzemē 17.gs, Glika Bībele


Izdrukai

"Xenos" singls - "ŪDENS"


Latvijas Kristīgā radio pirmais 2008.gada muzikālais jaunums ir grupas "Xenos" singls - "ŪDENS".

 

Kāds ir šīs dziesmas vēstījums?! Grupas līdere Santa Lozinska saka: „Dziesma ir par abpusēju mīlestību starp Dievu un cilvēkiem. Tā ir pateicība par iespēju tuvoties Viņam jebkurā brīdī, jo Viņš ir mūsu dzīvības ūdens.”

 

Singla autors ir grupas kolēģis no ASV: Sean Hall, tulkojums: Santa Lozinska, aranžējums: Xenos.

 

“Xenos” singls „ŪDENS”

Singlu “Ūdens” grupa ir ierakstījusi jaunā sastāvā, kurš ir visai internacionāls — grupā šobrīd muzicē četri Latvijas un divi Ziemeļamerikas mūziķi, proti, Santa Lozinska (balss/akustiskā ğitāra), Sandis Feteris (bass), Māris Veliks (elektriskā ğitāra), Zane Fetere (bekvokāls) pārstāv Latviju, savukārt Šons Karčers (Sean Karcher, elektriskā ğitāra) nāk no ASV, bet Deivs Lozinskis (Dave Lozinsky, bungas) no Kanādas. 

 

Dziesmas ieraksts veikts Latvijas Kristīgā Radio studijā sadarbībā ar Valdi Indrišonoku un Edgaru Rubeni. Singlu producējis Valdis Indrišonoks.

 

“Xenos” mūziķi līdz šim ir aktīvi koncertējuši visā Latvijā, piedalījušies dažādos mūzikas konkursos - “ Sinepes un Medus”, “Stage Number One”, “Tu esi pamanīts”, festivālā “Bildes”, “Padod Uguni”, koncertējuši arī Skandināvijā un ASV. Grupa aktīvi muzicē jau septiņus gadus un ir izdevusi divus albumus.

 

Iegādāties singlu varat šeit.

 

Klausīties singla fragmentu: