Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

391. Laika Zīmes - Dieva veidota laulība
135. Gaismas ceļš - Brāļu draudžu process Anglijas parlamentā 2.d.
381. Ja Mani ļaudis - Viss no Dieva žēlastības
Atbildes uz klausītāju jautājumiem: „Ko par to saka Bībele” (199.daļa)
373. Kas ir cilvēks? - Maranata


Izdrukai

Arhīvs

Tikšanās ar klausītājiem

Raidījumu vada:

LKR programmas direktore

Otrdienās 12:15

Otrdienās 22:00 atkārtojums

 

Tikšanās ar Latvijas Kristīgā Radio klausītājiem.

 


Pieteikties uz podcast podcast
Pievienot iTunes

2.aug.2022

ATKĀRTOJUMS no 11.01.

Viesis: Dārta Sedleniece


26.jūl.2022 Elita un Viktors Vekļuki - 2.daļa

Paldies LKR kolektīvam par sirsnīgo uzņemšanu un patiesajām sarunām! Staigājiet Jēzus Kristus mīlestībā un turpiniet nest Tā Kunga vārdu cilvēkiem!


19.jūl.2022 Elita un Viktors Vekļuki - 1.daļa

Paldies LKR kolektīvam par sirsnīgo uzņemšanu un patiesajām sarunām! Staigājiet Jēzus Kristus mīlestībā un turpiniet nest Tā Kunga vārdu cilvēkiem!


12.jūl.2022 Mairita Mašala

Būt patiesam - tā ir liela privilēģija šai laikā. Paldies katram, kas man ir kalpojis ar patiesību šajos gados, kad skan LKR! Vēlu to turpināt un iedrošināt vēl daudzus! Esiet svētīti!


5.jūl.2022 Jurijs Harčenko

Pateicība Dievam par LKR un par Viņa lielo mīlestību, par Viņa brīnumiem! Ceru, ka mana liecība par mūsu dēlu Emmanuēlu iedvesmos cilvēkus vairāk un vairāk ticēt Viņa vārdiem un Viņa spēkam! Paldies par Jūsu darbu, paldies latviešu cilvēkiem par palīdzības sniegšanu ukraiņu tautai. Lai Dievs svētī jūs visus un visu Latviju!


28.jūn.2022 Ieva Zāgmane

Slava Dievam, ka mūsos plūst viens un tas pats Gars, kas mūs vieno ar neredzamām saitēm, saved kopā un lieto Dieva godam! Paldies Dievam par šo iespēju!


21.jūn.2022

ATKĀRTOJUMS no 23.12.21.

Viesis: Elīna Ļebedeva


14.jūn.2022

ATKĀRTOJUMS no 12.10.21.

Viesis: Egnārs Gudriķis


7.jūn.2022 Kristīne Rinča

Paldies LKR par Ulda Rožkalna lūgšanu raidījumu, kAS mani kā neticīgu cilvēku sasniedza slimnīcas palātā pirms 18 gadiem. Tā bija pirmā reize, kad dzirdēju īstu lūgšanu, to, ka ir arī kaut kas cits... Novēlu radošu garu un izaugsmi LKR, uzrunājot arvien vairāk cilvēku Latvijā!


31.mai.2022 Ina Voliņeca

No sirds pateicos, ka man ir iespēja dalīties ar savu liecību! Paldies par tik saviļņojošu interviju. Jūs esat brīnišķīgi! Lai Dievs svēta jūs visus bagātīgi! Jūs stiprināt caur tik skaistiem, dzīviem stāstiem mūs! Esiet svētīti!


24.mai.2022 Ksenija Sidere

Slava Dievam par šo brīnišķīgo darbu, kas tiek veikts šeit, Latvijas Kristīgajā Radio! Paldies par jūsu sirdīm, kas ir gatavas kalpot un dot citiem. Paldies, ka atsaucaties Dieva aicinājumam. Paldies par šo iespēju būt šodien šeit. Viss gods un slava pieder mūsu Kungam, paldies, ka devāt šo iespēju par to liecināt!


17.mai.2022 Nauris Jaunzems

Paldies, ka pastāvat Patiesībā! Paldies, ka izplatāt Viņa Vārdu! Prieks, ka tas Vārds ir skanīgs! Pāri visam pateicos Dievam par milzīgo svētību, kas ir Kristīgais Radio. Svētības Jums visiem - svētības nesot!


10.mai.2022 Andrejs Goloborodko jeb Pieci-O

Beidzot bija iespēja būt vienīgajā radio, kurā tiek atskaņotas manis rakstītās dziesmas. Paldies par iespēju dalīties ar savu dzīvi un caur to - ieraudzīt pašam Dieva vadību un žēlastību visos šajos gados. Turpiniet svētīt cilvēkus caur savu kalpošanu!


3.mai.2022 Jana Praškeviča

Liels paldies par iespēju dalīties ar savu liecību! Paldies par jauko sagaidīšanu un uzņemšanu, par kopā būšanu radio. DIEVS IR LABS! Paldies Dievam par LKR! Dieva svētību un stiprinājumu, nesot Dieva vārdu pasaulē!


26.apr.2022 Ilze Vucēna - 2.daļa

Paldies Dievam par manu dzīvi, un paldies Kristīgajam radio par gadiem kopā, augot un pilnveidojoties! Es novēlu nekad nekaunēties par to, kas tu esi bijis, un nebaidīties izstāstīt par savu dzīvi, jo tā ir dzīva liecība par Dieva mīlestību!


19.apr.2022 Ilze Vucēna - 1.daļa

Paldies Dievam par manu dzīvi, un paldies Kristīgajam radio par gadiem kopā, augot un pilnveidojoties! Es novēlu nekad nekaunēties par to, kas tu esi bijis, un nebaidīties izstāstīt par savu dzīvi, jo tā ir dzīva liecība par Dieva mīlestību!


12.apr.2022 Karīna Liepiņa

Mīļais Kristīgais radio! Paldies jums par jūsu kalpošanu! Pirms 16 gadiem, kad iepazinu Kristu, tieši jūs bijāt tie, kas ieveda mani kristīgajā pasaulē! Lai Debesu Tētis jūs svētī ikdienas un gādā par ikkatru jūsu vajadzību! Tā Kunga Vārds ir stipra pils, taisnais dodas turp un top pasargāts. (Salm.pam.18:10)


5.apr.2022 Inga Duka

Es pateicos Dievam par katru, kas šeit esat, es pateicos par jūsu talantiem! Jūs esat gaisma kalna galā, Viņa Gaisma. Lai Viņš tiek pagodināts caur visu, ko darāt - redzamajā un neredzamajā! Esiet svētīti un pasargāti, mīļie!


29.mar.2022 Sintija Antmane

Paldies par nenogurstošo darbu! Dievs jūs ir brīnišķīgi svētījis un parādījis Savu žēlastību cauri gadiem. Viņš arī tālāk būs uzticams un nesīs uz Savām rokām. Lai Dievs svētī, sargā un dod drosmi sludināt Patiesību arī šajā izaicinājumu pilnā laikā!


22.mar.2022 Edgars Dubins - 2.daļa

Paldies, ka esat Dieva Vārda rupors mūsu mīļajā zemē - Latvijā! Lai Dievs jūs īpaši svētī un uzrunā katru atsevišķi un visus kopā kā komandu!


15.mar.2022 Edgars Dubins - 1.daļa

Paldies, ka esat Dieva Vārda rupors mūsu mīļajā zemē - Latvijā! Lai Dievs jūs īpaši svētī un uzrunā katru atsevišķi un visus kopā kā komandu!


8.mar.2022 Estere Turla

Pateicība Dievam, ka varēju uzaugt ar Kristīgo radio! Tā ir bijusi liela svētība un iedrošinoša ikdienas sastāvdaļa! Patīk, ka vēl joprojām skan raidījums "Kāpēc gaidīt", jo ir īpaši svarīgi dzirdēt, kāds ir skaists, Dieva veidots ģimenes modelis.


1.mar.2022 Irina Bogdanova

Sirsnīgs paldies, ka palīdzat cilvēkiem iepazīt Dieva varenību un žēlastību! Paldies par katru raidījumu un aizlūgšanām! Paldies, ka, klausoties LKR, esmu bijusi stiprināta, iedvesmota, mierināta un pieaugusi ticībā Jēzum Kristum!


22.feb.2022 Dzintra Mežbrakše

Liela pateicība un slava Dievam, ka LKR ir par svētību daudziem!  Lai ikvienam, kas strādā un kalpo LKR, Dievs dāvā Savu svaidījumu, spēku, veselību un Gara vadību, turpinot šo darbu! Esiet stipri Jēzū Kristū, Viņa mīlestībā!


15.feb.2022 Valters Reinis Rasnačs

Paldies, ka ar savu pastāvēšanu izplatāt labo vēsti, kuras mūsdienās daudziem trūkst! Paldies par garīgo maizi, kas piepilda, atjauno un vērš skatu uz augšu! Jūs uzlabojāt manu ticības dzīvi. Lai Dievs bagātīgi svētī! Liels paldies!


8.feb.2022 Ieva un Raitis Viļumovi

Viss Gods un Slava Dievam! Tādēļ, ja kas ir Kristū, tas ir jauns radījums, kas bijis, ir pagājis, redzi viss ir tapis jauns. Paldies par Jūsu ieguldīto darbu un labo sirdi! Vēlam Svētā Gara vadību radio ikdienā!


1.feb.2022 Vineta Sevastjanova

Paldies par iespēju liecināt Latvijas Kristīgajā Radio! Tā ir žēlastība no Dieva. Mūsu zeme ir ļoti svētīta ar to, ka Kristīgais Radio skan 24 stundas diennaktī!


25.jan.2022 Ance Zāgmane

Kāda dāvana jūs esat! Jūs izplatāt pašu svarīgāko vēsti, kādu vispār šajā pasaulē var izplatīt. Neizmērojami ir tie augļi, kas nāk no šī radio. Te ir redzama Dieva roka. Es vēlos pateikties par ikvienu cilvēku, kurš šeit, radio, kalpo vai strādā! Turieties vienmēr pie paša dārgākā - Patiesības!


18.jan.2022 Līga Līdeka

Sirsnīgs Jums PALDIES! Paldies, ka esat, paldies par Jūsu darbu, paldies par kopīgajiem rītiem! Man bija liels prieks šeit būt un dalīties tajā, ko Dievs manā dzīvē ir darījis, paveicis. Lai Dieva mīlestība, labestība un svētība ir ar Jums katru brīdi!


11.jan.2022 Dārta Sedleniece

Paldies, ka esat! Paldies, ka caur radio darbu ir iespēja pieaugt Kristū! Esmu neizsakāmi priecīga par sirds siltu sarunu. Ceru, ka tā aizskars vēl kādas sirdis un būs par svētību ikkatram klausītājam! Liels ir darbs, ko darāt Dievam par godu! Esiet svētīti!


23.nov.2021 Elīna Ļebedeva

Kristīgais radio ir par svētību manai dzīvei un par stiprinājumu ikdienā! Novēlu arī turpmāk Dieva vadību visai radio komandai! Ticu, ka Dievs jūs vada un lieto. Paldies par sirsnīgo uzņemšanu, šajā mājā var just mieru un mīlestību! Novēlu piedzīvot Dieva brīnumus ik dienu!


16.nov.2021 Imants Krastiņš

Kristīgā radio devums ir milzīgs! Visvairāk to var novērtēt, atgriežoties Latvijā no ārzemēm, atkal ieslēdzot Kristīgo radio un caur ētera viļņiem dzirdot tās balsis, kas dod māju sajūtu un atbalsojas sirdī. Tā ir ļoti stiprinoša sajūta, ka mums ir šis radio!


9.nov.2021 Elīna Kārkla

Pateicība Dievam, ka Latvijā ir Kristīgais radio, caur kuru cilvēki var piedzīvot Dieva tuvumu jebkurā Latvijas nostūrī! Lai Dievs turpina svētīt un vadīt Savā žēlastībā!


2.nov.2021 Kristīne Knieta

Paldies Dievam par iespēju liecināt par Dieva darbiem manā dzīvē!  Paldies par iedrošinājumu un stiprinājumu, ko ikdienā varam saņemt, klausoties Kristīgo radio! Lai Dievs bagātīgi svētī, stiprina, veldzē ikvienu klausītāju un Latvijas Kristīgā radio komandu!


26.okt.2021 Ilvita Veinšteine

Slava Dievam par Kristīgo radio! Paldies Dievam, ka ir šāds uzaicinājums dalīties Dieva darbā manā dzīvē! Dievs, svētī Latviju! Vieno mūsu tautu, ikkatru, kurš dzīvo Latvijā. Lai pazūd šķelšanās gars! Jēzus Kristus Vārdā! Lai svētīti visas pasaules cilvēki, lai tie top izglābti!


19.okt.2021 Kristīne Lapuha

Cilvēki gaida lielus brīnumus, bet Dieva darbi notiek arī mūsu ikdienā. Mums jāspēj šie it kā sīkumi saskatīt un jāsaprot, ka tā nav nejaušība. Ja kaut kas nenotiek uzreiz, tad ir jālūdz, jātic un jāklausās, ko saka Dievs - Viņš vienmēr ir blakus un visu redz!


12.okt.2021 Egnārs Gudriķis

Paldies Dievam par Latvijas Kristīgo radio un iespēju pagodināt mūsu Kungu Jēzu Kristu ar savu liecību! Dieva svētības LKR kolektīvam!


5.okt.2021 Toms Bringulis

Paldies Dievam par iespēju būt šeit un liecināt radio klausītājiem par to, kā Dievs ir darbojies manī un manā dzīvē. Paldies, ka nesat labo vēsti pie klausītājiem caur cilvēku liecībām! Lai Dieva miers un žēlastība ir pār Latvijas Kristīgo radio!


21.sep.2021 Mareks un Aija Ignati

Paldies mūsu Kungam par iespēju būt šeit un ar savu liecību dot pateicību Kristum! Lai Svētais Gars vada un svētī Latvijas Kristīgā radio kolektīvu, nodrošina ar visu nepieciešamo ik dienas, ka evaņģēlijs caur Vārdu un mūzikā turpina izplatīties Latvijā un pie latviešiem visā pasaulē!


14.sep.2021 Linda Auziņa

Paldies mūsu Varenajam Dievam un LKR! Dieva žēlastību un vadību Jūsu darbā, evanģēlija sludināšanā un ticības stiprināšanā brāļiem un māsām Kristū Jēzū! Lai Viņa godība, atziņas spēks un Svētā Gara vadība katrā lēmumā, vārdā, dziesmā un darbā!


7.sep.2021 Ivars Meiers

Paldies Jums par brīnišķīgo darbu Dieva druvā! Mīlēsim cits citu, kā Dievs mūs ir mīlējis. Pateicība Kungam Jēzum Kristum par doto iespēju liecināt! Lai Dievs palīdz turpmākajā darbā.


31.aug.2021 Edgars Dubins - 2.daļa

Paldies, ka esat Dieva Vārda rupors mūsu mīļajā zemē - Latvijā! Lai Dievs jūs īpaši svētī un uzrunā katru atsevišķi un visus kopā kā komandu!


24.aug.2021 Edgars Dubins

Paldies, ka esat Dieva Vārda rupors mūsu mīļajā zemē - Latvijā! Lai Dievs jūs īpaši svētī un uzrunā katru atsevišķi un visus kopā kā komandu!


3.aug.2021 Raitis Ļebedevs

Paldies, ka uzņēmāt un devāt iespēju iepazīties ar radio cilvēkiem! Lai Dieva žēlastība vada turpmākajā darbā!


27.jūl.2021 Jānis un Sandra Medņi

Paldies, ka varam būt patiesi draugi ar Latvijas Kristīgo radio jau daudzu gadu garumā!


20.jūl.2021 Māris Vekļuks

Sirsnīgs PALDIES par tik jauko sagaidīšanu un uzņemšanu! Liels prieks viesoties Latvijas Kristīgajā radio! Esiet bagātīgi svētīti!


13.jūl.2021 Māris Vekļuks

Sirsnīgs PALDIES par tik jauko sagaidīšanu un uzņemšanu! Liels prieks viesoties Latvijas Kristīgajā radio! Esiet bagātīgi svētīti!


6.jūl.2021 Brāļi Grosi - Matīss Kārlis Gross un Aleksandrs Klāvs Gross

Svētīts ir tas cilvēks, kura prāts pārdomā Tā Kunga lielos darbus un Viņa bauslību! Tas Kungs ir dzīvs darbībā cilvēku dzīvēs, arī mūsu dzīvēs. Ieraudzīsim Viņu! Slava Israēla Dievam! Pateicība LKR par iespēju! Esiet svētīti!


29.jūn.2021 Matīss Burģis

Liels paldies Kristīgajam radio! Jūs darāt Dieva darbu! Turpiniet sludināt evaņģēliju, un lai Jēzus sargā un vada!


22.jūn.2021 Oskars Svilāns, 2.daļa

Paldies Dievam par Latvijas Kristīgo radio! Lai svētīgi Kristū!


15.jūn.2021 Oskars Svilāns

Paldies Dievam par Latvijas Kristīgo radio! Lai svētīgi Kristū!


8.jūn.2021 Evija Ērgle-Glavina

Sirsnīga pateicība par iespēju viesoties radio! Ceru, ka šis raidījums būs par svētību kādam no klausītājiem. Novēlu palikt ticībā līdz galam! Esiet bagātīgi svētīti! Ticība nepadara lietas vieglas, bet - iespējamas!


25.mai.2021 Inta Gubate

Es pateicos Jēzum Kristum par izmaiņām manā dzīvē. Par mīlestību, dziedināšanu un brīvību no grēka. Pateicos Kristīgajam Radio par iespēju sniegt liecību par manu dziedināšanu. Lai vairāk ir liecību Jēzum Kristum, Viņu pagodinot!


11.mai.2021 Luīze Burmistrova

Mana dziesma ir par manu stāstu. Patiesībā mēs katrs esam kā grāmata. Ar savu stāstu. Te nāku es ar savējo.


4.mai.2021 Ieva Samauska

Mīļotais Latvijas Kristīgais radio! Jūs esat Dieva dāvana tik daudziem - tik īpaša un svētīga, ka ar prātu vien grūti aptvert. Pateicos un priecājos par šo Dieva žēlastību caur jums, lai tas ir brīnišķīgs, dzīvinošs avots, kas verd pretī mūžīgai dzīvībai!


27.apr.2021 Mārtiņš Lomakins

Pateicība Dievam par Viņa brīnišķīgajiem darbiniekiem un par Latvijas Kristīgo radio. LKR darbs ir svētīts un svētīgs, jo ir iedrošinājums un stiprinājums cilvēkiem. Viss ir Dieva godam!


13.apr.2021 Vilnis Grinbergs

Paldies Kungam par Viņa vadību, gādību, žēlastību, mīlestību, kā arī par šo skaisto Dieva namu - Kristīgo radio!  Paldies, ka man bija iespēja būt šeit, liecināt par Dieva darbiem. Esiet gatavi vienmēr nest Viņa gaismu pasaulē!


6.apr.2021 Sintija Pukinska

Kristīgais radio man ir pazīstams jau sen. Mani ļoti uzrunā Stenlija svētrunas un raidījums "Bībele - mana autoritāte". Kad man bija ļoti grūti, tad teicu: Dievs, ja es kļūšu vesela, tad skriešiem skriešu uz Kristīgo radio un liecināšu, jo Dievam viss ir iespējams!


30.mar.2021 Kaspars Krūze

Paldies par iespēju liecināt LKR namā! Lai ikkatrs vārds un liecība ir par svētību ikkatram cilvēkam, kas klausās. Novēlu ilgu mūžu! Lai Dievs jūs svētī!


23.mar.2021 Dārta Romanova

Gods un slava Dievam! Tas, kā nokļuvu Latvijas Kristīgā radio ēterā, bija neparasta Dieva vadība, un tas ir tik skaisti, ka varam būt Viņa vadībā iepriecināti un iedvesmoti. Paldies Dievam par Latvijas Kristīgo radio, kur var just Viņa klātbūtni! Lai ir svētība un Dieva vadība šajā radio katru dienu!


16.mar.2021 Tatjana Ribakova

Mīļš paldies par to, ka man ir tas gods būt jūsu studijā gan kā raidījuma dalībniecei, gan kā kalpotājai! Bezgalīga pateicība Dievam par Latvijas Kristīgo radio un par katru kalpotāju un darbinieku! Lai Dievs Jūs svētī!


9.mar.2021 Kristīne Triguba

Paldies, mīļais radio, par uzaicinājumu, viesmīlību, sirds sarunām. Cik liela svētība ir atrasties jaunajās telpās, un prieks, ka ar ģimeni varējām būt daļa no tā! Jūs esat kā oāze tuksnesī, miers vētrā, prieks tur, kur skumjas. Lai vienmēr spēks no Dieva turpināt šo ceļu.


2.mar.2021 Jānis Ozols

Paldies Dievam, ka Viņš ir izmainījis manu dzīvi un ka tagad varu dalīties ar citiem cilvēkiem par brīnumiem! Esmu ļoti priecīgs un pateicīgs par foršo sarunu un laiku Latvijas Kristīgajā radio! Lai Dievs svētī katru, kurš te ienāk un strādā!16.feb.2021 Zigurds Caune

Kristīgais radio ir Dieva svētība mūsu zemei. Paldies, ka caur jūsu kalpošanu Dieva valstība iet vairumā! Paldies, ka arī es varēju dot mazu daļu tajā. Lai Tas Kungs jūs ikvienu svētī! Lai Viņa žēlastība vairojas mūsu zemē un visā pasaulē.


9.feb.2021 Ilze Baltruka

Kristīgais radio ir no Dieva nolikts "sargsuns", lai uzturētu modrību un uzticību Tam Kungam! Paldies, ka varu būt daļa no tā un pieskarties Dieva valstībai mūsu vidū! Paldies Dievam!


2.feb.2021 Dzintars Lakševics

Paldies, ka jūs esat! Man liels gods būt šeit un pagodināt Dievu. Lai nepietrūkst drosmes turpināt nest evanģēliju. Paldies, ka varam augt caur Latvijas Kristīgo radio. Lai Dieva apsardzība, darot un nesot evanģēliju! Lai vēl daudzi jo daudzi atgrieztos caur raidījumiem, liecībām un Dieva vārdu!


26.jan.2021 Sintija Antmane

Paldies par nenogurstošo darbu. Dievs jūs ir brīnišķīgi svētījis un parādījis savu žēlastību cauri gadiem. Viņš arī tālāk būs uzticams un nesīs uz Savām rokām. Lai Dievs svētī, sargā un dod drosmi sludināt Patiesību arī šajā izaicinājumu pilnā laikā.


19.jan.2021 Vadims Haritonovs

Vispirms, vēlos pateikties Dievam par iespēju būt Latvijas Kristīgajā radio! Jūsu darbs ir liela svētība Draudzei un visai valstij kopumā. Lai Dievs jūs svētī, dod gudrību un spēku. Slava Dievam par jums!


12.jan.2021 Zigmārs Atvars

Paldies katram Latvijas Kristīgā radio darbiniekam, brīvprātīgajam, atbalstītājam par to, ka Latvijā ir iespēja sludināt Dieva mīlestības vēsti! Katra vēsts aizsniedz un uzrunā daudz plašāk, nekā spējat iztēloties. Lai jūsos ieplūst Dieva pārdabiskais miers!


5.jan.2021 Inga Ermansone

Paldies Dievam par brīnišķīgo iespēju liecināt, par Viņa lielo žēlastību caur Jēzu Kristu, ko piedzīvot var ikviens, kas šo vēsti sadzird! Ir jauns gads sācies - jauns Tā Kunga žēlastības gads, kurā Tētis saka - redzi, Es visu daru jaunu! Esiet svētīti, mīļie!


29.dec.2020

Atskats uz 2020.gadu - kādas bijušas tikšanās ar radio klausītājiem


15.dec.2020 Sergejs Pudāns

Dievs ir tas, kurš atklāj, kas ir cilvēks. Ar radio starpniecību, tas tiek pasludināts, un novēlu, lai šī vēsts nonāk līdz cilvēku sirdīm. Lai notiek Dieva prāts!


8.dec.2020 Dagnija Piliņa

Paldies Kristīgajam radio, kas dod iespēju saklausīt Dieva vārda vēsti, to izskaidro un iedrošina! Man tas ir ceļš, patiesība un dzīvība! Āmen.


1.dec.2020 Sabīne Pankare, 2.daļa

Paldies Dievam par vadību un lielo žēlastību, ka Latvijā ir šāds radio, kas runā patiesību. Paldies katram radio darbiniekam! Lai caur šo radio patiesība aizsniedz daudzu cilvēku sirdis!


24.nov.2020 Sabīne Pankare

Viss gods un slava Dievam par iespēju būt Kristīgajā radio un liecināt! Esot šeit, jutu lielu Dieva mīlestību no darbinieku puses. Paldies Dievam, ka Latvijā ir šāds radio, kas runā patiesību. Lai Dievs svētī radio, lai patiesība tālu skan un aizsniedz daudzu cilvēku sirdis!


17.nov.2020 Valts Grasbergs

Slava Tam Kungam un pateicība jums, mīļie Latvijas Kristīgā radio darbinieki un kalpotāji, ka mēs savā dzīvē varam līdzi nest Dieva Vārdu, ko uztveram caur radio viļņiem! Tā ir neizmērojama svētība mūsu tautai, tā ir Dieva vadība un atbildes uz mūsu lūgšanām!


3.nov.2020 Kaspars Zemītis

Paldies par Jūsu darbu un svētībām - manā un visas Kristīgā radio draudzes dzīvē.


27.okt.2020 Munise Lamberte

Kristīgais radio - tā ir iespēja tik daudziem dzirdēt par Jēzu! Tā ir iespēja katru dienu dzirdēt Labo vēsti. Un tas ir ārkārtīgi svarīgi! Turpiniet skanēt, turpiniet slavēt un pateikties! Turpiniet darīt, kamēr vien Dievs to vada! Tā ir milzīga svētība mums visiem!


20.okt.2020 Viktorija Krasovska

Mīļais Latvijas Kristīgais radio! Paldies par jūsu skaisto darbu Dieva druvā! LKR ir manā ikdienā nepārtraukti. Pasaulē man nebija miera, patiesa prieka vai brīvības. Es biju atkarīga no visa, kas notika man apkārt. Bet Debesu Tētis to visu pārvērta.


13.okt.2020 Matīss Kempe

Paldies par darbu, ko nesavtīgi darāt, lai evaņģēlija vēsts būtu pieejama radio frekvencēs. Novēlu radošuma dzirksti, pildot šo misijas darbu!


6.okt.2020 Kristīne Gravāne

Lai ir svētīti visi kristīgā radio darbinieki un klausītāji! Lai saule nenoriet, jums dusmojoties! Mīliet viens otru, kā Dievs mūs mīl!


29.sep.2020 Leida Ozoliņa

Paldies Dievam par Latvijas Kristīgo radio! Paldies, ka mums esat! Paldies, ka Latvijā var izskanēt Dieva Vārds - jebkurā vietā, ikvienā mājā. Lai Dieva darbs turpinās caur jums! Lai Dievs svētī, palīdz, uztur un stiprina!


22.sep.2020 Baiba Baikovska

Paldies jums par sirsnīgo uzņemšanu! Lai jums svētīga turpmākā darbošanās un kalpošana!


8.sep.2020 Mārīte Gulbe

Sirsnīgs, vismīļš paldies Dievam par Latvijas Kristīgo radio! Jo jūsu lozungs "Patiesība vārdos un mūzikā" par 100% atbilst jūsu ieguldītajam darbam, kas skan 24x7. Lai Dievs svētī Tālivaldi Tālbergu ar vēl lielāku drosmi un mīlestību vadīt LKR komandu vēl dziļākos ūdeņos "Dieva patiesībā".


1.sep.2020 Žanete Šterna, 2.daļa

Dievs ir uzticams vienmēr! Mūsu uzdevums ir paļauties, ticēt tam, ko Viņš saka un kur Viņš mūs ved. Esmu redzējusi lielu Dieva uzticību savā dzīvē, pat tad, kad liekas, ka Viņš ar mani nav. Jūsu aicinātājs ir uzticams. Viņš būs arī darītājs. /1.Tesaloniķiešiem 5:24/


25.aug.2020 Žanete Šterna, 1.daļa

Novēlu ikkatram paļauties uz Dievu arī ielejās, zināt, ka Viņa labestība un mīlestība mūs pavada vienmēr un pat dzenas pakaļ mums. Lai ikkatra sirds ir samīļota ar Debesu Tēta mīlestību!


11.aug.2020 Maija Andersone

Liels prieks pabūt jūsu viesmīlīgajās telpās! Lai Dievs turpina svētīt un stiprināt pārpārēm! Paldies, ka esat par svētību tik daudziem. Lai Dievs vada arī turpmāk! Nepagurt, darot un dodot! Lai Dievs svētī!


4.aug.2020 Raitis Ļebedevs

Viss gods Dievam un neaprakstāma pateicība par Latvijas Kristīgo radio, kas dod iespēju tuvoties Dievam un nebūt vienam. Tā ir milzīga svētība, ka mēs varam klausīties radio, kas mūs pilnveido, uzrunā un paceļ.


28.jūl.2020 Sandijs Vēvers

Paldies Dievam par jums - Latvijas Kristīgo radio un jūsu īpašo komandu! Īpašs paldies Tālivaldim Tālbergam par drosmi saukt lietas īstajos vārdos, lai patiesība nāktu gaismā, jo, kur ir gaisma, tur tumsa nevar pastāvēt!


21.jūl.2020 Pēteris Upelnieks

No sirds pazemībā pateicos par iespēju pirmo reizi pabūt LKR. Lai Dieva žēlastība un Viņa Svētais Gars ikdienu stiprina ikvienu, kurš šeit strādā, un ikvienu, kurš šeit ciemojas. Slava Dievam!


14.jūl.2020 Sintija Stepiņa

Lai Dieva žēlastība un Viņa mīlestība ir ar jums ik dienas! Lai nekad nebeigtu Tā Kunga slavas dziesmas skanēt! Lai Tā Kunga uguns un spēks aizdedzina katru māsu un brāli sludināt evanģēliju. Un lai Tā Kunga prieka eļļa plūst pārpārēm un parādās visur varenā spēkā!


7.jūl.2020 Dita Svarupa

Pateicība Mūsu Dievam par uzrunātām sirdīm, ka varam dzirdēt Dieva patiesību caur LKR! Tā ir bijusi iedvesma man pašai neklusēt par Dieva dāvanām un neturēt tās zem gultas, bet celt gaismā! Un, piepildot Dieva aicinājumu, gan mana, gan arī citu sirdis var tikt dziedinātas, uzrunātas un piepildītas!


30.jūn.2020 Uldis Kozlovskis

Kristīgais Radio, paldies par iespēju dzīvot, ik dienas kopā iepazīstot Dieva valstības labos nodomus un piedzīvojot tos savā dzīvē! Lai skan!


23.jūn.2020 Mārtiņš Zeltiņš

Paldies Latvijas Kristīgajam radio par uzticīgu bībelisku Rakstu sludināšanu, neskatoties uz dažādiem izaicinājumiem un grūtībām. Svētī tos patiesībā - Tavi vārdi ir patiesība. (Jāņa 17:1)


16.jūn.2020 Dace Rence

Mēs ar vīru esam ļoti kaismīgi, uzticīgi radio klausītāji. Mums ir pirmajā stāvā radio, otrajā stāvā radio, tas ir arī pirmais pamostoties - jūs esat gandrīz kā ģimenes locekļi! Radio vienmēr ir līdzās, tā ir neatņemama dzīves sastāvdaļa.


9.jūn.2020 Aleksandrs un Danuta Daškeviči 2. daļa

Paldies par garīgo ieguldījumu katra un mūsu dzīvē, jo tam patiešām ir milzīga vērtība!


2.jūn.2020 Aleksandrs un Danuta Daškeviči 1. daļa

Paldies par garīgo ieguldījumu katra un mūsu dzīvē, jo tam patiešām ir milzīga vērtība!


26.mai.2020 Kaija Fišere

Paldies mūsu Dievam, ka Latvijā skan LKR! Tas ir kā dzīvības eliksīrs. Vēlu, lai visi raidījumi būtu Svētā Gara vadīti! "Tad nu tagad Manas acis būs atvērtas un Manām ausīm labpatiks dzirdēt šinī vietā izteiktās lūgšanas, jo Es esmu izraudzījis šo namu un esmu to darījis svētu, lai tur mūžīgi mājotu Mans Vārds un Manas acis un Mana sirds būtu tur vienumēr." (2.Laiku 7:15-16)


19.mai.2020 Ivars Liepiņš

Paldies Dievam par Kristīgā radio kalpošanu - LKR paliek uzticams Dieva Vārdam. Esmu pateicīgs, ka varēju liecināt, kā Dievs mani izveda no tumsas un ieveda Sava Dēla gaismā un mīlestībā. Lai Dievs vada mūs katrā solī!


12.mai.2020 Baiba Ozolinkeviča

Paldies! Mūsu mīļā Latvija ir tik svētīta ar Jūsu Kristīgo balsi! Lai tā arvien ir droša, skaļa un pilna Dieva Vārda Spēka!


5.mai.2020 Jurģis Klotiņš

Cienītie vīri un sievas Latvijas Kristīgā radio komandā! Pateicos Jums par Jūsu kalpošanu, stiprinot ar Dieva patiesības un mīlestības vēsti Latvijas ļaudis. Lai Dievs svētī un uztur Jūs, Jūsu darbu un ģimenes. "Miers lai ir ar tevi! Ņemies drošu prātu, jā, drošu prātu ņemies un esi stiprs!" (Daniela grāmata 10:19)


28.apr.2020 Kristīne Vaitkus

"Bet sludināšanas mērķis ir mīlestība, kas nāk no skaidras sirds un labas apziņas un neliekuļotas ticības." (1. Tim.1:5) Mans Mīļais Kristīgais radio, esmu ļoti pateicīga, ka esat! Šis radio nes mieru, prieku, atbrīvošanu, mīlestības un glābšanas vēsti. Pateicība par Tā Kunga vadību un svētību. Lai Dievs iet jums pa priekšu un ir ceļa rādītājs!


21.apr.2020 Dace Gailīte

Lai Dieva svētība un mīlestība plūst caur radio uz Latviju šai īpašajā laikā!


14.apr.2020 Anete Kozlovska

Kristīgais radio skan gan manās, gan manu vecāku mājās. Man patīk dzirdēt cilvēku stāstus un liecības. Uldis Rožkalns ir leģenda - tas ir fenomenāli, kā viņš tik daudzus gadus uzrunā gan savu paaudzi, gan mūs.


7.apr.2020 Baiba Pujāte

"Un apustuļi sacīja savam Kungam: "Vairo mums ticību." Bet Viņš sacīja: "Ja jums būtu ticība kā sinepju graudiņš un jūs sacītu uz šo vīģes koku: izraujies ar savām saknēm un dēsties jūrā - viņš jūs paklausītu." (Lūkas ev. 17:5-6) Katra diena lai ir kā Dieva brīnumu diena! Dieva vadība lai ir visam Latvijas Kristīgā radio kolektīvam un kalpotājiem!


31.mar.2020

Vada: Maira Ošeniece
Viesi: Evija Čerevko (atkārtojums)

Cilvēciski varbūt liekas, ka tas, uz ko Dievs aicina, ir neiespējams, pārāk liels, bet Dievam nekas nav neiespējams!


24.mar.2020 Māris Vītols

Pateicība un slava Dievam par Kristīgo radio!
Lai Dievs svētī piedzīvot Viņa brīnumus katru dienu!


17.mar.2020 Agnese Vītola

Paldies Dievam par Latvijas Kristīgo radio, caur kuru izplatās Dieva
Vārds un patiesība,
kas nes svētību klausītājiem un visai Latvijas zemei, un pat pāri tās
robežām.
Lai šī vēsts turpina skanēt, līdz mirklim, kad Kristus nāks pakaļ Savai
draudzei!


10.mar.2020 Auriga Jermaka

Bībelē ir rakstīts:

"jo ar Tavu spēku es sagrauju mūrus un ar savu Dievu es pārvaru vaļņus".
                                                                                                          Psalms 18:30
Sirsnīgi pateicos par uzaicinājumu Latvijas Kristīgajam radio.
Lai Dievs bagātīgi Jūs svētī!


3.mar.2020 Reinis Raudis

Mīlestība nekad nebeidzas, pravietošana beigsies, valodas apklusīs, atziņa izbeigsies.( Pāvila vēst. Korintiešiem 13:8 )

Paldies Latvijas Kristīgajam radio par Jūsu mīlestību un Jūsu darbu!


25.feb.2020 Elīna Babrovska

Dieva Vārds ir tas, kas dod spēku un palīdz saglabāt veselo saprātu tik steidzīgā un aplamā pasaulē.
Tāpēc liels un mīļš paldies Kristīgajam radio par Dieva Vārda sludināšanu un atveldzējumu tik daudzām dvēselēm!
Paldies par iespēju būt nelielai daļai no jūsu programmas puzlītes.

"Tā gudrība, kas nāk no augšienes, vispirms ir šķīsta, tad miermīlīga,
lēnīga, paklausīga, pilna žēlastības un labu augļu, taisnīga, bez liekulības."

                                                                                                         Jēkaba 3:17

Lai Debesu Tēva gudrība pavada jūs no ētera laika sākuma līdz pašām beigām.


18.feb.2020 Diāna Grencmane

Draugi ir kā lifts, tie mūs ved vai nu augšā vai lejā.
Sirsnīgs paldies Latvijas Kristīgajam radio, kas vedis tikai “uz augšu”, mācot “ļaunu atmest un labu pieņemt” (Jes.7-15).
“Āmen, teikšana un slava, gudrība un pateicība, gods, vara un spēks mūsu Dievam mūžu mūžos! Āmen!” (Atkl.7-12).


11.feb.2020 Sarmīte Horste

No visas sirds pateicos par šo lielo Dieva žēlastību, ka Viņš ir devis
šo Kristīgo radio,
visus Jūs, kas brīnišķi kalpojat Dievam un cilvēkiem ne tikai Latvijā,
bet visā pasaulē.
Tas viss pagodina Dzīvo Dievu Jēzu Kristu!
Katrs raidījums, ko dzirdam ik dienas ir par lielu svētību cilvēkiem.
Dievs visu brīnišķīgi vada un kārto.
Viņš ir tas, kurš izved cauri pat vislielākajām vētrām pretī uzvarai, jo
Viņš ir jau uzvarējis un ir pāri visam.
Esiet visi Kristīgajā radio brīnišķīgi Kristus instrumenti.
Lai Dievs Jūs mīļie bagātīgi svētī, vada un pasargā.
Paldies Dievam, ka Jūs esat!
Esiet svētīti!


4.feb.2020 Kaspars Ezeriņš

Svētie Raksti māca, lai mēs viens otru ceļam un lai mēs esam viens
otram par iedrošinājumu. Iedrošinot citus, mēs paši topam iedrošināti.
Man viena no mīļākajām Rakstu vietām ir Pāvila vēstulē Kolosiešiem: "Tad
nu kā Dieva izredzētie, svētie un mīļotie, tērpieties sirsnīgā
līdzjūtībā, laipnībā, pazemībā, lēnībā, pacietībā, ka jūs cits citu
panesat un cits citam piedodat.
Un pāri visam tam lai ir mīlestība, kas ir pilnības saite. Kristus vārds
lai bagātīgi mājo jūsos: pamācait un paskubinait cits citu visā gudrībā
ar psalmiem, himnām un garīgām dziesmām, žēlastībā dziedādami savās
sirdīs Dievam!
" Dieva Vārds iedrošina, lai mīlestība ir mūsu starpā, lai mēs esam kā
viena sirds un kā viena miesa, lai mēs piedodam viens otram, ceļam viens
otru un stiprinām viens otru!"


28.jan.2020


21.jan.2020 Veronika Zalucka

Paldies par darbu, kuru darāt - tam ir liela nozīme un vērtība!
Lai Dievs svētī vēl vairāk jūsu kalpošanu un piepilda katru vajadzību!
Nekad neaizmirstiet, ka Dievs ir uzticams!


14.jan.2020 Aija Sniķere

Esmu bezgala pateicīga Dievam par Kristīgo radio!
Šeit esmu liecinājusi, saņēmusi stiprinājumu, iedrošināta un vienkārši
varu teikt - mans mīļākais radio - ir LKR!
Pateicība Dievam, ka varu veidot raidījumu "Būsim kopā"!
Paldies visiem, kuri ir liecinājuši!
Lai Visuvarenais Dievs mūs svētī!


7.jan.2020 Diāna Bačkure

Paldies Dievam par Latvijas Kristīgo radio!
Tā ir milzīga svētība Latvijas iedzīvotājiem!
Dievs ir uzticams un labs!
Paldies, ka uzticami Viņam kalpojat!


31.dec.2019


24.dec.2019


17.dec.2019


10.dec.2019 Ilze Kalniņa

Paldies Dievam par Latvijas Kristīgo radio, caur kuru var dzirdēt daudz
liecības,
ko Tas Kungs ir darījis cilvēku dzīvēs!
Paldies, ka caur šo radio cilvēki saņem reālas dziedināšanas!
  Lai Dievs svētī katru radio darbinieku, dod jaunas un ražīgas idejas
radio attīstībā!
Jēzus Kristus Vārdā, āmen!


3.dec.2019 Eva Meržejevska

Latvijas Kristīgais radio ir kā gaisma, kas rāda ceļa zīmes šaurajā ceļā
pie Dieva.
Lai Dieva, mūsu Tēva svētības un vadība turpmākajā darbā.


26.nov.2019 Vineta Lorenca-Osīte

Pateicība Dievam par Kristīgo radio. Paldies par saņemtām atbildēm.
Paldies par stiprinājumu un lai Dievs Jūs visus bagātīgi svētī!
Jūs darāt brīnišķīgu darbu!


19.nov.2019 Roberts un Karīna Augstkalni

Paldies Dievam un paldies Latvijas Kristīgajam radio, ka viņš ir kā
Dieva gaisma kalna galā, kas nes svētību visai Latvijai!
Paldies visiem darbiniekiem par viņu sirdīm un mīlestību.


12.nov.2019 Ieva Veitnere

Jāņa 17:20-23
"Bet ne par viņiem vien Es lūdzu, bet arī par tiem, kas caur viņu vārdiem Man ticēs.
 Lai visi ir viens, itin kā Tu, Tēvs, Manī un Es Tevī, lai arī viņi ir Mūsos, lai pasaule ticētu, ka Tu Mani esi sūtījis.
 Un to skaidrību, ko Tu Man esi devis, Es esmu devis viņiem, lai viņi ir viens, tāpat kā Mēs esam viens:
 Es viņos un Tu Manī, ka viņi ir pilnīgi viens, lai pasaule atzīst, ka Tu esi Mani sūtījis un viņus esi mīlējis tāpat, kā Tu Mani esi mīlējis."

Paldies par Jūsu kalpošanu un paldies, ka devāt iespēju liecināt par Dieva varenajiem darbiem!


5.nov.2019 Morīna Blekmane

Mīļš paldies Jums, Kristīgais Radio, par iespēju būt kopā un uzrunāt
klausītājus!
Es lūdzu, lai Dievs ir pagodināts caur mūsu sarunu un lai Dieva bērni
tuvotos debesu Tēvam caur mums.
Ar cieņu un mīlestību,
(2.Kor. 5:17-21)


29.okt.2019 Sintija Skaistkalne-Simsone

Jūs esiet Dieva mīlestības, žēlastības, gudrības, Viņa Vārda patiesības
kanāls cilvēkiem!
Paldies par Jūsu nesavtīgo kalpošanu!
Novēlam kalpot tikpat dedzīgi un tikpat stiprā paļāvībā uz Mūsu Glābēju
un Pestītāju Kungu Jēzu Kristu līdz Viņa atnākšanai!
Dievs ir bagāts Savā žēlastībā, tāpat arī Jūsu mīlestības kalpošanā ir
jūtama bagātīga un pāriplūstoša sirds attieksme un dāsnums.
Paldies Jums!
Slava un pateicība Mūsu Kungam par katru, kurš kalpo, lai radio skanētu
un nestu gaismu šajā pasaulē!


22.okt.2019 Dzintra Bušmane

Paldies par iespēju būt jūsu radio!
Paldies Mairai par interviju.
Visam pāri stāv ticība, mīlestība, cerība.
Jūs esat brīnišķīgi ar savu attieksmi pret ciemiņiem.


15.okt.2019 Kristaps Emīls Lapsa

Jo no žēlastības jūs esat pestīti ticībā, un tas nav no jums, tā ir Dieva dāvana.
 Ne ar darbiem, lai neviens nelielītos.
 Jo mēs esam Viņa darbs, Kristū Jēzū radīti labiem darbiem, kurus Dievs iepriekš sagatavojis, lai mēs tajos dzīvotu.

Efeziešiem 2:8-10


8.okt.2019 Oļesja Danfelde

Turpināt un nepagurt darīt šo svētīgo darbu Latvijas Kristīgajā radio!
Gudrību, mīlestību, spēku, pacietību, sludinot mūsu Kunga Jēzus Kristus evaņģēliju!
Latviju Kristum!
"Tad nu nepiekusīsim, labu darīdami, jo savā laikā mēs pļausim, ja nepagursim."
Galatiešiem 6:9


1.okt.2019 Anitra Roze

Saucēja balss pasaules  tuksnesī ar misiju sagatavot ļaužu sirdis,
modināt no miega,
uzrunāt, aicināt staigāt pa vienīgo Ceļu, kas ved uz Debesīm- tas ir LKR!
Paldies par Jūsu kalpošanu un nodošanos!
Lai Dievs ved aizvien dziļāk patiesībā!


24.sep.2019


17.sep.2019 Dace Blūma 1.daļa

Kristīgais Radio - Dieva darbs Viņa Vārda godam un svētība ikvienam, kas
to klausās.
24/7 mūzika un vārds ir pieejams ikvienam - viens klikšķis datorā,
telefonā vai radioaparātā...
Paldies par jūsu ticību un darbu!


10.sep.2019 Anete Raiskuma

Paldies par iespēju būt Latvijas Kristīgā radio un ar savu liecību
pagodināt Dievu!
Jums ir ļoti liela ietekme uz latviešu tautu!
Lai Dievs Jūs bagātīgi svētī, dod jaunas idejas, resursus, lai šī
kalpošana aizsniedz katru!


3.sep.2019 Elīna un Aleksandrs Aļošini

Lai Dieva svētība ir pār Kristīgā radio darbību, lai tiek aizskartas vēl
daudzas sirdis un izmainītas dzīves caur šiem svētīgajiem Radio viļņiem!
Esam pateicīgi, ka šis radio var skanēt arī mūsu mājā!
Dievs ar Vārdu radīja pasauli, ticam, ka Latvijas Kristīgais radio
ar izskanošo vārdu rada Latviju tādu, kādu Dievs vēlas to redzēt!


27.aug.2019


20.aug.2019 Andris un Ieva Gerdeni

Lai Dieva Vārda patiesība turpina skanēt un mainīt daudzu cilvēku sirdis!
Lai katra liecība par Dieva varenajiem darbiem atstāj iespaidu un vairo
ticību!


13.aug.2019 Elona Kangro

Liels prieks un liels gods ir būt Kristīgajā radio un piedalīties Dieva
darbā!
Prieks, ka varēju liecināt par Jēzu Kristu,  par to kā Viņš mani ir
izglābis!


6.aug.2019 Ingrīda Kadaka

Pateicība Dievam par iespēju būt Latvijas Kristīgajā radio!
Par iespēju baudīt Viņa mīlestību, žēlastību un sadraudzību!
Lai Tā Kunga svētījošā un sargājošā roka vienmēr ir pār Latvijas
Kristīgo radio un visiem, kas nes Dieva Vārda patiesību šajā pasaulē!30.jūl.2019


23.jūl.2019


16.jūl.2019


9.jūl.2019


2.jūl.2019


25.jūn.2019


18.jūn.2019


11.jūn.2019


4.jūn.2019


28.mai.2019 Aleksandrs Bondars

Lai Tēvs svētī ikvienu, kas darbojas Latvijas Kristīgajā Radio un nes
Dieva Vārdu!


21.mai.2019 Alberts Trucis

Slava Dievam par to, ko Viņš dara un kāds Viņš ir!
Cik pacietīgi un īpaši Kungs var atklāties mūsu ikdienā!
Kaut katrs varētu iepazīt Viņa mīlestību personīgi.
Lai ir vēl vairāk  neatlaidīgu siržu, kas katru rītu ķeras pie Dieva
Vārda, kas izgaismo ceļu!


14.mai.2019 Anna Straume

Pateicība Dievam par Latvijas Kristīgo Radio!
Lai nebeidzamas svētību straumes plūst pār darbiniekiem un Latvijas tautu!
Lai tauta nāk pie dzīvā Dieva un atziņas, jo bez Viņa atziņas tauta iet
bojā.
Meklējiet prieku savā Kungā, jo priecīga sirds dziedē vainas!


7.mai.2019


30.apr.2019 Vineta Krauliņa

Esmu pateicīga Dievam par lielo darbu Kristīgajā Radio,
par visiem garajiem gadiem, raidījumiem,
cilvēkiem, kas šeit strādā!
Novēlu katram dziļu patiesības mīlestību, vienmēr turpināt augt ticībā
un atziņā!
Būt neatlaidīgiem lūgšanās, cīnīties par cilvēku dvēselēm neapstājoties,
pastāvēt uz Dieva Vārda apsolījumiem!


23.apr.2019 Astrīda Jurķele

Lai Kristīgā Radio raidījumi uzrunā katra Latvijas cilvēka sirdi!
Lai Kristīgais Radio nekad nebeidz skanēt!


16.apr.2019


9.apr.2019 Zaiga Nordena

"Jo ticība ir pārliecība par neredzamām lietām..."
Paldies LKR par visu...
Dievs māci, audzini un disciplinē katru vienu un katru dienu!


2.apr.2019 Sigita Pešele

Paldies, ka Latvijā ir Kristīgais Radio!
Lai Dievs svētī jūsu darbu un klausītājus, kas nāk tuvāk Dievam
caur jūsu raidījumiem.


26.mar.2019 Evija Čerevko

Cilvēciski varbūt liekas, ka tas, uz ko Dievs aicina,ir
neiespējams, pārāk liels,bet Dievam nekas nav neiespējams.
Ar vislielāko māsas mīlestību!


2.apr.2019


19.mar.2019 Arvīds Keinis

Paldies LKR par jūsu darbu, ka esat daudziem par iedrošinājumu, un
svētību. Arī man!
"Paldies" ir tas vārds, kas spēj pateikt un aiznest to,  ko citi vārdi
nespēj!
Sirsnīgs paldies  ikvienam un katram personīgi!
Lai Dievs jūs turpina vadīt, lietot un svētīt!


12.mar.2019 Helvi Rancāne

Paldies Kristīgajam radio par lielo darbu,
lai pamudinātu cilvēkus iepazīt Dievu,
iepazīt Viņa patiesību,iedziļināties Viņa Vārdā Bībelē!
Lai Kristus pievilcība un varenība izgaismojas caur jums, un Svētais
Gars vada šajā
gaismā, un jūs paši saņemat daudz svētību!


5.mar.2019 Velta Paegle

Novēlu katram Kristīgā radio klausītājam piedzīvot un satikt mūsu
Debesu Tēti katru dienu un mirkli.
Liels paldies par iespēju liecināt par Dieva darbiem un dalīties ar
Kristus mīlestību.
Lai Dievs Jūs svētī!


26.feb.2019


19.feb.2019


12.feb.2019 Guntars un Aleksandrs Vadoņi

Dievs ir labs!
Daudz liecību, jaunas telpas LKR!
Pateicība mūsu Kungam!


5.feb.2019 Agnese Megne

Paldies Dievam, ka tik dažādos veidos varam kalpot
  Viņam un cilvēkiem!
Paldies, ka Viņš lieto tik dažādus cilvēkus!
Pateicība par iespēju būt šeit-LKR,
piedzīvot mīlestību jau no pirmā mirkļa -
Ingrīdas viesmīlīgo sagaidīšanu,
sarunas ar Mairu!
Esiet svētīti,lai svētītu citus!


29.jan.2019 Aldris un Ina Zalkovski (2.daļa)

Slava Dievam!

Viņa mīlestībā, kas atklājusies Dēlā,mums pieder viss!
Lai Jūs to pārpilnībā varat izbaudīt gan darbā un
kalpošanā, gan dzīvē-jau tagad,un pēc-mūžībā!
Svinēsim dzīvi un mūžību kopā!
Lai Dievs bagātīgi svētī!


22.jan.2019 Aldris un Ina Zalkovski (1.daļa)

Slava Dievam!

Viņa mīlestībā, kas atklājusies Dēlā,mums pieder viss!
Lai Jūs to pārpilnībā varat izbaudīt gan darbā un
  kalpošanā, gan dzīvē-jau tagad,un pēc-mūžībā!
Svinēsim dzīvi un mūžību kopā!
Lai Dievs bagātīgi svētī!


15.jan.2019 Janeta Hofmane

Pateicos Latvijas Kristīgam radio par uzņemšanu!
Paldies Dievam par Jūsu kalpošanu un iespēju cilvēkiem dalīties,
ko Dievs dara viņu dzīvēs, jo viss ir par Viņu, to Kungu!


8.jan.2019 Vita Ivaškeviča

Paldies par brīnišķīgo raidījumu!
Tas bija patiess prieks,te atgriesties!
Un beso a todos!
Bučas visiem!
(tulkots no spāņu valodas)


1.jan.2019


25.dec.2018 Dana Ein Eli


18.dec.2018


11.dec.2018 Iveta Taubere (2.daļa)

Esmu ļoti pateicīga Dievam, ka mēs
varam klausīties Kristīgo radio!
Visas liecības un raidījumi, kas tur skan,
ir liela svētība un palīdzēja man pieaugt savā ticībā Dievam!
Paldies Tālivaldim Tālbergam par to, ka viņš nenolaiž rokas un turpina
šo darbu darīt,
neskatoties ne uz kādām grūtībām, kas notiek!
Paldies arī visai lielajai komandai, kas šeit kalpo!


4.dec.2018 Iveta Taubere

Esmu ļoti pateicīga Dievam, ka mēs
varam klausīties Kristīgo radio!
Visas liecības un raidījumi, kas tur skan,
ir liela svētība un palīdzēja man pieaugt savā ticībā Dievam!
Paldies Tālivaldim Tālbergam par to, ka viņš nenolaiž rokas un turpina
šo darbu darīt,
neskatoties ne uz kādām grūtībām, kas notiek!
Paldies arī visai lielajai komandai, kas šeit kalpo!


27.nov.2018 Edīte Ignatjeva

Paldies Kristīgajam Radio par pašaizliedzīgo darbu,
kuru tas veic, lai aizsniegtu cilvēkus un atvērtu to
sirdis Jēzum Kristum.
Jo Dieva sēkla, kas ir iesēta vienmēr uzdīgs laikā, kad
uzlīs lietus īstajā sezonā!


20.nov.2018 Konstantīns Kurins

Lai Dievs svētī visus Latvijas Kristīgā radio darbiniekus!
Vēlu Jums visiem veselību un laimi.
" Спасибо вам за вашу работу,
чтите всегда Божю суботу."
tulk. (Vienmēr turiet godā Dieva Sabatu).


13.nov.2018 Daiga Lapsa

Paldies Latvijas Kristīgajam Radio par Jūsu lielo darbu,
par ieguldījumu Dieva valstībā.
Novēlu Jums tā turpināt, lai  Jūsu kalpošana Dieva valstībā iet plašumā
Lai Jums Dieva apsardzība.
Paldies.


6.nov.2018 Juris Puriņš

Pateicos Latvijas Kristīgajam Radio par iespēju izplatīt Dieva Vārda
patiesību.
Prieks, ka Latvijā ir tāds sāls trauks, kurā sāls nav sastāvējusies,bet
tiek likta lietā.
Lai Dievs svētī un palīdz šajā svētīgajā kalpošanā.
Draudzes "Kristus mācekļi" mācītājs.


30.okt.2018 Kaspars Prūsis

Paldies LKR par manu garīgo audzināšanu un svētīgajām pārraidēm,kas mani
ir veidojušas par to,
kas esmu un kas ir atklājušas Dieva sirdi un prātu man!

Lai Dievs jūs turpina lietot citiem par svētību un Dievam par godu!

Kaspars Prūsis
Atbalsta centrs Tilts


23.okt.2018 Vēsma Sandberga

Liels paldies Latvijas Kristīgajam Radio par lielo atbalstu Latvijas Kristīgai aliansei,informējot draudzes par iespējām kalpot bez vecāku gādības palikušajiem bērniem Latvijā! Lai Dievs svētī!
Vēsma Sandberga: Latvijas Kristīgās alianses bāreņu valdes priekšsēdētāja


16.okt.2018 Aleksandrs Kovaļčuks

Svētīgas straumes Latvijas Kristīgam Radio uz sirdīm bagātīgi!
Aleksandrs Kovaļčuks


9.okt.2018 Valdis un Ilze Strodi

Lai vienmēr gars atvērts priekš Dieva dzirdēšanas!
Lai sirds vienmēr atvērta priekš Dieva paklausīšanas!
Jūs,Latvijas Kristīgais Radio, darāt unikālu darbu Kristus draudzes
celšanai!
Lai Dieva svētība arī tur


2.okt.2018 Sergejs Kunakovskis

Paldies par iespēju būt ar Jums, dārgie evanģēlija sludinātāji Kristīgajā Radio!
Lai Dievs vada un iedvesmo Jūs!

"Jo Dievs nav mums devis bailības garu, bet spēka, mīlestības un savaldības garu."  2.Tim. 1 : 7 
Patiesā mīlestībā:  Sergrjs Konakovskis


25.sep.2018 Juris Bergs

Lai Kristīgais Radio ir kā patiesības bāka Latvijā un ārpus tās!


18.sep.2018 Zigmārs Tomsons

Paldies LKR par atsaukšanos Dieva aicinājumam. Lai Dievs jūs visus svētī
un lai, jūs pastāvat līdz pasaules galam !

"Nekāds  ļaunums tev nenotiks,
nedz kāda nediena tuvosies tavai teltij,
jo Viņš sūtīs tev savus eņģeļus tevi pasargāt
visos tavos ceļos."


11.sep.2018 Elmārs Mažolis

"Un Viņš tiem sacīja: "Eita pa visu pasauli un pasludiniet evaņģēliju
visai radībai." Marka 16:15"


4.sep.2018 Jānis Sadovskis


28.aug.2018 Rihards un Eva Menči (atkārtojums)

"ES ESMU pasaules gaišums, kas seko Man, nestaigās tumsā, bet dzīvības gaismu iegūs."
Paldies, ka sekojat Dieva Vārdam un esat pasaules gaisma.
Lai Dievs bagātīgi Jūs svētī!
"Jēzus Kristus Vārdā, lai tautas sirdis ir atvērtas Labajai Vēstij caur Kristīgo radio." Āmen.


21.aug.2018 Oskars Šļakota (atkārtojums)

Pateicība Latvijas Kristīgajam radio par informatīvo atbalstu mūziklam "Daniēla noslēpumi". Esam ļoti pateicīgi par jūsu kalpošanu. Vēlam izturību tālākajā darbībā! Novēlam Dieva svētību un vienmēr būt uzticīgiem mūsu Debesu Tēvam!


14.aug.2018 Sanita Pavāre (atkārtojums)

"Milzīgs PALDIES visam Kristīgā radio kolektīvam par to neizmērojami
svētīgo darbu, kuru darāt! Paldies, ka neklusējat! Paldies par iespēju
dzirdēt un dalīties ar Dieva brīnišķīgajiem darbiem!"


7.aug.2018 Vineta Mozumača 2. daļa (atkārtojums)

"Jēzus Vārdam un vēstij par Viņa mīlestību ir jāaizsniedz katrs mūsu
mīļās zemes stūris, katra sirds.
Paldies LKR par jūsu svētīto un svētīgo kalpošanu tajā - jums tas
izdodas lieliski!
Lai Dieva spēks, vadība un svaidījums ir stipri pār jums, jūsu komandu
un jūsu darbu!"


31.jūl.2018 Vineta Mozumača 1. daļa (atkārtojums)

"Jēzus Vārdam un vēstij par Viņa mīlestību ir jāaizsniedz katrs mūsu
mīļās zemes stūris, katra sirds.
Paldies LKR par jūsu svētīto un svētīgo kalpošanu tajā - jums tas
izdodas lieliski!
Lai Dieva spēks, vadība un svaidījums ir stipri pār jums, jūsu komandu
un jūsu darbu!"


24.jūl.2018. Kitija Krasņikova (atkārtojums)

Paldies, ka jūs esat par iedrošinājumu un ticības cēlēju tik daudziem cilvēkiem. Jūsu darbs ir nenovērtējams. Turpinām iet no spožuma uz spožumu!


17.jūl.2018 Ieva Gerdena (atkārtojums)

Pateicos Dievam par Kristīgā radio ieguldījumu sabiedrības izglītošanā, garīgo vērtību stiprināšanu un turēšanos pie nemainīgās Dieva Vārda patiesības.
Paldies par informācijas apmaiņu un iespēju lūgt vienam par otru, iestājoties par kāda dzīvību.
Novēlu Dieva svētībā turpināt iesākto, lai Dievs paplašina robežas un izdodas īstenot nospraustos mērķus.
Paldies, ka mana balss var izskanēt arī šeit un uzrunāt kādu, kuram šodien tas nepieciešams. Esiet svētīti!


10.jūl.2018 Ariadna Kostina (atkārtojums)

Dievs Jums ir devis ārkārtīgi efektīvu veidu, kā nest evaņģēliju visā
Latvijā. Nekādā gadījumā neļaujiet tam apstāties! Lai vairāk jaunu
radošu ideju, raidījumu un svaidītu viesu! Paldies par Jūsu darbu! Lai
notiek Dieva pārdabiskie brīnumi!


3.jūl.2018 Artis Veinbergs 2. daļa


26.jūn.2018 Artis Veinbergs 1. daļa


19.jūn.2018 Kristīne Dundure

Mateja ev. 7:24-27. Lai mēs ikkatrs izvēlētos būvēt savu dzīvi uz klints, kas ir Jēzus Kristus un Viņa Vārds!


12.jūn.2018 Kristīne Dundure 2. daļa

Mateja ev. 7:24-27. Lai mēs ikkatrs izvēlētos būvēt savu dzīvi uz klints, kas ir Jēzus Kristus un Viņa Vārds!


5.jūn.2018 Kristīne Dundure 1. daļa

Mateja ev. 7:24-27. Lai mēs ikkatrs izvēlētos būvēt savu dzīvi uz klints, kas ir Jēzus Kristus un Viņa Vārds!


29.mai.2018 Sabīne Rudzīte

Paldies Kristīgajam radio par jūsu kalpošanu Latvijas tautai! Paldies, ka Dieva Vārds var skanēt un iedrošināt katru klausītāju. Lai Kungs Jūs svētī un dod spēku tālākajā darbā! Paldies katram darbiniekam, kas strādā un kalpo LKR. Lai Dieva žēlastība ir pār Jums!


22.mai.2018 Inguna Gruzniņa (atkārtojums)

Paldies par jūsu darbu un kalpošanu - vārds un mūzika Viņa godam cilvēkiem ir nepieciešami! Lai Dievs svētī un uztur!


15.mai.2018 Juliāna Sokolova 2. daļa

Esmu ļoti svētīta caur Kristīgā radio darbu! Paldies Jums liels! Ļoti bieži, braucot automašīnā, uzrunā tieši sirdī. Lai Dievs vada visus raidījumus un turpmākos gadus mūsu mīļajam LKR! Dievs ir brīnišķīgs Tētis!


8.mai.2018 Juliāna Sokolova 1. daļa

Esmu ļoti svētīta caur Kristīgā radio darbu! Paldies Jums liels! Ļoti bieži, braucot automašīnā, uzrunā tieši sirdī. Lai Dievs vada visus raidījumus un turpmākos gadus mūsu mīļajam LKR! Dievs ir brīnišķīgs Tētis!


1.mai.2018 Aras un Aija Noreikas 2. daļa

Paldies par Jūsu darbu, ko veltāt evaņģēlija sludināšanai mūsu mīļajā Latvijā! Vēlam izaugsmi Dieva žēlastībā! Esiet svētīti izejot un ieejot!


24.apr.2018 Aras un Aija Noreikas

Paldies par Jūsu darbu, ko veltāt evaņģēlija sludināšanai mūsu mīļajā Latvijā! Vēlam izaugsmi Dieva žēlastībā! Esiet svētīti izejot un ieejot!17.apr.2018 Edija Subatoviča


10.apr.2018 Mārtiņš Subatovičs

"Bet saprātīgie mirdzēs kā debesjuma spožums, un tie, kas daudzus veduši pie taisnības, kā zvaigznes mūžīgi mūžam." Daniela 12:3
Paldies LKR par centieniem pasludināt Evaņģēliju visā Latvijā!


3.apr.2018 Daumants Kleimanis (atkārtojums)

Es priecājos par tām milzīgajām svētībām, ko klausītāji var piedzīvot caur raidījumu "Tikšanās ar klausītājiem".


27.mar.2018 Terēze Ivaško 2. daļa (atkārtojums)

Vēlos pateikties Kristīgajam radio par iespēju dalīties ar Dieva
brīnumiem, ko Viņš dara manā un citu kristiešu dzīvē. Dārgais Svētais
Gars palīdz it visā tuvāk iepazīt Tēvu un Dēlu.
Paldies visiem darbiniekiem, kas palīdz veikt šo evaņģelizācijas darbu
caur radio. Paldies Mairai Ošeniecei par uzaicinājumu un viņas kalpošanu.


20.mar.2018 Terēze Ivaško 1. daļa (atkārtojums)

Vēlos pateikties Kristīgajam radio par iespēju dalīties ar Dieva
brīnumiem, ko Viņš dara manā un citu kristiešu dzīvē. Dārgais Svētais
Gars palīdz it visā tuvāk iepazīt Tēvu un Dēlu.
Paldies visiem darbiniekiem, kas palīdz veikt šo evaņģelizācijas darbu
caur radio. Paldies Mairai Ošeniecei par uzaicinājumu un viņas kalpošanu.


13.mar.2018 Krišjānis un Baiba Kārkli

Paldies par svētīgo Dieva darbu! Lai Kungs bagātīgi gādā par visiem darbiniekiem!
Lai Dievs svētī mūsu mīļo brāli, Tālivaldi, un visu jūsu komandu!


6.mar.2018 Ainārs Krams 2. daļa


27.feb.2018 Ainārs Krams

Vēlu Kristīgajam radio turpināt iesākto, neskatoties uz apstākļiem, un darīt labu. Ticu, ka visas svētības no radio liecībām un kristīgiem tematiem palīdzēs citiem atrast pareizo ceļu pie Dzīvā Dieva, Jēzus!20.feb.2018 Inguna Gruzniņa

Paldies par jūsu darbu un kalpošanu - vārds un mūzika Viņa godam cilvēkiem ir nepieciešami! Lai Dievs svētī un uztur!


13.feb.2018 Juliāna Sokolova 2. daļa

Esmu ļoti svētīta caur Kristīgā radio darbu! Paldies Jums liels! Ļoti bieži, braucot automašīnā, uzrunā tieši sirdī. Lai Dievs vada visus raidījumus un turpmākos gadus mūsu mīļajam LKR! Dievs ir brīnišķīgs Tētis!


6.feb.2018 Juliāna Sokolova 1. daļa

Esmu ļoti svētīta caur Kristīgā radio darbu! Paldies Jums liels! Ļoti bieži, braucot automašīnā, uzrunā tieši sirdī. Lai Dievs vada visus raidījumus un turpmākos gadus mūsu mīļajam LKR! Dievs ir brīnišķīgs Tētis!


30.jan.2018 Ieva Gerdena

Pateicos Dievam par Kristīgā radio ieguldījumu sabiedrības izglītošanā, garīgo vērtību stiprināšanu un turēšanos pie nemainīgās Dieva Vārda patiesības.
Paldies par informācijas apmaiņu un iespēju lūgt vienam par otru, iestājoties par kāda dzīvību.
Novēlu Dieva svētībā turpināt iesākto, lai Dievs paplašina robežas un izdodas īstenot nospraustos mērķus.
Paldies, ka mana balss var izskanēt arī šeit un uzrunāt kādu, kuram šodien tas nepieciešams. Esiet svētīti!


23.jan.2018 Dāvis Pēterkops

Esmu patiesi iedvesmots no jūsu pastāvības, nesot Dieva Vārdu visā Latvijā! Lai drosme un degsme uz Dieva Vārda patiesību vada jūs arī turpmāk! Paldies.


16.jan.2018 Allans Parijancs

"Jēzus atnāca, lai mums dotu dzīvību un dzīvību pārpilnībā... Šī dzīvība ir pārdabiska un īpaša, tā nav vienkārša eksistēšana, tā ir dzīve uzvarā pār visiem pasaules negatīviem apstākļiem!
Šī dzīve ir dzīvojama tikai un vienīgi ticībā. Īsta ticība nekad nebeidzas. Tā vienmēr iemanto apsolījumu... Šī ir tā uzvara, kas uzvarējusi pasauli - mūsu ticība... 1. Jāņa 5:4"


9.jan.2018 Rihards un Eva Menči

"ES ESMU pasaules gaišums, kas seko Man, nestaigās tumsā, bet dzīvības gaismu iegūs."
Paldies, ka sekojat Dieva Vārdam un esat pasaules gaisma.
Lai Dievs bagātīgi Jūs svētī!
"Jēzus Kristus Vārdā, lai tautas sirdis ir atvērtas Labajai Vēstij caur Kristīgo radio." Āmen.


2.jan.2018 Daumants Kleimanis

Es priecājos par tām milzīgajām svētībām, ko klausītāji var piedzīvot caur raidījumu "Tikšanās ar klausītājiem".


26.dec.2017


19.dec.2018 Artūrs un Madara Irbes

Šī laikmeta mācības mums stāsta, ka mēs esam dvēseles un liek vadīties pēc tās izpratnes, taču tie ir meli. Dvēsele nepavisam nav cilvēka dziļākā būtība.
Mēs esam garīgas būtnes un mūsos ir gars, kurš, ja mēs pieņemam Jēzu savā dzīvē un atdzimstam no augšienes, savienojas ar Dieva garu.
Plats ir ceļš, kas aizved uz pazušanu, šaurs ir ceļš, kas ved dzīvībā - Jēzus Kristus ir vienīgais ceļš pie Dieva.
Paldies kristīgajam radio, ka esiet tie, kas ved klausītājus patiesībā!


12.dec.2018 Madara Irbe

Šī laikmeta mācības mums stāsta, ka mēs esam dvēseles un liek vadīties pēc tās izpratnes, taču tie ir meli. Dvēsele nepavisam nav cilvēka dziļākā būtība.
Mēs esam garīgas būtnes un mūsos ir gars, kurš, ja mēs pieņemam Jēzu savā dzīvē un atdzimstam no augšienes, savienojas ar Dieva garu.
Plats ir ceļš, kas aizved uz pazušanu, šaurs ir ceļš, kas ved dzīvībā - Jēzus Kristus ir vienīgais ceļš pie Dieva.
Paldies kristīgajam radio, ka esiet tie, kas ved klausītājus patiesībā!


5.dec.2017 Kitija Krasņikova

Paldies, ka jūs esat par iedrošinājumu un ticības cēlēju tik daudziem cilvēkiem. Jūsu darbs ir nenovērtējams. Turpinām iet no spožuma uz spožumu!


28.nov.2017 Līga Bruņiniece

Dieva mīlestība, lai bagātīgi plūst pār visu jūsu brīnišķīgo kolektīvu.
Lai jūsu sirdis atspirgst Viņa tuvumā, skaistumā...


21.nov.2017 Oskars Šļakota

Pateicība Latvijas Kristīgajam radio par informatīvo atbalstu mūziklam "Daniēla noslēpumi". Esam ļoti pateicīgi par jūsu kalpošanu. Vēlam izturību tālākajā darbībā! Novēlam Dieva svētību un vienmēr būt uzticīgiem mūsu Debesu Tēvam!14.nov.2017 Diāna Gārde (atkārtojums)

"Paldies par iedrošinājumiem caur mūziku un raidījumiem. Lai Tā Kunga svētība un vadība arī turpmāk."


7.nov.2017 Liene Grosa

Paldies LKR par miera un gaismas izplatīšanu Latvijā. Lai Dieva mīlestība turpina vest Jūs pa šo ceļu! Šis Templis pieder Dievam!


31.okt.2017 Ints un Jana Lazdiņi (atkārtojums)

"Kristīgais radio! Paldies, ka jūs esat par svētību šai valstij un cilvēkiem


24.okt.2017 Inga Šļakota

"Paldies LKR par jūsu svētīgo kalpošanu, aiznesot caur mūziku, vārdu un sirds siltumu Dieva mīlestību līdz visiem mūsu Latvijas nostūriem! Manuprāt, jūsu eksistence un darītais mums vēl mazliet vairāk liek justies visiem kā vienai lielai ģimenei. Lai pietiek arvien spēka un iedvesmas no mūsu Kunga!"


17.okt.2017 Daina Braunfelde

Paldies Kristīgam radio par iespēju šeit būt un apliecināt Dieva Vārdu manā dzīvē. Novēlu Dieva svētības un žēlastību turpmākiem gadiem!


17.okt.2017


10.okt.2017 Ints un Jana Lazdiņi

"Kristīgais radio! Paldies, ka jūs esat par svētību šai valstij un cilvēkiem!"


3.okt.2017 Eva Straujā Lejniece

Mīļais, Latvijas Kristīgais radio!
Jūs esat mana "radio draudze" jau gadus 10, un mans ceļabiedrs ik dienu. Lai arī turpmāk Jūs vada vienīgi Svētais Gars un caur Jums uz katru klausītāju individuāli runā Dievs. Paldies, arī par to, ka esat bijuši ar mani kopā, dzīvē ejot cauri grūtiem posmiem!
Paldies, ka man bija iespēja būt kripatiņas daļai no Jums, liecinot radio!


26.sep.2017 Madara Daukste

Paldies par nesavtīgo darbu, ko jūs darāt Latvijas iedzīvotājiem! Kristus mūs ir radījis labiem darbiem - jūs to parādāt ļoti praktiski. Lai Dievs paplašina jūsu robežas un dod tādas iespējas, kā vēl nekad agrāk!


19.sep.2017 Diāna Gārde

"Paldies par iedrošinājumiem caur mūziku un raidījumiem. Lai Tā Kunga svētība un vadība arī turpmāk."


12.sep.2017 Dāvis Trubeckojs

"Kristīgais radio! Novēlu arī turpmāk kalpot un nepagurt, darot Dieva
darbu! Domu pilnībā izsaka Pāvila vārdi no 1. vēstules Korintiešiem 15:58.
"Tad nu, mani, mīļie brāļi, topiet pastāvīgi, nešaubīgi, pilnīgāki Tā
Kunga darbā vienumēr, zinādami, ka jūsu darbs Tā Kunga lietās nav veltīgs."


5.sep.2017 Baiba Bogdanova

"Paldies par mīlestību, ko esat devuši...
Paldies, ka esat ļāvuši izskanēt mūzikai un pielūgsmei...
Paldies, ka esat...
Paldies par kopīgu darbu visus šos daudzos gadus...
Paldies par visu!"


29.aug.2017 Ilze Vernere

"Patiesība vārdos un mūzikā! Paldies jums par patiesību, ko sludiniet!
Lai Dievs svētī mūs katru iziet ārā no visiem meliem, kam esam ticējuši
un ieiet īstā dzīvē Dieva mīlestībā. Novēlu visiem neatmest cerību un
tiekties iepazīt Viņa mīlestību! Jo Viņš mūs mīl neprātīgi, karsti,
kaislīgi un, ja vēl to nezinām, grēkojam, ja dzīvojam nospiestībai vai
arī kādas lietas mūsu dzīvē nav sakārtotas, tad tikai tāpēc, ka vēl
neesam iepazinuši Viņa mīlestību! Neatmetiet drosmi cerēt, ka iepazīsiet
Viņa mīlestības dziļumu, augstumu, platumu, ka atgriezīsieties Ēdenē,
pilnīgajā Viņa mīlestības tuvumā!"


22.aug.2017 Guntars Vadonis 2.daļa

"Mīļais un cienījamais LKR!
Savā laikā aizvērām durvis un ieslēdzām Kristīgo radio. Tā bija mūsu
"mazā Latvija", mūsu baznīciņa un mūsu dievkalpojums. Domāju, ka
daudziem ārzemēs interneta radio ir dažbrīd vienīgais avots, no kura
veldzēties.
Lai Dievs svētī ar žēlastību turpināt darbu - nest vēsti par grēku
piedošanu caur Jēzu mūsu zemei un pasaules plašumos."


15.aug.2017 Guntars Vadonis 1.daļa

"Mīļais un cienījamais LKR!
Savā laikā aizvērām durvis un ieslēdzām Kristīgo radio. Tā bija mūsu
"mazā Latvija", mūsu baznīciņa un mūsu dievkalpojums. Domāju, ka
daudziem ārzemēs interneta radio ir dažbrīd vienīgais avots, no kura
veldzēties.
Lai Dievs svētī ar žēlastību turpināt darbu - nest vēsti par grēku
piedošanu caur Jēzu mūsu zemei un pasaules plašumos."8.aug.2017 Jānis Grasbergs (atkārtojums)


1.aug.2017 Jānis Grasbergs


25.jūl.2017 Lilita Vilka (2.daļa) (atkārtojums)


18.jūl.2017 Lilita Vilka (atkārtojums)

Paldies par Jūsu darbu - svētību mūsu zemei!
"Bet man paliek mans aplaimotājs Dieva tuvums, man ir prieks savu cerību
likt uz Dievu To Kungu, lai paustu visus Tavus darbus." Ps. 73:28


11.jūl.2017 Sanita Strēle Knauere

Romiešiem 12:2
"Netopiet šai pasaulei līdzīgi, bet pārvērtieties, atjaunojoties savā
prātā, lai uzzinātu Dieva gribu - to, kas ir labs, tīkams un pilnīgs."
Novēlu LKR jaunā veidā iepazīt Dieva mīlestību un gudrību, lai
aizsniegtu cilvēku sirdis caur Viņa Vārdu, kurš izplatās Latvijā."


4.jūl.2017 Regīna Kārkliņa

"Dievs ir labs! Paldies LKR par kalpošanu, kura atver iespēju mainīt
cilvēku priekšstatu par Jēzu. Lai Latvijā pamostas vairāk izslāpušie pēc
Dieva patiesības, taisnības un tuvības."


27.jūn.2017 Kristīne Dundure, 2. daļa

Mateja ev. 7:24-27. Lai mēs ikkatrs izvēlētos būvēt savu dzīvi uz klints, kas ir Jēzus Kristus un Viņa Vārds!


20.jūn.2017 Kristīne Dundure, 1. daļa

Mateja ev. 7:24-27. Lai mēs ikkatrs izvēlētos būvēt savu dzīvi uz klints, kas ir Jēzus Kristus un Viņa Vārds!


13.jūn.2017 Ilze Gagaine

Paldies Dievam, ka LKR ir gaisma šīs pasaules tumsā. Lai Svētais Gars aizdedz arvien jaunas sirdis katrā mājā, katrā ģimenē, kur atskan Dieva Vārds! Paldies ikkatram darbiniekam, kurš velta savu laiku un dzīvi svētīgā kalpošanā. Lai Dievs atspirdzina, piepilda ar Viņa prieku, Viņa mieru un mīlestību!


6.jūn.2017 Jānis Biķis, 2. daļa (atkārtojums)

"Slava Dievam par Viņa darbu caur LKR!
Novēlu LKR satvert Dieva virzienu, kur iet tālāk, kā attīrīt un celt
Kristus draudzi. Novēlu Dieva sargāšanu visās jomās un spēka un
atklāsmes svaidījumu! Visa slava Jēzum Kristum!"


30.mai.2017 Jānis Biķis, 1. daļa (atkārtojums)

"Slava Dievam par Viņa darbu caur LKR!
Novēlu LKR satvert Dieva virzienu, kur iet tālāk, kā attīrīt un celt
Kristus draudzi. Novēlu Dieva sargāšanu visās jomās un spēka un
atklāsmes svaidījumu! Visa slava Jēzum Kristum!"


23.mai.2017 Terēze Ivaško 2.daļa


16.mai.2017 Terēze Ivaško

Vēlos pateikties Kristīgajam radio par iespēju dalīties ar Dieva
brīnumiem, ko Viņš dara manā un citu kristiešu dzīvē. Dārgais Svētais
Gars palīdz it visā tuvāk iepazīt Tēvu un Dēlu.
Paldies visiem darbiniekiem, kas palīdz veikt šo evaņģelizācijas darbu
caur radio. Paldies Mairai Ošeniecei par uzaicinājumu un viņas kalpošanu.


9.mai.2017 Egija Krauja

Lai LKR izdodas aizsniegt daudzus cilvēkus ar Patiesību! Patiesību, kas
dara cilvēkus brīvus un ļauj būt attiecībās ar viņa Radītāju! Paldies
par Jūsu kalpošanu un sirsnību!


2.mai.2017 Normunds Lemantovičs (atkārtojums)

Paldies par iespēju liecināt, dot godu ar to Dievam! Novēlu Jums un
klausītājiem nepagurt, jo Dievs ir uzticams! Viņš ir nomodā par Savu
Vārdu un to piepilda.


25.apr.2017 Artis Veinbergs 2.daļa


18.apr.2017 Artis Veinbergs


11.apr.2017 Oļģerts Mauriņš

"LKR ir Dieva Tā Kunga radījums ar kura palīdzību caur Dieva Gara
svaidītiem darbiniekiem dara zināmu sava Vārda patiesību. Pateicos
visiem LKR darbiniekiem par Dieva Vārda paušanu tautai."


4.apr.2017 Viesturs Ozoliņš (atkārtojums)

"Paldies Dievam par ikvienu darbinieku, personu, kas atbalsta Jūsu darbu, jo tas ir nozīmīgs ieguldījums Dieva Vārda sludināšanā un cilvēku dvēseļu glābšanā.
Lai mūsu Kungs un Pestītājs Jēzus Kristus arī turpmāk svētī Jūsu darbu un ēterā skanētu Jēzus Kristus dzīvības vārds!"


28.mar.2017 Ketija Sīle

LKR ir liela svētība mūsu zemei, tas ir BRĪNUMS, ka Latvijā ir iespēja
sludināt Dieva Vārdu caur radio! Tā turpināt un nepadoties! Paldies Jums!21.mar.2017 Inga Jansone

"Viss gods un slava Dievam par Kristīgo radio, par to, ka Dzīvības Vārds
atskan visā Latvijā! Lai visai radio komandai ir gudrība un spēks
turpināt šo darbu - lai garā iesākuši, arī garā pabeigtu!"


14.mar.2017 Sanita Pavāre

"Milzīgs PALDIES visam Kristīgā radio kolektīvam par to neizmērojami
svētīgo darbu, kuru darāt! Paldies, ka neklusējat! Paldies par iespēju
dzirdēt un dalīties ar Dieva brīnišķīgajiem darbiem!"


7.mar.2017 Jānis Biķis (2. daļa)

"Slava Dievam par Viņa darbu caur LKR!
Novēlu LKR satvert Dieva virzienu, kur iet tālāk, kā attīrīt un celt
Kristus draudzi. Novēlu Dieva sargāšanu visās jomās un spēka un
atklāsmes svaidījumu! Visa slava Jēzum Kristum!"


28.feb.2017 Jānis Biķis (1. daļa)

"Slava Dievam par Viņa darbu caur LKR!
Novēlu LKR satvert Dieva virzienu, kur iet tālāk, kā attīrīt un celt
Kristus draudzi. Novēlu Dieva sargāšanu visās jomās un spēka un
atklāsmes svaidījumu! Visa slava Jēzum Kristum!"


21.feb.2017 Jānis un Ilze Driksnas

Paldies par iespēju tikties ar klausītājiem un dalīties savā dzīvē,
savos pārdzīvojumos un liecībā. Ceram, ka mūsu mūzika paceļ un
iedrošina, un pāri visam pagodina Dievu!


14.feb.2017 Santa Daņeļeviča (atkārtojums)

Liels paldies Dievam par Viņa klātbūtni radio, ļoti patīkama, laipna un mīlestības pilna atmosfēra!Paldies par jūsu tīrajām sirdīm! Lai ir vēl vairāk Viņa slavas jūsu dzīvē!


7.feb.2017 Linda Auziņa

Vēlos no sirds pateikties LKR par jūsu ieguldījumu evaņģēlija
izplatīšanā visā Latvijā. Tas ir tik vajadzīgi un aktuāli arī mums -
kristiešiem, dzirdēt par Dieva darbiem un Viņa vareno spēku līdzcilvēku
dzīvēs. Tas iedrošina spīdēt vēl spožāk un spilgtāk! Paldies.


31.jan.2017 Lilita Vilka (2.daļa)


24.jan.2017 Lilita Vilka

Paldies par Jūsu darbu - svētību mūsu zemei!
"Bet man paliek mans aplaimotājs Dieva tuvums, man ir prieks savu cerību
likt uz Dievu To Kungu, lai paustu visus Tavus darbus." Ps. 73:28


17.jan.2017 Ariadna Kostina

Dievs Jums ir devis ārkārtīgi efektīvu veidu, kā nest evaņģēliju visā
Latvijā. Nekādā gadījumā neļaujiet tam apstāties! Lai vairāk jaunu
radošu ideju, raidījumu un svaidītu viesu! Paldies par Jūsu darbu! Lai
notiek Dieva pārdabiskie brīnumi!


10.jan.2017 Vineta Mozumača (2.daļa)

"Jēzus Vārdam un vēstij par Viņa mīlestību ir jāaizsniedz katrs mūsu
mīļās zemes stūris, katra sirds.
Paldies LKR par jūsu svētīto un svētīgo kalpošanu tajā - jums tas
izdodas lieliski!
Lai Dieva spēks, vadība un svaidījums ir stipri pār jums, jūsu komandu
un jūsu darbu!"


3.jan.2017 Vineta Mozumača

"Jēzus Vārdam un vēstij par Viņa mīlestību ir jāaizsniedz katrs mūsu
mīļās zemes stūris, katra sirds.
Paldies LKR par jūsu svētīto un svētīgo kalpošanu tajā - jums tas
izdodas lieliski!
Lai Dieva spēks, vadība un svaidījums ir stipri pār jums, jūsu komandu
un jūsu darbu!"


27.dec.2016 Guntars Vadonis

"Mīļais un cienījamais LKR!
Savā laikā aizvērām durvis un ieslēdzām Kristīgo radio. Tā bija mūsu
"mazā Latvija", mūsu baznīciņa un mūsu dievkalpojums. Domāju, ka
daudziem ārzemēs interneta radio ir dažbrīd vienīgais avots, no kura
veldzēties.
Lai Dievs svētī ar žēlastību turpināt darbu - nest vēsti par grēku
piedošanu caur Jēzu mūsu zemei un pasaules plašumos."


20.dec.2016 Guntars Vadonis

"Mīļais un cienījamais LKR!
Savā laikā aizvērām durvis un ieslēdzām Kristīgo radio. Tā bija mūsu
"mazā Latvija", mūsu baznīciņa un mūsu dievkalpojums. Domāju, ka
daudziem ārzemēs interneta radio ir dažbrīd vienīgais avots, no kura
veldzēties.
Lai Dievs svētī ar žēlastību turpināt darbu - nest vēsti par grēku
piedošanu caur Jēzu mūsu zemei un pasaules plašumos."


6.dec.2016 Ina Urtāne

"Latvijas Kristīgajam radio un komandai!
Paldies jums par iespēju dalīties Dieva dotajās liecībās!
Lai Viņš no augšējiem un apakšējiem avotiem svētī jūs un paplašina jūsu robežas un apgaismo Savu vaigu pār jums un piešķir visu, kas vēl vajadzīgs un pāri tam!"


29.nov.2016 Normunds Lemantovičs

Paldies par iespēju liecināt, dot godu ar to Dievam! Novēlu Jums un
klausītājiem nepagurt, jo Dievs ir uzticams! Viņš ir nomodā par Savu
Vārdu un to piepilda.


22.nov.2016 Nora Galilejeva

"Mani, mīļie - esmu pateicīga, ka varēju būt sadraudzībā un ar pateicību
sirdī, un lūgšanu sirdī droši saku Tā Kunga Vārdu: Caharijas 10:12 "Un
Es tos stiprināšu paļāvībā uz To Kungu, un viņi staigās Tā Kunga vārdā!"
saka Tas Kungs. Esiet modri vienmēr! Mīlu jūs un turu savās aizlūgšanās!"


15.nov.2016 Marianna Meire Kārkle

No sirds pateicos par iespēju būt šeit un liecināt par Tā Kunga
varenajiem darbiem manā dzīvē. Lūdzu, lai Tā Kunga Gars caur šo liecību
pieskaras katram klausītājam. Lai Svētā Gara svaidījums ir pār visu, kas
skan LKR!


8.nov.2016 Daina Deksne Gundersena

"Būt māksliniekam ir ļoti unikāla iespēja, kas man dota. Dievs dod man iedvesmu, skatoties uz Dieva radīto dabu, gan arī attiecībās ar citiem kristiešiem, Dieva bērniem. Paldies par iespēju būt Latvijas Kristīgajā radio un pagodināt Dievu kopā ar jums! Mums pietiek ar mazo sinepju graudiņu, lai izaugtu skaists koks ar augļiem."


1.nov.2016 Elita Kreicberga

"Paldies par viesmīlīgo uzņemšanu un novēlu turēt ticību, kas pārbīda kalnus..."


25.okt.2016 Dāvids Gleške

"Dzīve ir iespēja. Neiznieko to!"


18.okt.2016 Viesturs Ozoliņš

"Paldies Dievam par ikvienu darbinieku, personu, kas atbalsta Jūsu darbu, jo tas ir nozīmīgs ieguldījums Dieva Vārda sludināšanā un cilvēku dvēseļu glābšanā.
Lai mūsu Kungs un Pestītājs Jēzus Kristus arī turpmāk svētī Jūsu darbu un ēterā skanētu Jēzus Kristus dzīvības vārds!"


11.okt.2016 Līva Neimane (atkārtojums)

"Cienījamie Latvijas Kristīgā radio darbinieki un cien. Tālivaldi!
Paldies par Jūsu kalpošanu, paldies, ka mums visiem pārējiem, pateicoties Jūsu darbam, ir iespēja klausīties un skatīties Kristīgo radio.
Šobrīd savu dzīvi vairs nespēju iedomāties bez Latvijas Kristīgā radio.
Paldies, ka mums ir iespēja dzirdēt taisnību un, ka Jūs nebaidāties to teikt."


4.okt.2016 Marika Bērtule (atkārtojums)

"Paldies, ka esat gaisma tumsā. Un gaisma staro un tumsa no tās bēg!
Paldies, ka nesat Dieva Svēto Vārdu tumšajā pasaulē. Paldies, ka nesat cerību, ticību, mīlestību un dziedināšanu salauztiem un iznīcinātiem! Svētības!"


27.sep.2016 Ieva Dadone

"Mīļais, Latvijas Kristīgā radio kolektīvs!
Jūs darāt ļoti svētīgu, vajadzīgu darbu! Tās Dieva Vārda sēklas, ko jūs sējat, iekrīt zemē un nes daudz augļu.
"Kungs Dievs man devis mācītu mēli, lai zinātu līdzēt nogurušam, ar vārdu Viņš modina ik rītu, ik rītu modina manas ausis, lai es kā māceklis klausītos!" Jesajas 50:4
Dieva Vārds, ko jūs sludināt, neatgriežas pie Viņa veltīgi, bet izpilda to, kam tas ir sūtīts!"


20.sep.2016 Aija Volka

"LKR komanda! No sirds pateicos par iespēju piedalīties raidījumā! Prieks par jūsu interesi par kristiešu gaitām, aicinājumu, aktualitātēm! Lai Dievs svētī jūsu darbu arī turpmāk!"


13.sep.2016 Eva Ālere


6.sep.2016 Matīss Babrovskis

"Jo Es zinu, kādas Man domas par jums, saka Tas Kungs, miera un glābšanas domas un ne ļaunuma un ciešanu domas, ka Es jums beigās došu to, ko jūs cerat.
Kad jūs Mani tad piesauksit, Es jums atbildēšu, un, kad jūs nāksit un Mani pielūgsit, Es jūs paklausīšu.
Kad jūs Mani meklēsit, jūs Mani atradīsit. Ja jūs no visas sirds Mani meklēsit,
Es būšu atrodams, tā saka Tas Kungs (...)" Jeremijas 29:11-14
Lai Dievs ir tas, kurš vada un dod gudrību!


30.aug.2016 Kaspars un Kristīne Žavneri (atkārtojums)

"Mēs esam ļoti pateicīgi Dievam par Kristīgo radio. Tā ir svētība mums un visai Latvijai. Lai Dievs Jūs visus svētī, kalpojot un izplatot Labo Vēsti!"


23.aug.2016 (atkārtojums)

Ruta Bērziņa
Novēlu Kristīgā radio kolektīvam turpināt - lūgt, meklēt, klaudzināt! Un saņemt ikdienas Mannu, atrast iespējas un izaicinājumus, kā arī atvērt tās durvis, kas līdz šim bija slēgtas.


16.aug.2016 Līva Neimane

Cienījamie Latvijas Kristīgā radio darbinieki un cien. Tālivaldi!
Paldies par Jūsu kalpošanu, paldies, ka mums visiem pārējiem, pateicoties Jūsu darbam, ir iespēja klausīties un skatīties Kristīgo radio.
Šobrīd savu dzīvi vairs nespēju iedomāties bez Latvijas Kristīgā radio.
Paldies, ka mums ir iespēja dzirdēt taisnību un, ka Jūs nebaidāties to teikt.


9.aug.2016 2.daļa (atkārtojums)

Roberts Pudže
Liels paldies kristīgajam radio, kas strādā dvēseļu labā, izplatot Dieva gaismu!


2.aug.2016 (atkārtojums)

Roberts Pudže
Liels paldies kristīgajam radio, kas strādā dvēseļu labā, izplatot Dieva gaismu!


26.jūl.2016 2.daļa (atkārtojums)

Ausma Ozolinkeviča
"Lai Dieva bazūne skan skaļi un skaidri..."


19.jūl.2016 (atkārtojums)

Ausma Ozolinkeviča
"Lai Dieva bazūne skan skaļi un skaidri..."


12.jūl.2016 Lauris Vilcāns (atkārtojums)

"Kas ir pasaules uzvarētājs? Tikai tas, kurš tic, ka Jēzus Kristus ir Dieva Dēls. Ticiet, ka Dievs jūs mīl!"


5.jūl.2016 Dita Kuģeniece

"Paldies LKR kolektīvam par Jūsu kalpošanas darbā veltīto laiku, pūlēm un spēku, lai kalpotu Latvijas cilvēkiem. Tas nav veltīgs darbs Dieva un cilvēku priekšā un novēlu, lai katrai iedēstītai sēklai, aplietai no paša Dieva Gara, sekotu daudz augļu."


28.jūn.2016 Sanita un Jānis Jaunzemi (atkārtojums)

"Un mēs zinām, ka tiem, kas Dievu mīl, visas lietas nāk par labu, tāpēc, ka tie pēc mūžīgā nodoma ir aicināti." Romiešiem 8:28
Lai mēs, kas esam Dieva bērni varam uzņemt to savā sirdī un izdzīvot! Paldies par iespēju pagodināt Dievu un Viņa fantastiskos darbus mūsu dzīvē!"


21.jūn.2016 Kristers un Agnete Ūdri (atkārtojums)

"Esam bezgalīgi pateicīgi par iespēju liecināt par Dieva labajiem darbiem mūsu dzīvē. LKR dod iespēju cilvēkiem atvērt savas sirdis Dievam, piedzīvot Dieva klātbūtni ik dienu, ik minūti. Novēlam Dieva svētību jūsu visu darbam! Paldies."


14.jūn.2016 Revita Rodionova (atkārtojums)

"Slava Dievam par Jums. Patiesi, lai Dievs svētī jūsu darbu, jūs man esat kā stiprinājums daudzās dzīves situācijās. Mīlu jūs!"


7.jūn.2016 Artūrs Rižeščonoks. 2.daļa. (atkārtojums)

"Meklējiet Mani, tad jūs Mani atradīsit," saka tas Kungs. Mīļie, lūgsim un meklēsim to Kungu ar visu savu sirdi un Viņš vienmēr būs atrodams. Viņš meklē ikvienu izsalkušu un izslāpušu dvēseli, tāpēc sāc lūgt jau tagad. Paldies Kristīgajam Radio par kalpošanu, turpiniet būt par zemes sāli Latvijā."


31.mai.2016 Artūrs Rižeščonoks (atkārtojums)

"Meklējiet Mani, tad jūs Mani atradīsit," saka tas Kungs. Mīļie, lūgsim un meklēsim to Kungu ar visu savu sirdi un Viņš vienmēr būs atrodams. Viņš meklē ikvienu izsalkušu un izslāpušu dvēseli, tāpēc sāc lūgt jau tagad.
Paldies Kristīgajam Radio par kalpošanu, turpiniet būt par zemes sāli Latvijā."


24.mai.2016 Ungars Gulbis (atkārtojums)

"...bet cik es tagad dzīvoju miesā, es dzīvoju ticībā uz Dieva dēlu, kas mani ir mīlējis un nodevies par mani." Galatiešiem 2:20b
Novēlu mums visiem tajā žēlastībā, kas mūs glābusi, arī staigāt!"


17.mai.2016 Normunds un Ilona Āboliņi

Mīļie LKR darbinieki!
"Ja kādu nodomu tu uzsāksi, tad tas tev izdosies, un pār taviem ceļiem spīdēs gaisma. Ja tie vedīs lejup, tu atradīsi spēku pats sev uzsaukt: augšup! - Un pie zemes piespiestiem, bēdīgiem, pazemīgiem Viņš palīdz tikt atkal uz kājām. Pat to, kas nav bez vainas, Viņš izglābs - un izglābs viņu Tavu roku šķīstuma dēļ." Ījaba 22:28,30
Lai Dievā vienmēr ir jūsu spēks!


10.mai.2016 Gints Rūtenbergs

Paldies LKR kolektīvam par Jūsu kalpošanas darbā veltīto laiku, pūlēm un spēku lai kalpotu Latvijas cilvēkiem. Tas nav veltīgs darbs! Novēlu, lai katra sēkla ir Dieva aplaistīta un tā nestu daudz augļu!


3.mai.2016 Judīte Briede Jureviča (atkārtojums)

"Nepaļaujieties uz lieliem kungiem, uz cilvēku bērniem, kas taču tev nevar palīdzēt." Ps. 146:3
Liels paldies Dievam par LKR - par avotu, no kura plūst patiesība, Dieva mīlestība un prieks! Lai Dieva bagātīgi atlīdzina katram, kurš strādā, kalpo, ziedo, dara visu, lai caur LKR varētu aizskart aizvien vairāk cilvēku sirdis."


26.apr.2016 Kalvis Timšāns

Lai Svētais Gars vada Jūs, šo radio, kas ir Dieva dāvana ļaudīm. Turpiniet šo labo darbu, turpiniet iedrošināt ļaudis Tam Kungam! Paldies par šo laiku un, lai Dievs jūs visus svētī!


19.apr.2016 Santa Daņeļeviča

Liels paldies Dievam par Viņa klātbūtni radio, ļoti patīkama, laipna un mīlestības pilna atmosfēra!Paldies par jūsu tīrajām sirdīm! Lai ir vēl vairāk Viņa slavas jūsu dzīvē!


12.apr.2016 Valters Gleške

Svētības un žēlastību!


5.apr.2016 Kaspars un Kristīne Žavneri

"Mēs esam ļoti pateicīgi Dievam par Kristīgo radio. Tā ir svētība mums un visai Latvijai. Lai Dievs Jūs visus svētī, kalpojot un izplatot Labo Vēsti!"


29.mar.2016 Līga Hepīsa (atkārtojums)

Paldies Dievam, ka devis Latvijā iespēju pasludināt Dieva Vārdu caur šo radio. Šis radio ļauj mums kristiešiem apvienoties, stiprināt vienam otru ar liecībām, lūgt vienam par otru un dzirdēt Dieva Vārdu gan vārdos, gan mūzikā!
Lai Dievs stiprina, iedrošina un vada, ka šis Viņa darbs var turpināties!


22.mar.2016 Jānis Sadovskis un Kaspars Apinis


15.mar.2016 Jānis Zvirgzdiņš

"Lai Tā Kunga vadība visos Jūsu ceļos!"


8.mar.2016 Aivars Ozoliņš atkārtojums

Paldies Dievam par LKR! Lai Dievs svētī, vada, sargā!
Svētā Gara svaidījums, pravietisks gars, patiesības Vārds - Gars un Dzīvība, lai izpaužas, manifestējas vairāk un vairāk.


1.mar.2016 Lauris Vilcāns

"Kas ir pasaules uzvarētājs? Tikai tas, kurš tic, ka Jēzus Kristus ir Dieva Dēls. Ticiet, ka Dievs jūs mīl!"


23.feb.2016 Gunita Kārkliņa (atkārtojums)

"Es Esmu Kungs - tas ir mans vārds. Savu godu nevienam es nedošu, nedz savu slavu elkiem... Jesajas 42:8-9
Paldies, ka nesat Kristus vēsti tautām! Dieva svētības katrā jomā vēlot, Gunita Kārkliņa."


21.jan.2014

Justīne Bajāre
Paldies Kristīgā radio darbiniekiem par kalpošanu, kā arī visiem tiem cilvēkiem, kas ir palīdzējuši radio tapšanā. Lai jums Dieva gudrība un spēks turpināt šo svētīgo darbu!


16.feb.2016 Judīte Briede Jureviča

"Nepaļaujieties uz lieliem kungiem, uz cilvēku bērniem, kas taču tev nevar palīdzēt." Ps. 146:3
Liels paldies Dievam par LKR - par avotu, no kura plūst patiesība, Dieva mīlestība un prieks! Lai Dieva bagātīgi atlīdzina katram, kurš strādā, kalpo, ziedo, dara visu, lai caur LKR varētu aizskart aizvien vairāk cilvēku sirdis."


9.feb.2016 Ungars Gulbis

"...bet cik es tagad dzīvoju miesā, es dzīvoju ticībā uz Dieva dēlu, kas mani ir mīlējis un nodevies par mani." Galatiešiem 2:20b
Novēlu mums visiem tajā žēlastībā, kas mūs glābusi, arī staigāt!"


2.feb.2016 Revita Rodionova

"Slava Dievam par Jums. Patiesi, lai Dievs svētī jūsu darbu, jūs man esat kā stiprinājums daudzās dzīves situācijās. Mīlu jūs!"


26.jan.2016 Skaidrīte Čerevko (atkārtojums)

Paldies par iespēju būt pie Jums, būt kopā ar Jums!
Jūs esat pasaules gaišums, Jūs esat pilsēta kalna galā! Esiet svētīti!


19.jan.2016 Sanita un Jānis Jaunzemi

"Un mēs zinām, ka tiem, kas Dievu mīl, visas lietas nāk par labu, tāpēc, ka tie pēc mūžīgā nodoma ir aicināti." Romiešiem 8:28
Lai mēs, kas esam Dieva bērni varam uzņemt to savā sirdī un izdzīvot! Paldies par iespēju pagodināt Dievu un Viņa fantastiskos darbus mūsu dzīvē!"


12.jan.2016 Marika Bērtule

"Paldies, ka esat gaisma tumsā. Un gaisma staro un tumsa no tās bēg!
Paldies, ka nesat Dieva Svēto Vārdu tumšajā pasaulē. Paldies, ka nesat cerību, ticību, mīlestību un dziedināšanu salauztiem un iznīcinātiem! Svētības!"


5.jan.2016 Gunita Kārkliņa

"Es Esmu Kungs - tas ir mans vārds. Savu godu nevienam es nedošu, nedz savu slavu elkiem... Jesajas 42:8-9
Paldies, ka nesat Kristus vēsti tautām! Dieva svētības katrā jomā vēlot, Gunita Kārkliņa."


29.dec.2015 Ilze Eris (atkārtojums)

"Mēs zinām, ka likums ir labs, ja to lieto pareizi..." 1. Tim. 1:8
Paldies Dievam par to, ka šis radio ir, ka ir iespēja sludināt PATIESĪBU1
Lūgsim, lai mēs visi patiesi atsauktos Viņa patiesībai!


15.dec.2015 Alvis Freidenfelds (atkārtojums)

"Dzenieties pēc Dieva Valstības un Viņa taisnības, tad pārējās lietas tiks piemestas!"


8.dec.2015 Tabita Ašnevica

"Paldies, ka esiet un palīdziet Kristus vēstij aizsniegt cilvēkus Latvijā! Lai Dievs palīdz šo darbu turpināt un aizsniegt vēl neaizsniegtus cilvēkus! Lai Dievs bagātīgi svētī!"


1.dec.2015 Ruta Ozolinkēvica (atkārtojums)

"Svētīti cilvēki dara svētīgu darbu! Paldies, ka esat un ticībā ceru, ka būsiet līdz mīļais Kungs nāks! Nekad, nekad nesakāt, ka darāt darbu, kuram nav vērtības! Jūs pieskarieties cilvēku dzīvēm un viņi top mainīti un iegūst Mūžības vērtību savās sirdīs! Strādājiet un nepagurstiet! Dievs ir ar Jums!"


27.nov.2015 Antra un Aivars Miezīši (atkārtojums)

Paldies par iespēju dalīties ar Dieva labestību! Turpiniet būt par pilsētu kalna galā!


24.nov.2015 Aivars Ozoliņš

Paldies Dievam par LKR! Lai Dievs svētī, vada, sargā!
Svētā Gara svaidījums, pravietisks gars, patiesības Vārds - Gars un Dzīvība, lai izpaužas, manifestējas vairāk un vairāk.


17.nov.2015 27.nov.2015 Antra un Aivars Miezīši (atkārtojums)

Paldies par iespēju dalīties ar Dieva labestību! Turpiniet būt par pilsētu kalna galā!


10.nov.2015 Skaidrīte Čerevko

Paldies par iespēju būt pie Jums, būt kopā ar Jums!
Jūs esat pasaules gaišums, Jūs esat pilsēta kalna galā! Esiet svētīti!


3.nov.2015 Ilze Eris

"Mēs zinām, ka likums ir labs, ja to lieto pareizi..." 1. Tim. 1:8
Paldies Dievam par to, ka šis radio ir, ka ir iespēja sludināt PATIESĪBU1
Lūgsim, lai mēs visi patiesi atsauktos Viņa patiesībai!


27.okt.2015 Arnis Stūris

Paldies Jums, ka Jūs esat!
Paldies Dievam, ka Jūs esat Viņam paklausīgi, jo tas, ko Jūs darāt ceļ cilvēku ticību. Paldies par Jūsu darbu!


20.okt.2015 Valda Grīnvalde Šakurova

"Lai Tas Kungs svētī jūsu kalpošanu Viņa godam un cilvēkiem par svētību."


13.okt.2015 Ruta Ozolinkēviča

"Svētīti cilvēki dara svētīgu darbu! Paldies, ka esat un ticībā ceru, ka būsiet līdz mīļais Kungs nāks! Nekad, nekad nesakāt, ka darāt darbu, kuram nav vērtības! Jūs pieskarieties cilvēku dzīvēm un viņi top mainīti un iegūst Mūžības vērtību savās sirdīs! Strādājiet un nepagurstiet! Dievs ir ar Jums!"


6.okt.2015 Antra un Aivars Miezīši

Paldies par iespēju dalīties ar Dieva labestību! Turpiniet būt par pilsētu kalna galā!


29.sep.2015 Edmunds Sproģis

Paldies par iespēju liecināt! Lai Dieva Vārds tiek pagodināts un, lai Kristīgais radio turpina izgaismot mūsu sirdis ar patiesību Vārdos un mūzikā.


22.sep.2015 Līga Hepīsa

Paldies Dievam, ka devis Latvijā iespēju pasludināt Dieva Vārdu caur šo radio. Šis radio ļauj mums kristiešiem apvienoties, stiprināt vienam otru ar liecībām, lūgt vienam par otru un dzirdēt Dieva Vārdu gan vārdos, gan mūzikā!
Lai Dievs stiprina, iedrošina un vada, ka šis Viņa darbs var turpināties!


15.sep.2015 Artūrs Rižeščonoks 2.daļa


8.sep.2015 Kaspars Apinis

Paldies Kristīgajam radio par darbu! Esat bijuši par svētību man un man zināmajiem! Katrs raidījums ar savu specifiku un "Tikšanās ar klausītājiem", manuprāt, ir viens no iecienītākajiem raidījumiem.
Esiet bagātīgi svētīti!


1.sep.2015 Artūrs Rižeščonoks

"Meklējiet Mani, tad jūs Mani atradīsit," saka tas Kungs. Mīļie, lūgsim un meklēsim to Kungu ar visu savu sirdi un Viņš vienmēr būs atrodams. Viņš meklē ikvienu izsalkušu un izslāpušu dvēseli, tāpēc sāc lūgt jau tagad.
Paldies Kristīgajam Radio par kalpošanu, turpiniet būt par zemes sāli Latvijā."


25.aug.2015 Jānis Sadovskis


18.aug.2015 Baiba Granovska (atkārtojums)


11.aug.2015 Baiba Granovska4.aug.2015 Aija Sniķere 2. daļa (atkārtojums)


28.jūl.2015 Aija Sniķere, 1.daļa (atkārtojums)

Raidījuma "Būsim kopā" veidotāja


21.jūl.2015 Kristers un Agnete Ūdri

"Esam bezgalīgi pateicīgi par iespēju liecināt par Dieva labajiem darbiem mūsu dzīvē. LKR dod iespēju cilvēkiem atvērt savas sirdis Dievam, piedzīvot Dieva klātbūtni ik dienu, ik minūti. Novēlam Dieva svētību jūsu visu darbam! Paldies."


14.jūl.2015 Jānis un Māra Vasiļevski (atkārtojums)


7.jūl.2015 Ojārs Puķītis 2.daļa


30.jūn.2015 Ojārs Puķītis 1.daļa (atkārtojums)

"Paldies Dievam par Latvijas Kristīgo radio, tā ir Dieva balss, Dieva instruments šeit Latvijā. Lai Dievs jūs lieto un paplašina jūsu robežas. Ar Jēzus Kristus mīlestību, brālis Ojārs."


23.jūn.2015 Ieva Ābers (2.daļa) (atkārtojums)


16.jūn.2015 Ieva Ābers (atkārtojums)

"Pateicos Kristīgajam radio un Mairai Ošeniecei par šo vienreizējo iespēju uzrunāt tautu, gan ticīgos, gan neticīgos, un liecināt par mūsu Kunga Jēzus Kristus varenību un žēlastību.
"Piesauc mani, tad es tevi izglābšu." Psalmi 50:15"


9.jūn.2015 Jānis un Māra Vasiļevski


2.jūn.2015 Aiga Rotberga 2.daļa (atkārtojums)


26.mai.2015 Aiga Rotberga (atkārtojums)


19.mai.2015 Dženita Katiša (atkārojums)


12.mai.2015 (atkārtojums)

Iveta Ūzule
""Jūs esat izredzēta cilts, ķēnišķīgi priesteri, svēta tauta, Dieva īpašums, lai jūs paustu Tā varenos darbus, kas jūs ir aicinājis no tumsas Savā brīnišķīgajā gaismā." 1.Pētera 2:6. Paldies, ka mīlat Dievu, sējat sēklu un gatavojat ļaužu sirds augsni."


5.mai.2015

Īpašā intervija:
Raidījuma viesis: Džefrijs Fontāns (Jeffrey Fountain) - "Schuman Centre for European Studies" direktors
Agnese Turkova - tulko


28.apr.2015 (atkārtojums)

Ineta Ginko
"Pateicība Dievam par Latvijas Kristīgo radio! Par katru darbinieku un kalpotāju! Novēlu sludināt vēsti par Jēzu Krustā sisto! Vēl ir laiks... Esiet svētīti!"


21.apr.2015 Anna Suhanova (atkārtojums)


14.apr.2015 Ojārs Puķītis 2.daļa


7.apr.2015 Ojārs Puķītis

"Paldies Dievam par Latvijas Kristīgo radio, tā ir Dieva balss, Dieva instruments šeit Latvijā. Lai Dievs jūs lieto un paplašina jūsu robežas. Ar Jēzus Kristus mīlestību, brālis Ojārs."


31.mar.2015 Anna Suhanova

"Bija prieks šodien būt šeit un liecināt par To, ko mīlu vairāk par visu. Paldies, ka devāt man šādu iespēju! Lai Dievs ir kopā ar jums vienmēr!"


3.mar.2015 Agnese Jaša (2.daļa)

"Klausaities, klausaities uz Mani, tad jums būs daudz laba ko ēst, un jūsu dvēsele atspirdzināsies ar tauku barību! Piegrieziet Man savu ausi un nāciet pie Manis! Uzklausait, tad atspirgs jūsu dvēsele! Es jums celšu mūžīgu derību, tas ir Dāvidam dotais Manas žēlastības apsolījums." Jesajas 55:2-3
Slava un pateicība Dievam par Viņa žēlastību, ka varam dzirdēt Dieva Vārdu caur Kristīgo radio! Lai tas kļūst dzīvs jūsu sirdīs un ikdienā!


24.feb.2015 Agnese Jaša

"Klausaities, klausaities uz Mani, tad jums būs daudz laba ko ēst, un jūsu dvēsele atspirdzināsies ar tauku barību! Piegrieziet Man savu ausi un nāciet pie Manis! Uzklausait, tad atspirgs jūsu dvēsele! Es jums celšu mūžīgu derību, tas ir Dāvidam dotais Manas žēlastības apsolījums." Jesajas 55:2-3
Slava un pateicība Dievam par Viņa žēlastību, ka varam dzirdēt Dieva Vārdu caur Kristīgo radio! Lai tas kļūst dzīvs jūsu sirdīs un ikdienā!


17.feb.2015 Aiga Rotberga 2.daļa

Paldies Kristīgajam radio par dzīvā Dieva Vārda sludināšanu caur vārdiem un mūziku. Jūs esat par lielu svētību mūsu zemei un arī man personīgi. Lai Jums pietiek spēka un drosmes pastāvēt līdz galam, izturēt dažāda veida pārbaudījumus un pieaugt visāda veida bagātībā Kristū Jēzū.


10.feb.2015 Aiga Rotberga

Paldies Kristīgajam radio par dzīvā Dieva Vārda sludināšanu caur vārdiem un mūziku. Jūs esat par lielu svētību mūsu zemei un arī man personīgi. Lai Jums pietiek spēka un drosmes pastāvēt līdz galam, izturēt dažāda veida pārbaudījumus un pieaugt visāda veida bagātībā Kristū Jēzū.


3.feb.2015 Grieta Griba

"Paldies par doto iespēju būt Kristīgajā radio! Vēlu jums svētības šajā darbā, ko veicat, jo ticu, ka tam ir un būs lieli augļi Latvijā un ārpus tās. Lai Dievs svētī!"


27.jan.2015 Lauma Turkova

"Paldies Dievam, ka ir tāds Kristīgais radio, kas var skanēt visā Latvijā. Es ticu, ka šī kalpošana ir nesusi daudz augļus un daudzas dzīves ir mainītas. Novēlu, lai Dieva mīlestība ir katrā radio kolektīva darbiniekā, kas ar šo mīlestību var kalpot tālāk."


20.jan.2015 Alvis Freidenfelds

"Dzenieties pēc Dieva Valstības un Viņa taisnības, tad pārējās lietas tiks piemestas!"


13.jan.2015 Kristaps Āboliņš

"Paldies tieši jums par lielo ieguldījumu Dieva Valstības izplatīšanā Latvijā. Virs zemes tas ir neizmērāmi, taču debesis atklās visu pilnīgi! Novēlu turpināt uzticībā un pazemībā!"


30.dec.2014 Naira Šķone

"Esiet svētīti!"


23.dec.2014 Raimonds Mežiņš


9.dec.2014 Ieva Ābers (2.daļa)

"Pateicos Kristīgajam radio un Mairai Ošeniecei par šo vienreizējo iespēju uzrunāt tautu, gan ticīgos, gan neticīgos, un liecināt par mūsu Kunga Jēzus Kristus varenību un žēlastību.
"Piesauc mani, tad es tevi izglābšu." Psalmi 50:15"


2.dec.2014 Ieva Ābers

"Pateicos Kristīgajam radio un Mairai Ošeniecei par šo vienreizējo iespēju uzrunāt tautu, gan ticīgos, gan neticīgos, un liecināt par mūsu Kunga Jēzus Kristus varenību un žēlastību.
"Piesauc mani, tad es tevi izglābšu." Psalmi 50:15"


25.nov.2014 Marks Ābers


18.nov.2014 Marks Ābers


14.okt.2014

Uldis Rubīns
"Paldies par Kristīgo radio! Pateicos katram, kas šeit strādā! Novēlu Dieva svētības turpmākajā radio darbībā!"


7.okt.2014

Dženita Katiša
"Paldies Dievam, ka bijāt, esat un būsiet! Kristīgais Radio ir mans ikdienas ceļabiedrs un skolotājs. Novēlu augt, pilnveidoties un arī mainīties! Pastāvēs, kas pārmainīsies! Svētības!"


30.sep.2014

Iveta Ūzule
""Jūs esat izredzēta cilts, ķēnišķīgi priesteri, svēta tauta, Dieva īpašums, lai jūs paustu Tā varenos darbus, kas jūs ir aicinājis no tumsas Savā brīnišķīgajā gaismā." 1.Pētera 2:6. Paldies, ka mīlat Dievu, sējat sēklu un gatavojat ļaužu sirds augsni."


23.sep.2014

Ineta Ginko
"Pateicība Dievam par Latvijas Kristīgo radio! Par katru darbinieku un kalpotāju! Novēlu sludināt vēsti par Jēzu Krustā sisto! Vēl ir laiks... Esiet svētīti!"


16.sep.2014

Andris un Lidija Paleji
"Novēlam Latvijas Kristīgajam radio nest Evaņģēlija vēsti vēl ilgi, uzrunāt ticīgo un neticīgo sirdis, viest skaidrību neskaidrās lietās. Lai Dievs svētī visus Kristīgā radio darbiniekus ar veselību un gudrību. Lai Svētais Gars ir klāt katrā raidījumā!"


9.sep.2014

Kitija Baumane
"Paldies jums, ka devāt man iespēju liecināt LKR ēterā! Paldies, ka jūs esat! Dažreiz, kad ir grūti, ieslēdzu kristīgo radio un saņemu Vārdu vai iepriecinājumu. Kaut vēl vairāk cilvēku pieņemtu Jēzu par savu Glābēju. Lai Dievs jūs bagātīgi svētī! Un par visu paldies Dievam! Viņam vienam cieņa, gods un slava!"


2.sep.2014

Aigars Bērziņš - Novēlu Latvijas Kristīgajam radio skanēt katrā Latvijas iedzīvotāja sirdī un, lai šo siržu un to iedvesmoto labo darbu skaits ir tikpat bezgalīgs kā mūsu Kunga mīlestība. Paldies LKR, ka Jūs esat.


8.jūl.2014

Raidijumu vada: Maira Ošeniece
Raidijuma viesis: Inga Skuja un mācītājs Agris Ginko


1.jūl.2014

Raidijumu vada: Maira Ošeniece
Raidijuma viesis: Modris Ozolinkevičs


24.jun.2014 Arnis Irbe (2.daļa)


17.jun.2014 Arnis Irbe


10.jun.2014

Raidijumu vada: Maira Ošeniece
Raidijuma viesis: Lidija Stenlija Morrova (ASV), mācītājs Agris Ozolinkevičs


27.mai.2014

Andris Opengeims - Jēkabpils krievu Vasarsvētku draudzes
„Atklāsme” mācītājs


13.mai.2014

Andris Opengeims - Jēkabpils krievu Vasarsvētku draudzes
„Atklāsme” mācītājs


6.mai.2014

Andris Opengeims - Jēkabpils krievu Vasarsvētku draudzes
„Atklāsme” mācītājs


29.apr.2014 Gunta Matjuhova


22.apr.2014 Gunta Matjuhova


15.apr.2014 Gunta Matjuhova


8.apr.2014 Linda Turkova (turpinājums)


1.apr.2014 Linda Turkova


25.mar.2014

Iveta Škutāne
"Novēlu Jums nekad nepagurt savā darbā, lai sētu ticību, cerību un mīlestību un lai iedrošinātu LKR klausītājus ar vārdiem: "Tiem, kas Dievu mīl, visas lietas nāk par labu."


18.mar.2014

Ausma Ozolinkeviča
"Lai Dieva bazūne skan skaļi un skaidri..."


11.mar.2014

Ausma Ozolinkeviča
"Lai Dieva bazūne skan skaļi un skaidri..."


25.feb.2014

Guna un Jānis Daubes
"Lai Dieva svētība, žēlastība un aizsardzība ir ar Latvijas Kristīgo radio un tā darbiniekiem vienmēr!"


18.feb.2014

Guna un Jānis Daubes
"Lai Dieva svētība, žēlastība un aizsardzība ir ar Latvijas Kristīgo radio un tā darbiniekiem vienmēr!"


11.feb.2014

Roberts Pudže
Liels paldies kristīgajam radio, kas strādā dvēseļu labā, izplatot Dieva gaismu!


4.feb.2014

Roberts Pudže
Liels paldies kristīgajam radio, kas strādā dvēseļu labā, izplatot Dieva gaismu!


28.jan.2014

Sandis Bacāns
Liels paldies par viesmīlību! Novēlu, lai Dievs caur jums svētī visu Latviju!


14.jan.2014

Ruta Bērziņa
Novēlu Kristīgā radio kolektīvam turpināt - lūgt, meklēt, klaudzināt! Un saņemt ikdienas Mannu, atrast iespējas un izaicinājumus, kā arī atvērt tās durvis, kas līdz šim bija slēgtas.