Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

391. Laika Zīmes - Dieva veidota laulība
135. Gaismas ceļš - Brāļu draudžu process Anglijas parlamentā 2.d.
381. Ja Mani ļaudis - Viss no Dieva žēlastības
Atbildes uz klausītāju jautājumiem: „Ko par to saka Bībele” (199.daļa)
373. Kas ir cilvēks? - Maranata


Izdrukai

Arhīvs

Atrasts arhīvā

Sestdienās 10:00

Kas Latvijas Kristīgā radio ēterā skanēja pirms desmit, divdesmit vai - pat nepilniem trīsdesmit gadiem? Ko var atrast Latvijas Kristīgā radio arhīva plauktos? Atklāsim to, kopā pārskatot radio vēsturiskos ierakstus.

Pieteikties uz podcast podcast
Pievienot iTunes

6.aug.2022


30.jūl.2022

Pirms vairāk nekā desmit gadiem raidījumā "Būsim kopā" pie Ingūnas Milleres viesojās Nadežda Sproģe - šodien atskatāmies uz viņas līdzdalīto liecību.


16.jūl.2022

Vienā no senākiem raidījumiem "Celies un staigā" Edīte Tankelsone sarunājās ar Annu un Alenu Merlo no Francijas.


9.jūl.2022

Edītes Tankelsones saruna ar mācītāju Edgaru Maži par to, ko nozīmē - nest citam cita nastas?


2.jūl.2022

Pirms vairāk nekā desmit gadiem tapusi intervija ar Pīteru Danielu no Austrālijas. Viņš savulaik no analfabēta kļuvis par multimiljonāru, savukārt Kristum sācis sekot pēc Billija Grehema evaņģelizācijas sapulces. Pīters Daniels runā par biznesu, ģimeni un ticību. Intervē - Viktorija Slavinska-Kostigova, tulko - Zanda Bomfina Oliveira da Silva.


25.jūn.2022

Edītes Tankelsones saruna ar mācītāju Edgaru Maži par to, ko nozīmē - nest citam cita nastas?


18.jūn.2022

Saruna par tautu un ticību raidījumā "Atver acis" - pie Evas Āleres viesojās Raitis Evamois no Alūksnes, kur atrodas Bībeles muzejs.


11.jūn.2022

Pirms dažiem gadiem tapis raidījuma "Celies un staigā" ieraksts, kurā par Dieva brīnumu savā ģimenē liecina Kārlis un Ruta Lindes, sarunājoties ar Lāsmu Jēgeri.


4.jūn.2022

Pirms pāris gadiem ēterā skanēja raidījums "Dzīvot gaismā", kurā skanēja vairākas spēcīgas liecības par smagām cilvēku dzīvēm, kuras brīnumaini pārveidojis Dievs. Šoreiz atskatīsimies uz raidījuma vadītāja Mihaila Sveiskija sarunu ar Aleksandru Krilovu no Daugavpils.


28.mai.2022

Pirms dažiem gadiem raidījumu "Spogulis" vadīja Aleksejs Timošenko, kopā ar jauniešiem runājot par to, kā būt patiesam Kristus māceklim.


21.mai.2022

Jāņa stāsts, kā Dievs atbrīvoja viņu no atkarības un izglāba no dziļas tumsas - Monikas Kalniņas savulaik vadītā raidījuma "Cerības zīme" ieraksts.


14.mai.2022

Pirms vairāk nekā desmit gadiem ēterā skanēja raidījums "Jā, Tēvs!". Šoreiz iespēja dzirdēt raidījuma vadītāju Elīnas un Jāņa sarunu ar Ēriku - par viņa teikto "jā" Dievam.


7.mai.2022

Raidījumā "Celies un staigā" savulaik skanēja Edītes Tankelsones saruna ar Maiklu Velsu, kurš šobrīd jau aizsaukts mūžībā, bet kura teiktais turpina stiprināt ticībā klausītājus arī šodien. Sarunu tulkoja Ilgvars Vērmelis.


30.apr.2022

Pirms vairākiem gadiem tapis raidījuma "Būsim kopā" ieraksts, kurā par savu dzīvi liecina Pauls Oleksa, sarunājoties ar Aiju Sniķeri.


23.apr.2022

Šoreiz iespēja dzirdēt Edītes Tankelsones sarunu ar Endiju Čembersu no Somijas, kas savulaik skanējusi raidījumā "Celies un staigā".


16.apr.2022

Klausītāju jautājumi par Lieldienām - fragmenti no raidījumiem "Ko par to saka Bībele", kas ierakstīti 2018., 2017. un 2016.gadā.


9.apr.2022

Šoreiz no jauniešu raidījuma "Vēstures veidotāji" arhīva materiāliem atskaņojam interviju ar uzņēmēju Andri Zvanu.


2.apr.2022

Šodien iespēja noklausīties pirms vairāk nekā desmit gadiem raidījumā "Mīlestības trīsstūris" ierakstīto Ilzes Birznieces sarunu ar LKR diktori Egitu Volinsku (Pavlovsku) un viņas vīru par Dieva aicinājumu veidot ģimeni.


26.mar.2022

Pirms vairāk nekā 10 gadiem LKR studijā viesojās Austrālijas evaņģēlists Deivids Smethursts, kurš stāstīja par to, kā dzirdēt Dieva balsi un kāda bijusi viņa kā virskapelāna pieredze Olimpiskajās spēlēs Pekinā. Deividu Smethurstu intervēja Andris Taubers (Suščiks), bet sarunu tulkoja Veronika Martinova.


19.mar.2022

Savulaik LKR ēterā skanēja raidījums "Bibliskā aritmētika", ko vadīja Pēteris un Ina Urtāni. Šoreiz viens no šī raidījuma arhīva ierakstiem - kāpēc ir svarīga lūgšana no rīta, un kā veidot labus ikdienas ieradumus?


12.mar.2022

Ēriks un Ilga Geisleri, astoņu bērnu vecāki no Saldus, līdzdala savas dzīves liecību, kas pirms dažiem gadiem skanēja Viestura Knopkena vadītajā raidījumā "Dodies misijā".


5.mar.2022

Kad pirms vairākiem gadiem raidījumu "Būsim kopā" vadīja Ingūna Millere, tajā par Dieva vadību savā dzīvē liecināja taksometra vadītājs Pērs Alfrēds Rozenbergs-Dīms no Norvēģijas.


26.feb.2022

Šodien iespēja dzirdēt savulaik raidījumā "Dodies misijā" skanējušo liecību, kur par Dievu savā dzīvē stāstīja Nauris Albins. Šobrīd viņa balsi var dzirdēt audio projektā "Bībeles lasījumi", kas pieejams Facebook, Instagram un Youtube.


12.feb.2022

Kādreizējais LKR dīdžejs Andris Suščiks (Taubers) sarunājas ar Matīsu Upīti - par Dieva vadību viņa dzīvē.


5.feb.2022

Šoreiz iespēja dzirdēt vienu no raidījuma "Celies un staigā" senākiem ierakstiem, kurā Edīte Tankelsone sarunājās ar Annu un Alenu Merlo no Francijas.


29.jan.2022

Raidījumā "Cilvēki mums līdzās" savulaik skanēja stāsti par tiem cilvēkiem, kuri atrodas ieslodzījumā vai kalpo ieslodzītajiem. Šoreiz - raidījuma vadītājas Ivetas Škutānes saruna ar Tamāru Krēsliņu par piedošanu.


22.jan.2022

Pirms vairākiem gadiem ēterā skanēja jauniešu organizācijas "History Makers" veidots raidījums "Vēstures veidotāji". Piedāvājam noklausīties vienu no šajā raidījumā ierakstītajām intervijām, kurā Kristaps Āboltiņš sarunājās ar Jevgēņiju un Grietu Gribiem.


15.jan.2022

Pirms vairāk nekā desmit gadiem raidījumā "Būsim kopā" pie Ingūnas Milleres viesojās Nadežda Sproģe - šodien atskatāmies uz viņas līdzdalīto liecību.


8.jan.2022

Pirms astoņiem gadiem raidījumā "Būsim kopā" skanēja Vinetas Mozumačas liecība, ko uzklausīja Aija Sniķere.


20.nov.2021

Pirms vairākiem gadiem ēterā skanēja Latvijas Cietumu kapelānu asociācijas veidots raidījums "Zemes sāls". Šoreiz iespēja noklausīties Ingrīdas liecību, ko uzklausīja Raitis Evamois.


13.nov.2021

Valsts svētku noskaņās, atskatoties uz raidījumu "Mūsu himnai 100", atskaņojam Mārtiņa Dongas sarunu ar vēstures doktoru un Brāļu draudzes misijas Latvijā vadītāju Gundaru Ceipi.


6.nov.2021

Šodien skan pirms vairāk nekā 10 gadiem ierakstīta Ingūnas Laufmanes saruna ar doktoru A. L. Gilu - par to, kā Dievs viņu dziedināja un vadīja tālāk dziedināšanas kalpošanā.


30.okt.2021

Noslēdzot mēnesi ilgās raidījuma "Celies un staigā" 25 gadu jubilejas svinības, šodien ēterā skan vēl viena intervija no sī raidījuma vēsturiskajiem ierakstiem. Tā ir Edītes Tankelsones saruna ar Mariju Esperanci no Beļģijas.


23.okt.2021

Raidījuma "Celies un staigā" jubilejas mēnesī skan vēl viens no šī raidījuma senākiem arhīva ierakstiem - Edītes Tankelsones saruna ar Georgiju Šumeru.


16.okt.2021

16.oktobrī aprit tieši 25 gadi, kopš LKR ēterā skan raidījums "Celies un staigā". Pateicoties Dievam par šo žēlastības laiku, atskaņojam vienu no īpašām šī raidījuma intervijām, kurā Edīte Tankelsone runā ar Maiklu Velsu, kurš šobrīd jau aizsaukts mūžībā, bet kura teiktais turpina stiprināt ticībā.


9.okt.2021

Sagaidot raidījuma "Celies un staigā" 25 gadu jubileju, šodien skan viens no šī raidījuma senākiem arhīva ierakstiem - Edītes Tankelsones saruna ar Karlu Mihaelu Tahusu no Dānijas.


2.okt.2021

Oktobrī aprit 25 gadi, kopš LKR ēterā skan raidījums "Celies un staigā". Svinot jubileju, šomēnes ēterā atskaņosim vairākus no šī raidījuma vēsturiskajiem ierakstiem. Šoreiz - Edītes Tankelsones saruna ar Endiju Čembersu no Somijas.


25.sep.2021

Noslēdzot arhīva ierakstu ciklu par veselīgu dzīvesveidu no Adventistu Vispasaules radio ierakstiem, šodien raidījuma centrā kuņģa veselība un cukura lietošana. Baibas Kreitenbergas un Elitas Lapiņas stāstītais ir ierakstīts radio studijā pirms vairāk nekā 20 gadiem, bet aktuāls joprojām.


18.sep.2021

Kāda ir kustību nozīme veselībā, un kāda ir ķermeņa un prāta saistība? Par to dzirdēsiet pirms vairāk nekā 20 gadiem tapušos raidījuma "Adventistu Vispasaules radio" ierakstos.


11.sep.2021

Turpinot veselīgā dzīvessveida tematiku, atskaņojam pirms 25 gadiem raidījumā "Adventistu Vispasaules radio" tapušus ierakstus, kuros stāstīts par acu un zobu veselību.


4.sep.2021

Sākoties jaunai sezonai, raidījumā "Atrasts arhīvā" seni ieraksti no LKR pirmssākumiem - raidījuma "Adventistu Vispasaules radio" fragmenti, kas tapuši pirms 25 gadiem un kuros stāstīts par veselīga dzīvesveida pamatprincipiem, kas joprojām aktuāli arī šodien.


21.aug.2021

Pirms vairāk nekā 10 gadiem LKR studijā viesojās Austrālijas evaņģēlists Deivids Smethursts, kurš stāstīja par to, kā dzirdēt Dieva balsi, kā veidot personīgas attiecības ar Kristu un - kāda bijusi viņa kā virskapelāna pieredze Olimpiskajās spēlēs Pekinā. Deividu Smethurstu intervēja Andris Taubers (Suščiks), bet sarunu tulkoja Veronika Martinova.


14.aug.2021

"Bibliskā aritmētika" ir raidījums, ko savulaik LKR ēterā vadīja Pēteris un Ina Urtāni. Šoreiz viens no šī raidījuma arhīva ierakstiem - kāpēc ir svarīga lūgšana no rīta, un kā veidot labus ikdienas ieradumus?


7.aug.2021

Ēriks un Ilga Geisleri, astoņu bērnu vecāki no Saldus, līdzdala savas dzīves liecību, kas pirms dažiem gadiem skanēja Viestura Knopkena vadītajā raidījumā "Dodies misijā".


31.jūl.2021

Andis Jašs, Deivida Vilkersona skolas absolvents, dalās ar savu liecību, kas savulaik skanēja Aijas Sniķeres vadītajā raidījumā "Būsim kopā".


24.jūl.2021

Savulaik Latvijas Kristīgā radio ētera programmā bija raidījums "Mīlestības trīsstūris". Pirms desmit gadiem tajā skanēja Ilzes Birznieces intervija ar LKR diktori Egitu Volinsku (Pavlovsku) un viņas vīru par Dieva aicinājumu veidot ģimeni.


10.jūl.2021

Iespēja atskatīties uz raidījumu "Būsim kopā", kad to vadīja Ingūna Millere - pirms vairākiem gadiem ierakstīta saruna ar taksometra vadītāju Pēru Alfrēdu Rozenbergu-Dīmu no Norvēģijas.


26.jūn.2021

Pirms pieciem gadiem LKR programmā skanēja jauniešu raidījums "Vēstures veidotāji" - šoreiz no arhīva materiāliem atskaņojam interviju ar uzņēmēju Andri Zvanu.


19.jūn.2021

Jāņa stāsts, kā Dievs atbrīvoja viņu no atkarības un izglāba no dziļas tumsas - Monikas Kalniņas savulaik vadītā raidījuma "Cerības zīme" ieraksts.


12.jūn.2021

Turpinājums pirms 15 gadiem raidījumā "Būsim kopā" ierakstītajai Santas Lasmanes-Radzilavičas sarunai ar Edvīnu Jansonu.


5.jūn.2021

Pirms 15 gadiem raidījumu "Būsim kopā" vadīja Santa Lasmane-Radzilaviča, un tolaik ēterā izskanēja ļoti spēcīga liecība, kurā Edvīns Jansons stāsīja par dziedināšanu.


29.mai.2021

Pirms dažiem gadiem raidījumu "Spogulis" vadīja Aleksejs Timošenko, kopā ar jauniešiem runājot par to, kā būt patiesam Kristus māceklim.


22.mai.2021

Pirms pāris gadiem ēterā skanēja raidījums "Dzīvot gaismā", kurā skanēja vairākas spēcīgas liecības par smagām cilvēku dzīvēm, kuras brīnumaini pārveidojis Dievs. Šoreiz atskatīsimies uz raidījuma vadītāja Mihaila Sveiskija sarunu ar Aleksandru Krilovu no Daugavpils.


15.mai.2021

Pirms 12 gadiem ēterā skanēja raidījums "Agape", ko vadīja Māra Sadovska. Šoreiz atskats uz interviju ar Kānas ģimeņu brālības vadītājiem Latvijā - Andi un Olitu Smilgām.


1.mai.2021

Pirms gada tapušais raidījums '"Mūsu himnai 100" - Mārtiņa Dongas saruna ar vēsturnieku Pēteri Plakanu.


24.apr.2021

Viktorijas Slavinskas-Kostigovas saruna ar misionāru un grāmatas "Miera bērns" autoru Donu Ričardsonu, kurš, riskējot ar savu dzīvību, devās sludināt Labo Vēsti sovi ciltij Jaungvinejas džungļos.


17.apr.2021

Andris Suščiks (Taubers) sarunājas ar Matīsu Upīti - par Dieva vadību viņa dzīvē.


10.apr.2021

Raidījums "Jā, Tēvs!" ēterā skanēja pirms 12 gadiem. Šoreiz iespēja dzirdēt raidījuma vadītāju Elīnas un Jāņa sarunu ar Ēriku - par viņa teikto "jā" Dievam.


3.apr.2021

Klausītāju jautājumi par Lieldienām - fragmenti no raidījumiem "Ko par to saka Bībele", kas ierakstīti 2018., 2017. un 2016.gadā.


27.mar.2021

Kā amerikānis dzīvo Latvijā? Saruna ar mūziķi un misionāru Deividu Maiklu Kariljo no raidījuma "Dodies misijā" arhīva.


20.mar.2021

Latvijas simtgadi svinot, raidījumā "Atver acis" pie Evas Āleres viesojās Raitis Evamois no Alūksnes - pilsētas, kurā atrodas Bībeles muzejs. Saruna par tautu un ticību.


13.mar.2021

Radio Svētdienasskola LKR ēterā skan jau kopš radio pirmssākumiem. Parasti skolotāja Iveta ar bērniem tiekas pirmdienu vakaru tiešraidēs, bet šoreiz - iespēja sestdienas rītā noklausīties pirms vairākiem pavasariem tapušu raidījumu par Sējēju un Dieva Vārda sēklu.


6.mar.2021

Saruna ar bērnu grāmatu autori Ievu Samausku, kas tieši pirms pieciem gadiem ierakstīta raidījumam "Dodies misijā".


27.feb.2021

Ir izdota jauna kristīgās dzejas grāmata "Tā Kunga dotais Vārds", kuras autore ir Līna Kempe. Pirms diviem gadiem viņas liecība skanēja Aijas Sniķeres vadītajā raidījumā "Būsim kopā" divās daļās. Šoreiz - fragments no šīs intervijas.


20.feb.2021

Pirms dažiem gadiem tapis raidījuma "Celies un staigā" ieraksts, kurā par Dieva brīnumu savā ģimenē liecina Kārlis un Ruta Lindes, sarunājoties ar Lasmu Jēgeri.


13.feb.2021

Pirms vairākiem gadiem tapis raidījuma "Būsim kopā" ieraksts, kurā par savu dzīvi liecina Pauls Oleksa, sarunājoties ar Aiju Sniķeri.


30.jan.2021

Edītes Tankelsones saruna ar mācītāju Edgaru Maži par to, ko nozīmē - nest citam cita nastas?


23.jan.2021

Pirms vairak nekā desmit gadiem tapusi intervija ar Pīteru Danielu no Austrālijas. Viņš savulaik no analfabēta kļuvis par multimiljonāru, savukārt Kristum sācis sekot pēc Billija Grehema evaņģelizācijas sapulces. Pīters Daniels runā par biznesu, ģimeni un ticību. Intervē - Viktorija Slavinska-Kostigova, tulko - Zanda Bomfina Oliveira da Silva.


16.jan.2021

Šogad Latvijā svinam 30 gadus kopš Barikādēm.
Raidījumā atskatāmies uz raidījumu "Aktuāla Diskusija", kurā pirms pieciem gadiem LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs sarunājās ar Andaru Ignacu un Mārtiņu Zeimani par tematu "25 gadi pēc Barikādēm. Ko tālāk?"


9.jan.2021

Savulaik LKR ēterā skanēja raidījums "Cilvēki jums līdzās", kas stāstīja par tiem cilvēkiem, kas atrodas ieslodzījuma vietās vai kalpo ieslodzītajiem. Šoreiz spēcīga liecība par piedošanu. Raidījuma vadītāja Iveta Škutāne sarunājās ar Tamāru Krēsliņu.


2.jan.2021

Aizvadītajā gadā Romas katoļu baznīcas kardināls Jānis Pujats nosvinēja savu 90.dzimšanas dienu. Šoreiz iespēja noklausīties 2015.gada pavasarī tapušu vēsturisku ierakstu, kurā LKR prezidents Tālivaldis Tābergs sarunājas ar kardinālu Jani Pujatu.


19.dec.2020

Vēsturisks fragments no svētku programmas, kas ēterā skanēja tieši pirms desmit gadiem, 2010.gada 22.decembrī, svinot LKR 17.gadadienu. Studijā bija LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs, DJ Mārtiņš Kalējs un DJ Andris Magazeins, kā arī notika īpaša sazvanīšanās ar ASV dzīvojošu radio atbalstītāju.


12.dec.2020

Vēsturiskais raidījums "Kristus mūzikā" šosezon atgriezies LKR ēterā, bet tā pirmssākumi meklējami pirms daudziem gadiem. Kāds ir mācītāja Ulda Liepiņa stāsts par šo raidījumu? Kā šis raidījums iepriekš skanējis tieši Adventa laikā?


5.dec.2020

Gada tumšākajā laikā atskatāmies uz vienu no LKR vēsturē gaišākajiem raidījumiem - vārda tiešajā nozīmē, jo šoreiz ēterā skanēs fragmenti no savulaik klausītāju ļoti iemīļotā raidījuma "Gaisma nakts tumsā", ko veidoja adventistu draudžu kapotāju komandas.


28.nov.2020

Pirms pieciem gadiem raidījumā "Dodies misijā" skanēja liecība, kur par Dievu savā dzīvē stāstīja Nauris Albins. Savukārt šoruden viņa balsi var dzirdēt jaunā audio projektā "Apustuļu Vēstules".


21.nov.2020


14.nov.2020

Pirms 13 gadiem tapusi intervija ar Valsts prezidenta amata kandidātu Valdi Zatleru.
Ar viņu sarunājās LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs.


7.nov.2020

Raidījuma "Atrasts arhīvā" otrā sērija ļaus atskatīties uz savulaik ļoti iemīļoto raidījumu "Vērtību Rīga", ko veidoja viena no Latvijas Kristīgā radio dibinātāju komandas dalībniecēm - žurnāliste Sendija Burka.
Pirms dažiem gadiem "Vērtību Rīgā" Vita Dreijere no Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes draudzes stāstīja par Bāreņu svētdienu, kas Latvijas draudzēs šogad notiks jau septīto reizi.
Savukārt sadaļā "Ticības stāsti" reiz viesojās Agnese Nazareca no draudzes "Prieka Vēsts", stāstot arī par biznesu, bērniem un brīvdienām.


31.okt.2020

Intervija ar ģimeņu konsultantu Kārsonu Pārsonu no ASV.
Ar viņu sarunājās tā laika LKR programmas direktore Viktorija Slavinska-Kostigova un dīdžejs Andris Suščiks (Taubers), savukārt no angļu valodas tulkoja Zigmārs Atvars.