Laulība - laimīgi līdz mūža galam?

Pirmdienās 19:00
Trešdienās 01:00 atkārtojums

Kas laulību dara vāju un - kas stipru? Daudzi laulātie pāri iziet cauri smagām krīzēm, kādi - kopā diemžēl nepaliek. Iemesli krīzēm ir pārsteidzoši daudz -  finanses, identitātes meklējumi, veselības sarežģījumi, depresijas, atkarības, sānsoļi, komunikācijas trūkums, pagātnes bagāža un vēl. Kā tikt abiem galā, kā nesalūzt un kā palikt kopā līdz sirmam vecumam? Projekts “Laulība-laimīgi līdz mūža galam?” piedāvā radio raidījumus, kur ir iespēja dzirdēt Latvijas laulāto pāru atklātu pieredzi par savām attiecībām un ticības nozīmi laulības ikdienā. Projekts tapis sadarbībā ar biedrību “Asociācija Ģimene”. Klausītāju atsauksmes un komentārus labprāt gaidīsim - musulauliba@gmail.com

Dzintars un Ieva Osemļjaki

Dzintars un Ieva Osemļjaki

Lejupielādēt Klausīties

Osemļjaku pāris laulībā ir jau 20 ar pusi gadus. Viņi saka - ka katru reizi, kad izvēlas otram piedot, tā ir izvēle, kurā atkal izvēlas otru. Viņi gatavi dalīties savā pieredzē, kā saskatīt ceļus piedošanai, ko iesākt ar dzīves posmu, kurā, šķiet, ir pazaudēts viss. Savā laulībā izgājuši cauri lielai finansu krīzei un pat mājokļa zaudējumam. Kā kļūt par stiprāku laulību pēc šādas pazemības skolas?

Andris un Velga Gailīši turpinājums

Andris un Velga Gailīši turpinājums

Lejupielādēt Klausīties

Sarunas turpinājums ar Andri un Velgu Gailīšiem no Cēsu novada. Atklāts stāsts par krīzes pārvarēšanu, kurā tika piedzīvota gan sievas gudrība paklausīt Dievam, gan vīra drosme meklēt padomus Laulāto kursā. Kāpēc abi izlēma nostiprināt vēlreiz attiecības īpašā ceremonijā, kā sieva iemācījās dot vārdu biežāk vīram un vai vecumdienās abi jūtas tikpat skaisti viens otra acīs, kā jaunībā?

Andris un Velga Gailīši

Andris un Velga Gailīši

Lejupielādēt Klausīties

Pirmā saruna būs ar 41 gadu laulībā esošajiem Andri un Velgu Gailīšiem no Cēsu novada. Viņi dalīsies par savu attiecību pieredzi, kurā gandrīz izšķīrās. Iemesli laulības krīzei katram bija savi - vīrs pēc slimības jutās nevienam nevajadzīgs, bet sievai likās, ka viņa vairs nav mīlēta. Šodien abi ir pārliecināti, ka krīzē nevajag sasteigt lēmumus, vajag nogaidīt, jo Dievs noteikti var iedot iespējas visu salabot.

Raidījuma vadītāji

  • Rihards Kostigovs Rihards Kostigovs
  • Viktorija Kostigova Viktorija Kostigova