Teici To Kungu

Trešdienās 18.00
Ceturtdienās 00.00 atkārtojums

Rīgas Sv. Marka draudzes mācītāja svētapceres par dažādām Bībeles grāmatām un vēstulēm, brīdinājums par nevērību pret Dieva Vārda nopietno nozīmi mūsu dzīvēs un iedrošinājums paklausīt Dieva Vārda taisnībai.

Uldis Rožkalns: "Atceros, kādreiz "Vakara svētbrīži" bija stundu gari. Tad tie palika 30 minūtes. Par to es biju ļoti noskumis. To laikam Tālis redzēja, un vienā otrdienā viņš man teica, lai izdomāju, par ko runāt, un es dabūšu pusstundu ētera laiku.Mani iepriecina iespēja liecināt par Dievu, runāt, pamatojoties Dieva Vārda patiesībā, un vēl mani iepriecina iespēja darboties tieši Latvijas Kristīgajā radio."
 

JESAJAS 31:1-3

JESAJAS 31:1-3

Lejupielādēt Klausīties

Dievs brīdina no, ja tā var teikt, paļaušanās uz paļāvību, kad dodamies uz Ēģipti pēc palīdzības un esam paļāvības pilni, bet tā nav (Vārdā pamatota) paļāvība uz to Kungu un paklausība Viņam.

LŪKAS 23:17-25

LŪKAS 23:17-25

Lejupielādēt Klausīties

Klusajā nedēļā bija arī skaļa kliegšana un dedzīgas lūgšanas, lai ... atlaistu slepkavu, bet Jēzu sistu krustā. Vai ļoti bieži arī tagad nenotiek tas pats?

JEREMIJAS 17:5-8

JEREMIJAS 17:5-8

Lejupielādēt Klausīties

Vai nevar būt tā, ka sēžam savā vietā baznīcas solā, esam konfesionālajā pārliecībā, bet sirds atkāpjas no Tā Kunga? Par to un daudz ko citu runāsim šai raidījumā.

MARKA  8:31-38

MARKA 8:31-38

Lejupielādēt Klausīties

Vecais Ādams (citiem vārdiem runājot - sātans) mēģina okupēt Pēteri un līdzīgi gribēs okupēt arī mūs. Jēzus glābj Pēteri, un grib glābt no mums, bet vai mēs ļaujam Jēzum sevi glābt?

JONAS 2

JONAS 2

Lejupielādēt Klausīties

Jona lielās zivs vēderā. Vai esam piedzīvojuši, ko līdzīgu? Ja tā, tad kāpēc esam nonākuši šai situācijā, un, ko mums vajadzētu darīt? Atbildi sniedz Dieva Vārds.

JEREMIJAS 2:1-9

JEREMIJAS 2:1-9

Lejupielādēt Klausīties

Dievs pavēl Jeremijam kliegt Jeruzālemei ausīs... Kas ir šī svarīgā vēsts, kas kliegtin jākliedz? Vai Tas Kungs tagad Savā Garā un Vārda patiesībā, nekliedz mūsu ausīs? Par to runāsim šai svētapcerē.

Raidījuma vadītāji

  • Uldis Rožkalns Uldis Rožkalns