Teici To Kungu

Trešdienās 18.00
Ceturtdienās 00:00 atkārtojums

Rīgas Sv. Marka draudzes mācītāja svētapceres par dažādām Bībeles grāmatām un vēstulēm, brīdinājums par nevērību pret Dieva Vārda nopietno nozīmi mūsu dzīvēs un iedrošinājums paklausīt Dieva Vārda taisnībai.

Uldis Rožkalns: "Atceros, kādreiz "Vakara svētbrīži" bija stundu gari. Tad tie palika 30 minūtes. Par to es biju ļoti noskumis. To laikam Tālis redzēja, un vienā otrdienā viņš man teica, lai izdomāju, par ko runāt, un es dabūšu pusstundu ētera laiku.Mani iepriecina iespēja liecināt par Dievu, runāt, pamatojoties Dieva Vārda patiesībā, un vēl mani iepriecina iespēja darboties tieši Latvijas Kristīgajā radio."
 

LŪKAS 13:22-28

LŪKAS 13:22-28

Lejupielādēt Klausīties

Jēzus atgādina, ka var būt MŪŽĪGI PAR VĒLU, skatā uz mūsu mūžīgo dzīvību Godībā vai nonākšanu pazušanā. Par to arī šoreiz runāsim.

1.PSALMS

1.PSALMS

Lejupielādēt Klausīties
Daudzkārt esam runājuši par diviem dzīves ceļiem, no kuriem vienu agrāk vai vēlāk mērojam. Labi, ka Jēzus arī šai gadu mijas periodā atgādina, ka Viņš un tikai Viņš ir CEĻŠ, PATIESĪBA UN DZĪVĪBA.
86.PSALMS

86.PSALMS

Lejupielādēt Klausīties

Ļoti var būt, ka šajā ārēji priekpilnajā Adventa laikā savās sirdīs  tomēr jūtamies bēdīgi un nabagi. Tad lūgsim kopā ar 86.psalma autoru, lai Tas Kungs iepriecina sava kalpa dvēseli.

Raidījuma vadītāji

  • Uldis Rožkalns Uldis Rožkalns