Teici To Kungu

Trešdienās 18.00
Ceturtdienās 00:00 atkārtojums

Rīgas Sv. Marka draudzes mācītāja svētapceres par dažādām Bībeles grāmatām un vēstulēm, brīdinājums par nevērību pret Dieva Vārda nopietno nozīmi mūsu dzīvēs un iedrošinājums paklausīt Dieva Vārda taisnībai.

Uldis Rožkalns: "Atceros, kādreiz "Vakara svētbrīži" bija stundu gari. Tad tie palika 30 minūtes. Par to es biju ļoti noskumis. To laikam Tālis redzēja, un vienā otrdienā viņš man teica, lai izdomāju, par ko runāt, un es dabūšu pusstundu ētera laiku.Mani iepriecina iespēja liecināt par Dievu, runāt, pamatojoties Dieva Vārda patiesībā, un vēl mani iepriecina iespēja darboties tieši Latvijas Kristīgajā radio."
 

FILIPIEŠIEM 1:27-30

FILIPIEŠIEM 1:27-30

Lejupielādēt Klausīties
Vai esam un paliekam vienprātībā, cīnīdamies par evaņģēlija ticību? Velns piedāvā ekumēnes un liberālteoloģijas pazudinošo vienprātību. Kāda ir mūsu izvēle?
25.PSALMS 1-10

25.PSALMS 1-10

Lejupielādēt Klausīties
Dāvids atgādina, ka tie, kas gaida uz To Kungu, nekad nepaliek  kaunā, bet kaunā paliek tie, kas VIEGLPRĀTĪGI To Kungu atstāj. Par  to un daudz ko citu runāsim šai raidījumā, aplūkojot 25.psalmu.
32.PSALMS: 10-11

32.PSALMS: 10-11

Lejupielādēt Klausīties

Dāvids atgādina arī mums par pastāvīgu prieka iemeslu un neizsīkstošu prieka avotu – TO KUNGU. Par to un daudz ko citu runāsim šai raidījumā.

ROMIEŠIEM 8:1

ROMIEŠIEM 8:1

Lejupielādēt Klausīties

Ko nozīmē būt Jēzū un Kristū, un kā saprast Dieva apsolījumu Saviem  bērniem, ka nebūs nekādas pazudināšanas? Par to runāsim šai raidījumā.

100.PSALMS

100.PSALMS

Lejupielādēt Klausīties

Dieva Vārds aicina allaž pateikties Tam Kungam. Kā to realizēt ļoti praktiski savā dzīvē? Par to runāsim šai raidījumā.

Raidījuma vadītāji

  • Uldis Rožkalns Uldis Rožkalns