Teici To Kungu

Trešdienās 18.00
Ceturtdienās 00:00 atkārtojums

Rīgas Sv. Marka draudzes mācītāja svētapceres par dažādām Bībeles grāmatām un vēstulēm, brīdinājums par nevērību pret Dieva Vārda nopietno nozīmi mūsu dzīvēs un iedrošinājums paklausīt Dieva Vārda taisnībai.

Uldis Rožkalns: "Atceros, kādreiz "Vakara svētbrīži" bija stundu gari. Tad tie palika 30 minūtes. Par to es biju ļoti noskumis. To laikam Tālis redzēja, un vienā otrdienā viņš man teica, lai izdomāju, par ko runāt, un es dabūšu pusstundu ētera laiku.Mani iepriecina iespēja liecināt par Dievu, runāt, pamatojoties Dieva Vārda patiesībā, un vēl mani iepriecina iespēja darboties tieši Latvijas Kristīgajā radio."
 

2. TIMOTEJAM 4:1-8

2. TIMOTEJAM 4:1-8

Lejupielādēt Klausīties

Tas Kungs atgādina, ka būs laiks, kad DIEVA VĀRDA PATIESĪBAS VESELĪGĀ MĀCĪBA liksies nepanesama. Vai šis laiks nav jau atnācis? Par to runāsim šai raidījumā.

HOZEJAS 9:1-3

HOZEJAS 9:1-3

Lejupielādēt Klausīties

Tas Kungs ļoti bieži aicina uz prieka pilnu paļāvību, bet var būt tā, ka Dievs saka Izraēlim un arī mums: "NEPRIECĀJIES, IZRAĒL!". Vai tiešām šis brīdinājums skar arī mūs? Par to runāsim šai raidījumā.

ROMIEŠIEM 5:1-5

ROMIEŠIEM 5:1-5

Lejupielādēt Klausīties

Dieva žēlastības pilnā gādība. Vai par to domājot, nereti nekļūdāmies un nepārprotam žēlastības jēdzienu? Kā allaž meklēsim atbildi Dieva Vārdā.

PSALMI 36:8-12

PSALMI 36:8-12

Lejupielādēt Klausīties

Raksti atgādina par brīnišķīgo Dieva žēlastību, bat vai mēs nākam pie Tā Kunga, lai žēlastību saņēmuši, tajā arī paliktu? Par to runāsim šīs dienas raidījumā.

Raidījuma vadītāji

  • Uldis Rožkalns Uldis Rožkalns