Tikšanās ar klausītājiem

Otrdienās 12:00
Otrdienās 22:00 atkārtojums 

Tikšanās ar Latvijas Kristīgā Radio klausītājiem.
 

Aivis Pijols

Aivis Pijols

Lejupielādēt Klausīties

Paldies Kristīgajam radio par darbu, jo tas ir ļoti svarīgi it īpaši tiem, kas ir ticības sākumā, un kam ir daudz jautājumu. Un es ticu un pats esmu piedzīvojis kā Dievs runā caur Kristīgā radio raidījumu vadītājiem, dalībniekiem. Lai Dievs svētī un vada Kristīgo radio!

Ilze Jackune

Ilze Jackune

Lejupielādēt Klausīties

Paldies LKR par Dieva darbu! Paldies par Glābjošo vēsti, ko dalāt. Milzīgs paldies par uzaicinājumu liecināt, tā bija liela svētība un stiprinājums man un ceru, ka vēl kādu sirdi sasniegs. Lai Dievs svētī Latvijas Kristīgo radio!

Marta Līdeka

Marta Līdeka

Lejupielādēt Klausīties

Dieva svētību visā jūsu darbā - Dieva darbā, ko jūs darāt! Jūsu darbs ir neizmērāmi brīnišķīgs, jo ar jums ir Dievs! To ļoti var just, ejot pie jums! Lai jūsu "mājvietā" vienmēr ir Dievs un Viņa brīnišķīgā vadība, tāpt arī ikkatra jūsu sirsniņa! Kamēr vien esam šeit uz Dieva brīnišķīgi radītās pasaules!

Inga Ķierpe

Inga Ķierpe

Lejupielādēt Klausīties

"Manā mutē Viņš lika jaunu dziesmu, slavas dziesmu mūsu Dievam. Daudzi to dzirdēs, viņus pārņems bijība, un viņi sāks ticēt Tam Kungam. Svētīgs tas cilvēks, kas savu cerību liek uz To Kungu, kas nepievēršas lepniem, nedz tinas ar melkuļiem! Lieli ir Tavi darbi, Kungs mans Dievs, ko Tu mūsu labad esi darījis, un diženas ir Tavas svētības pilnās domas par mums! Taviem brīnumiem un padomiem nav nekā līdzīga. Kad pūlos tos izteikt un pasludināt, es nespēju tos saskaitīt." /Psalmi 40:4-6/

Kristīgais radio runā,
slavē un pielūdz,
gavē un klusē.
Ik dienas tas atgādina -
Vai esi dzīvības
vai nāves pusē?
No rīta līdz vakaram
Dieva Vārds
viscaur tajā pulsē.
Pasaule vēl domā -
būt vai nebūt -
viens pats jautājums.
Cits par citu tukšāks
ir atbildes prātojums.
Kā maza glābšanas stacija
tevi uzrunā radio:
"Kam ausis dzirdēt,
tas lai dzird!"

Salvis Skopans

Salvis Skopans

Lejupielādēt Klausīties

Paldies, ka LKR ir bijis labs ceļa biedrs man un ģimenei, no ticības ceļa sākuma. "Viņš pats nebija gaisma, bet nāca, lai liecinātu par gaismu." (Jņ. 1:8) Lai katrs raidījuma viesis ir par stiprinājumu un gaismu. Palieciet par gaismu!

Inga Akmene

Inga Akmene

Lejupielādēt Klausīties

Paldies Dievam par Latvijas Kristīgo radio, par iespēju liecināt, kā Dievs mainījis manu dzīvi. Lai Dievs turpina svētīt LKR un katru sirdi, kas tur darbojas. Lai Labā Vēsts tiek pasludināta visā pasaulē. Paldies jums!

Juliāna Sniķere

Juliāna Sniķere

Lejupielādēt Klausīties

Paldies par Latvijas Kristīgo radio. Par katru vienu kalpotāju. Paldies, ka esat un kalpojat Dievam ar visu sirdi. Šis radio ir man par lielu svētību. Lai Dieva darbi šajā namā nekad nebeidzas. Esiet svētīti!

Ilona Krūmiņa

Ilona Krūmiņa

Lejupielādēt Klausīties

Paldies Dievam un jums par Kristīgo radio! Paldies, ka jūs esat! Paldies par nesavtīgo kalpošanu! Paldies par Dzīvo Vārdu! Paldies par patiesību, mīlestību un dzīvību! Lai Dievs jūs Svētī un pasargā!

Raidījuma vadītāji

  • Kristīna Soloha Kristīna Soloha
  • Inga Skuja Inga Skuja