Vērtību kompass

Ceturtdienās 18.00
Sestdienās 01:00 atkārtojums

Raidījums "Vērtību kompass" ir paredzēts jauniešiem, kā arī cilvēkiem, kuri ir nesen kļuvuši par kristiešiem.

Tajā tiks apskatītas tēmas, kuras palīdz izprast Dieva gribu katra dzīvei mūsdienu pasaulē. Tāpat tiks runāts par jauniešiem aktuāliem tematiem - gan garīgiem, gan praktiskiem ikdienas dzīves aspektiem.

Klausītāji ir aicināti piedalīties raidījuma veidošanā, sūtot savus jautājumus, ierosinājumus un atsauksmes šeit.

Brīvs no verdzības un atkarībām

Brīvs no verdzības un atkarībām

Lejupielādēt Klausīties

Par to kāpēc ļaunajam ir izdevīgi turēt tevi atkarībās un grēkā. Ļaunums mīl vājus, nespējīgus, grēkā ieslīkušus kristiešus, jo tie var maz ko iesākt Dieva valstībai. Ja tu cīnies ar grēku un atkarībām, tad šis raidījums ir par to, kā no tām atbrīvoties. Dzīvo pilnvērtīgu un Dievam tīkamu dzīvi. Ļauj viņam tevi lietot!

Moderna kristietība

Moderna kristietība

Lejupielādēt Klausīties

Kas tieši ir kristietība? Mēs esam sava laika auglis un nereti neredzam kādas lietas mūsu ticības dzīvē. Kas ir mūsdienu kristiešu aklā zonā? Raidījumā tiks runāts par to, kas raksturo kristieti, kas tieši ir ticība Kristum, kā arī par Jēzu un toleranci un Bībeles Vārda nozīmīgumu mūsdienās.

"Vēlos darboties, bet nevaru izkāpt no gultas"

"Vēlos darboties, bet nevaru izkāpt no gultas"

Lejupielādēt Klausīties

Trešā daļa raidījumu sērijai par darbu un aicinājumu. Par depresiju un slinkumu. Par to kāpēc ir grūti darīt kādas lietas. Kas ir depresijas cēloņi un kā tikt galā ar depresiju un slinkumu un iegūt motivāciju. Par to kā neizniekot savu dzīvi īslaicīgas baudas un prieka meklējumos.

Aicinājums, darbs, Dieva gādība

Aicinājums, darbs, Dieva gādība

Lejupielādēt Klausīties

Kāds ir tavas dzīves aicinājums? Kā atrast to un, kā Dievs darbojas šinī pasaulē? Darbs ir katra cilvēka dzīves sastāvdaļa. Ko Dievs sagaida no mums ikdienā un mūsu darba? Kā Dievs rūpējas par saviem bērniem?

Raidījuma vadītāji

  • Ronalds Svarups Ronalds Svarups