Vīri Runā

Ceturtdienās 17:15
Ceturtdienās 23:00 atkārtojums

Vīrieša būtība nav jāizgudro no jauna. Tā nav jāveido no viedokļiem, pieredzes, filmām, sajūtām vai pat empīriskiem pierādījumiem. Vīrieša etalons ir jau uzrakstīts Dieva Vārdā, un no tā nevajadzētu atkāpties.

Daudzi kristieši atmet vienīgo patiesību un sāk meklēt atlernatīvus celus, kas tuvāki emocijām, sajūtām un citu pieredzei. Bet patiesība ir nemainīga, un mūsu uzdevums ir mainīt sevi, lai līdzinātos patiesībai un tiektos pēc tās, nevis patiesību locīt pēc sava prāta, lai tā būtu ērta mums.

Velns grib vīriešus pievilt, tāpēc Kristus vīrišķīguma etalons tiek sagrozīts. Mūsdienās Jēzu mēģina padarīt delikātu un maigu, Viņš nereti tiek parādīts kā neizlēmīgs, mīkstčaulīgs, tāds, kas padodas bez cīņas, tāpēc vīriešiem Viņš kļūst tāls un svešs. Ikvienam vīrietim ir vajadzīgs stingrs, drosmīgs, nelokāms un varonīgs paraugs, kam līdzināties. Un patiesībā Jēzus tieši tāds arī bija!

Varavīksne vai loks

Varavīksne vai loks

Lejupielādēt Klausīties

Šodien karš ir garīgā telpā un tas ir īsts. Uz spēles ir likta gan mūsu, gan mūsu bērnu mūžības. Ļaunie gari stratēģiski mēģina iefiltrēties mūsu draudzēs un mūsu bērnu prātos. Praktiski soļi, kā tam aktīvi stāvēt pretī. Nedaudz pārskatīsim, ko nozīmē varavīksne kontekstā pēc Noasa plūdiem... un kāds tam ir sakars ar lepnumu.

Raidījuma vadītāji

  • Andars Ignacs Andars Ignacs