Noslēgusies Dienvidkorejas Baznīcas delegācijas vizīte Ziemeļkorejā. Delegācijas sastāvā bija četri bīskapi, ieskaitot Dienvidkorejas Bīskapu konferences prezidentu, Gvandžu arhibīskapu Higinus Kimu Šī Džunu.

Delegācijā ietilpa arī pārstāvji no ekleziālās komitejas, kas nodarbojas ar korejiešu tautas izlīgšanas procesu. Pirms došanās ceļā arhibīskaps Kims Šī Džuns izteica vēlēšanos, lai nākotnē aizvien vairāk priesteru varētu doties uz Ziemeļkoreju vadīt dievkalpojumus. Vizītes laikā tika skarts jautājums arī par iespējamo baznīcas rekonstrukciju Ziemeļkorejas galvaspilsētā Phenjanā. Kopš Korejas sašķelšanās šī bija pirmā reize, kad tik plaši pārstāvēta augsta profila Dienvidkorejas Baznīcas delegācija varēja ierasties pussalas ziemeļu pusē.