Trīs nedēļas pēc studijas aizdedzināšanas Pakistānas kristīgā televīzija atsāks translāciju.
Ugunsgrēka laikā visa aparatūra tika iznīcināta. Telekompānijas direktors Viljamss atzīmējis, ka bija aizņēmies aparatūru, lai turpinātu pārraides Ziemassvētku laikā un šobrīd notiek aktīvi atjaunošanas darbi, lai turpinātu kalpot Dievam un cilvēkiem caur televīzijas pārraidēm.

Viljamss ir pārliecināts, ka ugunsgrēks tika izraisīts, jo durvju slēdzenes bija salauztas un lai izplatītos liesmas tika lietotas ķīmiskas vielas. Vietējā policija šo versiju neatbalsta un negadījumā vaino elektroierīču bojājumus.