28.decembrī jaunieši no visas Eiropas ieradās Spānijas pilsētā Valensijā, kur kopā ar saviem brāļiem no ekumēniskās Tezē kopienas sagaidīja Jauno gadu. Šī sanāksme latviešiem bija īpaša, jo brālis Aloizs paziņoja, ka nākamā sanāksme un 2017. gada sagaidīšana notiks Rīgā.
Šo ziņu apstiprināja metropolīts arhibīskaps Rīgā Zbigņevs Stankevičs. Savā Twitter kontā, viņš rakstīja: "2016. gada nogalē un sagaidot 2017. gadu, mēs uzņemsim Eiropas jauniešus, kurus šeit kopā sapulcinās Tezē kopiena. Mēs būsim viesmīlīgi! "Brāļa Aloiza ziņa iepriecināja arī Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskapu Jāni Vanagu, kā arī visus katoļu priesterius un jauniešus, kuri bija Valensijā. Atgādināsim, ka 2014. gada rudenī notika Tezē kopienas Baltijas reģionālā sanāksme. Tajā piedalījās aptuveni 1000 jaunieši no 16 Eiropas valstīm.
Nākamā Tezē jauniešu tikšanās notiks Rīgā
0:00
0:00









