Frenklins Grehems, pasaulē pazīstams evaņģēlists un Billija Grehema Evaņģēliskās asociācijas prezidents, uzsācis lūgšanu tūri "Amerikas apņemšanās”. Evaņģēlists nolēmis apceļot 50 Amerikas štatus. Pirmā lūgšana  notika 5. janvārī Aijovas štatā.

Grahems gatavojas lūgt kopā ar savu sievu, ģimeni, komandu, kā arī ar visiem tiem, kas viņus atbalstīs lūgšanā par valsti. Evaņģēlists par šo tūri paziņoja jau pagājušā gada septembrī. Toreiz viņš teica: "Amerikāņu Bībliskās morāles sienas plaisā. Gandrīz visi, ar kuriem es runāju, ir apjukuši, jo mūsu valsts ir izvēlējusies nepareizu virzienu. Kristietība un mūsu reliģijas brīvība ir ielenkumā. Progresīvās partijas atbalstītāji un tie, kas cenšas nošķirt baznīcu no valsts, vēlas izslēgt Dievu no mūsu dzīves, viņi grib sadedzināt vārtus, kas mūs aizsargā. Mēs nevaram sēdēt rokas salikuši, mums jābūt drosmīgiem un jāstājas tam pretī. Mums jāsauc uz Dievu mūsu tautas vārdā ."