No 30. decembra līdz 3. janvārim Krasilovā, Ukrainā, notika pirmais Misionāru skolas absolventu salidojums. Piecu gadu laikā Misionāru skolu ir pabeiguši aptuveni 130 misionāri. Salidojumā pulcējās 60 misionāri no Ukrainas, Lietuvas, Polijas un Latvijas.

Misionāri piedalījās individuālās sarunās, kopīgās lūgšanās, uzklausīja Misionāru skolas dibinātāja, kapucīnu tēva Pētera Kurkeviča konferences, dalījās kopīgās atmiņās, kā arī apsprieda grūtības, kas radās, atgriežoties mājās pēc misijas beigām. Misionāru skola ir viens no Evaņģelizācijas skolas atzariem. Tā ir domāta tiem, kas sajūt aicinājumu vairāk iesaistīties kalpošanā draudzē, kā arī ir gatavi veltīt gadu Jēzum. Mācības šajā skolā notiek trīs mēnešu garumā no septembra līdz novembra beigām. Pabeidzot šo skolu, misionāri dalās komandās un dodas 12 mēnešu ilgā kalpojumā.