No 12. līdz 14. februārim Lietuvā, Kauņas "Miera namā" notiks seminārs ar nosaukumu "Nāc un esi mana gaisma". Šis seminārs paredzēts cilvēkiem vecumā no 30 līdz 45 gadiem, kuru vēlēšanās un mērķis ir veidot kristīgu ģimeni.

Seminārā lekcijas vadīs Dzīves un ticības institūta vadītāja Vilhelmina Rubaite Mikeļoņiene, kā arī Kauņas bīskaps Kēstuķis Ķēvals. Semināra laika paredzētas arī praktiskās nodarbības un diskusijas par semināra tēmu. Tāpat programmā atvēlēts laiks arī svētbrīžiem, slavēšanai un sadraudzībai. Pieteikšanās semināram, rakstot uz e-pastu: ateik.savaitgali@gmail.com.