ASV pilsonis, mācītājs Saīds Abedini, kas Irānā atradās ieslodzījumā kopš 2012. gada, beidzot ir sagaidījis savu atbrīvošanu. Mācītājs Abedini tika atbrīvots kopā ar trim citiem ASV pilsoņiem gūstekņu apmaiņas programmas gaitā starp ASV un Irānu.
Par mācītāja Saīda Abedini atbrīvošanu tika ilgstoši lūgts visā pasaulē. Arī kristīgās organizācijas “Samarieša soma” prezidents Frenklins Grehems gadu gaitā bija nepārtraukti iestājies par Saīda Abedini atbrīvošanu un rosināja kristiešus lūgt par šo mācītāju. Frenklins Grehems norāda, ka Abedini atbrīvošana ir atbilde uz lūgšanām un Dieva darbs. Grehems aicina turpināt lūgt par atbrīvoto mācītāju un viņa ģimeni. Saīds Abedini iepriekš bija pārliecināts musulmanis, līdz pirms vairāk nekā desmit gadiem piedzīvoja glābšanu savā istabā Teherānā. Viņš dibināja vairākas mājas draudzes Irānā, līdz kopā ar sievu pārcēlās uz dzīvi ASV. Vēlāk viņš atgriezās Irānā ar valdības atļauju būvēt bāreņu namu. Tur 2012. gadā viņš tika aizturēts un turēts ieslodzījumā līdz šim.
Mācītājs Saīds Abedini atbrīvots no ieslodzījuma Irānā
0:00
0:00









