Indonēzijas galvaspilsētā Džakartā musulmaņi un katoļi apvienojušies kopīgam gājienam cauri pilsētai, lai pieminētu pagājušajā nedēļā pašnāvnieku uzbrukuma rezultātā nogalinātos un ievainotos cilvēkus. Uzbrukumā tika nogalināti 7 un ievainoti 26 cilvēki.

Gājienā tūkstošiem Indonēzijas musulmaņu pievienojās arī katoļu draudzes pārstāvji, lai kopēji paustu savu nostāju pret jebkāda veida vardarbību. “Mēs izsakām visdziļāko līdzjūtību cietušajiem un nosodām jebkāda veida vardarbību un terorismu,” norādīja Džakartas Arhidiecēzes ģenerālvikārs Aleksiuss Andangs Binavans. Reliģiskie līderi uzsver, ka terorismam nav nekāda saistība ar reliģiju, un nosoda jebkādu vardarbību. “Mēs turpināsim lūgt par cietušajiem, kā arī par plaukstošu un mierīgu nācijas nākotni,” teica ģenerālvikārs Binavans.