Teroristu grupējuma “Islāma valsts” kaujinieki iznīcinājuši senāko Irākas katoļu klosteri. Klosteri 595. gadā dibinājis kāds asīriešu mūks. Satelītattēlos redzams, ka vietā, kur kādreiz atradās Svētā Elijas klosteris, šobrīd ir gruveši.
Izskatās, ka klosteris iznīcināts jau 2014. vai 2015. gadā, kad “Islāma valsts” kaujinieki pārņēma kontroli pār Irākas ziemeļu provinci Nīnavu un valsts otro lielāko pilsētu Mosulu. Paši džihādisti ir publicējuši vairākus video, kuros barbariski ar veseriem iznīcina senās kultūras mantojumu. Viņi ir pārliecināti, ka islāms ir vienīgā reliģija, kurai jāvalda uz šīs planētas.
“Islāma valsts” iznīcina vecāko Irākas katoļu klosteri
0:00
0:00









