Piektdien, 4.septembrī, plkst.19 Jelgavas Sv.Annas baznīcā vakara lūgšanu laikā muzicēs Kalnciema-Klīves, Sesavas un Bērzes draudžu ērģelnieks Dāvis Beitlers, sieviešu vokālais ansamblis "Krastu balsis" un šī ansambļa soliste – mecosoprāns Irēna Gintere.
Vakara lūgšanas ar mūziku Jelgavas Sv.Annas baznīcā notiek no augusta līdz septembrim. Ik piektdienas vakaru plkst.19 dievnamā ir iespēja piedalīties vakara lūgšanā un baudīt ērģeļmūziku dažādu ērģelnieku un pieaicinātu mākslinieku skanējumā 30 minūšu garumā. Baznīcā ir lieliska akustika un varenākās ērģeles Zemgalē. Tās ir 20.gadsimta zviedru meistara Olofa Hammarberga būvētās romantiskā stila ērģeles ar 37 reģistriem un 2072 stabulēm. Ik nedēļu mūziķu sastāvs un muzikālais saturs mainās. Ieeja par ziedojumiem baznīcas ērģeļu atjaunošanai.
![Jelgavas Sv.Annas baznīcā muzicēs ērģelnieks Dāvis Beitlers un ansamblis "Krastu balsis"](https://api.lkr.lv/storage/articles/3/7/large_6128ff848f88adf639b7f0a07dcee917.jpg)
Jelgavas Sv.Annas baznīcā muzicēs ērģelnieks Dāvis Beitlers un ansamblis "Krastu balsis"
0:00
0:00