Kanādas Bīskapu konference 26. janvārī publicēja pastorālo vēstuli jauniešiem par šķīstību. Tajā norādīts, ka šķīstība mūsdienās ir liels izaicinājums. Baznīcas gani vēlas iedrošināt jauniešus, kuri tiecas dzīvot šķīstu dzīvi, un apliecina, ka atbalsta viņus ar savām lūgšanām.
„Esmu pārliecināts”, norādīja Vankūveras arhib. Maikls Millers, „ka jaunieši cenšas būt uzticīgi Evaņģēlijam un nebaidās no īstās mīlestības prasībām. Šī mīlestība ir vienīgā, kas sniedz patiesu prieku”. Vēstulē bīskapi aicina jauniešus veidot saikni ar tādiem draugiem, kuri grib dzīvot līdzīgi, proti, šķīstībā.
Kanāda: vēstule jauniešiem par šķīstību
0:00
0:00









