29. janvārī Filipīnu Republikas Bagio pilsētā katoļu klostermāsas pie baznīcas altāra sarīkoja dejas. Organizētājas bija trīsdesmit mūķenes vecumā no 25 līdz 80 gadiem, kuras dejoja grupas „Eraserheads” dziesmas „Toyang” pavadījumā. Šo ekstravaganto pasākumu viņas sarīkoja ar cerību, tādā veidā pievērst uzmanību aicinājumam uz klosterdzīvi.

„Klostermāsas ne tikai lūdz Dievu baznīcā, mēs joprojām esam mēs pašas. Caur deju varam cilvēkiem parādīt, ka mūķenes var dzīvot arī jautri”. Tā izteicās viena no dejas izpildītājām māsa Eva Vargas.