Vācijas evaņģēliskā baznīca 2011. gadu ir pasludinājusi par kristības gadu. Baznīca vēlas cilvēkiem, it īpaši ģimenēm, atgādināt par šo kristiešiem tik svarīgo sakramentu. Kampaņas moto ir “Dieva dāvana”, jo kristība ir kā Dieva dāvana, kas vēlas, lai tā tiktu atvērta. Motīvi ar dāvanu redzami arī uz kampaņas plakātiem un pastkartēm.
Jau ilgāku laiku Vācijas baznīcu darbinieki ievērojuši, ka kristību skaits samazinās. Galvenais iemesls ir tas, ka Vācijā pēdējos gados ir samazinājusies dzimstība. 2006. gadā tika kristīts 31 procents jaundzimušo, bet 1960. gadā tie bija četrdesmit procenti.
Kristības gads
0:00
0:00









