Ēģiptes drošības spēki paziņojuši, ka pagājušajā nedēļas nogalē noticis sprādziens koptu baznīcā, kas varētu būt speciāli organizēts; savukārt enerģētikas darbinieki paziņoja, ka sprādzienu izraisījusi gāzes noplūde. Sprādziens nav izdarījis lielus postījumus, cietušo nav.

Eksplozija notikusi teju pēc divu nedēļu ilgiem pilsoņu nemieriem šajā Ziemeļāfrikas valstī. Tikmēr kristieši ir spiesti sapulcēties uz lūgšanu sapulcēm savās mājās, baidoties no uzbrukumiem baznīcās. Atgādinām, ka šā gada sākumā 23 koptu kristieši tika nogalināti, bet 80 ievainoti pēc sprādziena Aleksandrijas baznīcā.