Lielbritānijā izveidots jauns partnerības fonds ar mērķi atbalstīt Anglijas krāšņo katedrāļu remontu. Līdz šim fonds ir apņēmies piešķirt 600 000 mārciņas divām Anglijas katedrālēm, kuras vēstures gaitā ir atbalstījušas arī citas baznīcas.

Katedrāles un baznīcu nodaļas arhibīskapu padomes direktore Dženeta Goua sacīja, ka katedrāles ir vienas no iemīļotākajām un nozīmīgākajām celtnēm valstī, tāpēc mums ir jāpieliek visas pūles, lai tās nodotu tālāk nākamajām paaudzēm. Goua vēršas arī pie valsts investoriem ar aicinājumu atbalstīt fondu.