Pagājušajā mēnesī nogalinātās amerikāņu misionāres Nensijas Deivis vīrs Sems Deivis nolēmis turpināt misijas darbu Meksikā.

Sems Deivis atzina, ka ļoti pārdzīvo sievas zaudējumu, tomēr aizvien turpina lūgt par cilvēkiem Meksikā, arī par tiem, kuri nogalināja Nensiju, jo tieši tiem ir nepieciešama glābšana. Tāpēc tiks turpināts īpašs darbs pie jaunu draudžu veidošanas un esošo atbalstīšanas.