Grupas „Novij Jerusalim” bijušais solists, mūziķis Aleksandrs Patlis izziņojis slavas un pielūgsmes dziesmu konkursu, kura uzvarētāja dziesmas tiks iekļautas mūziķa jaunajā slavēšanas albumā. Albums ar nosaukumu „Megapolis Worship” klajā nāks šī gada rudenī, ziņo maranathamusic.lv.
„Ja jums ir liels radošais potenciāls un jūs vēlaties, lai jūs pamana un jums pastāvīgi ir idejas mūzikā un dzejā un jūs esat kristietis, kas godina To Kungu katru savas dzīves dienu, tad šis konkurss ir domāts jums,” aicina Aleksandrs Patlis preses centra izplatītajā paziņojumā.
Augstāko novērtējumu saņēmušās kompozīcijas tiks iekļautas mūziķa jaunajā albumā, tāpat paredzētas specbalvas no Aleksandra Patlis konkursa veiksmīgākajiem dalībniekiem.
Aleksandrs Patlis izsludina dziesmu konkursu
0:00
0:00









