Ir sācies jauns uzbrukumu vilnis pret Indijas kristiešiem. Pēdējās dienās pastiprinājušies uzbrukumi Austrumindijā Orisas štatā. Vietējie kristieši dzīvo pastāvīgās bailēs no jauniem ekstrēmistu uzbrukumiem un daļa jau ir pārvietojušies dzīvot uz drošākiem rajoniem.
Februārī vien notikuši 10 uzbrukumi, kas vērsti pret kristiešiem, kuros vairāki tika ievainoti, viņu vidū arī sievietes un bērni.
Protestantu draudzes «Betel Church» mācītājs pastāstīja, ka uzbrukumi parasti notiek naktīs. Kristieši par uzbrukumiem ziņojuši policijai, bet atbildes reakciju atpakaļ nav saņēmuši.
Ir sācies jauns uzbrukumu vilnis pret Indijas kristiešiem
0:00
0:00









