Zināms, ka pāvests regulāri vada Svētās Mises, bet nesen svētceļnieki, kas piedalījās dievkalpojumā negaidītā veidā nolēma sveikt Benediktu XVI. 13. martā desmitiem svētceļnieku ieradās svētā Pētera laukumā ar Harley-Davidson motocikliem, šādā veidā netradicionāli sveicot pāvestu.
Šie svētceļotāji piedalījās svētdienas lūgšanās un dievkalpojumā, bet noslēgumā pāvestam vēl uzrunājot svētceļniekus dažādās valodās, baikeri pāvestu sveica ar skaļu motora rūkoņu, pārējie ar aplausiem.
Benedikts XVI Itālijas plašsaziņas līdzekļiem ziņoja, ka ar sajūsmu uzņēmis svētceļotāju īpašos sveicienus.
Benedikts XVI saņem negaidītu sveicienu
0:00
0:00









