Kāds Pakistānas kristietis, kas saņēma mūža ieslodzījumu par savu reliģisko pārliecību un „zaimošanas” likuma pārkāpšanu, vakar cietuma kamerā tika atrasts miris. „Kuamars Davids ir miris ar sirds lēkmi,” paziņoja cietuma administrācija, savukārt baznīcas līderi un cilvēktiesību aktīvistu šo lēmumu apšauba un aicinājuši veikt neatkarīgu sekciju.
Pasaules kristiešu solidaritātes organizācijas direktors Endrjū Džonsons sacīja, ka cietumā esošie par „zaimošanas” likuma pārkāpšanu, atrodas zem pastiprināta spiediena, tāpēc šajā lietā ir nepieciešams veikt neatkarīgas pārbaudes. Davids cietumā atradās kopš 2002. gada. Ziņas par viņa nāvi ir izraisījušas īpašas bažas, jo šis incidents noticis tikai divas nedēļas pēc Pakistānas minoritāšu ministra Šabhaza Bhati slepkavības.
Pakistānas kristietis atrasts miris cietuma kamerā
0:00
0:00









