15. marta Anglijas un Velsas katoļu bīskapu koference paziņoja, ka apmēram 900 Anglikāņu baznīcas ticīgo ir izteikuši vēlmi Lieldienu svētku laikā pāriet uz katoļu baznīcu, to skaitā arī 61 garīdznieks.

Anglijas pilsētā Brentvudā vien par savu pāriešanu Katoļu baznīcas ordinariātā paziņoja 240 cilvēki, kā arī 167 cilvēki – Londonas rajona Sautvarkā un 100 – Birmingemā.