Marta sākumā Sanktpēterburgas Kristīgajā Universitātē izglītības ietvaros notika seminārs par dzīves partnera izvēli. Semināru organizēja vietējās draudzes „Žēlastība” pārstāvji, misionāru skolas studenti, kā arī dalībnieki, kas pārstāvēja atkarībnieku rehabilitācijas centru. Semināru apmeklēja 35 studenti.
Visi dalībnieki aktīvi iesaistījās debatēs un radošu uzdevumu risināšanā. Pēc semināra oficiālās daļas notika arī vairākas personīgas tikšanās, palīdzot rast risinājumus dažādiem ģimenisko attiecību problēmjautājumiem.
Sanktpēterburgas universitātē notika kristīgs seminārs par dzīvesdrauga izvēli
0:00
0:00









