Zalcburgas arhidiecēzē startē jauna akcija ar nosaukumu "Atgriezies". Baznīcas locekļi nolēmuši uzrunāt tos rajona iedzīvotājus, kuri iepriekš laika posmā no 2003. - 2008. gadam apmeklējuši draudzes dievkalpojumus, bet tagad sapulces ir atstājuši.
Baznīca bijušajiem katoļiem plāno nosūtīt ielūgumu, kurā piedāvās satikšanos ar priesteri vai citu baznīcas kalpotāju. Šīs akcijas mērķis - evanģelizēt un atgriezt pie Dieva. Līdzīgiem pasākumi Vācijā jau ir notikuši. Iepriekšējā reizē - pēc šādām aktivitātēm - atgriezās 5% no visiem uzrunātajiem.
Zalcburgas arhidiecēzē startē jauna akcija "Atgriezies"
0:00
0:00









