1. aprīlis, Latvijas Kristīgais radio/wwjd.ru
Japānā pieaug bažas par neapmierinošo radiācijas līmeni valstī. Japānas valdība pēta iespējas, kā demontēt Fukušimas reaktoru, kas ir bojāts nesenajā zemestrīcē. Starp darbiniekiem, kas strādā atomelektrostacijā, riskējot ar savu dzīvību, ir arī daži kristieši. Tā ir 180 cilvēku liela brīvprātīgo komanda, kas piedalās kodolreaktora remontdarbos.
Bīskaps Martins Tetsujo Hiraga norāda, ka situācija Fukušimas teritorijā vēl joprojām ir saspringta. Bet brīvprātīgie, kas sadalīti grupās līdz 50 personām, negrasās padoties. Kristiešu brīvprātīgā komanda uzticējusi savu dzīvi Dieva rokās un lūdz visus ticīgos aizlūgt par pozitīvu iznākumu šajā misijā. Pēc viņu lūguma Singapūras draudzes nesen vienojās kopīgās lūgšanās.
180 brīvprātīgo kristiešu komanda devusies uz Fukušimu
0:00
0:00









