Romā kristīgajā augstskolā noslēdzies sestais kurss par eksorcismu. Kursa mērķis bija piedāvāt starpdisciplināru skatījumu uz to, kas ir eksorcisms un kāds ir sātanisma un sektu fenomens. Kurss bija veltīts lajiem un garīdzniekiem.
Jauniešu problēmu pētnieks Karlo Klimati uzsvēra, ka sātanisms jauniešu vidū cenšas izplatīt pesimisma, bezspēcības, padošanās un dzīves bezjēdzības izjūtu. Tas cenšas pārliecināt par cerības nāvi un piespiež noticēt, ka dzīve ir kā džungļi, kuros uzvaru gūst tikai stiprākie. Tāpēc ir svarīgi palīdzēt priesteriem, skolotājiem, vecākiem pasargāt jauniešus no šādas ietekmes, lai viņi nekļūtu par maldu upuriem.
Roma: noslēdzies kurss par eksorcismu
0:00
0:00









